Şimdi Ara

Vodafone 'Size Özel' Kampanyaları-Ana Başlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
7
Favori
60.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

vodafone'un en sevdiğim kampanyalarından biriydi.
    normal tarife avantajlarını yanı sıra mesaj gelip kontör yüklendiğinde gayet güzel oluyordu.
    en son selden bir kaç gün önce "size özel" mesajı gelmiş ve selde yükleyip hediye kontör kazanmıştım.
    ve o günden sonra 1 aydır ne ben ne tanıdığım bir vodafone abonesi bu mesajlardan almadı.
    bu kampanya sel sularına kapılıp gitti galiba.
    merak ettiğim sel nedeniyle sistemdeki kampanya bilgisi silinip gittiği ve yeniden yapılandırılması unutulduğu için mi size özel mesajları gelmiyor yoksa vodafone bu uygulamadan vaz mı geçti ?

vodafone'a yakın arkadaşlardan da açıklama bekliyorum.

selden sonra bırak size özel kampanyasını sel kampanyası bile gelmedi, bana falanca gün şebeke içi bedava diye mesaj bile gelmedi

• Aynen banada bişi gelmedi..itiraz ettim biraz fazla indirdiler o kadar..
  • bu kampanyalarda ne kadar kontör kaldığını nasıl öğreniorz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacoist06NL

bu kampanyalarda ne kadar kontör kaldığını nasıl öğreniorz?

*123#8#
  • Babama geldi şimdi sms

"SOn 3 gün diyor ama 12 si gece 24 e kadar 150 yükle 150 şebeke içi konuşma kazan"
  • Size özel Kampanyalarında 2 tane sorgulama bulunmaktadır.
    *123#8# vodafone içi
    heryöne verildiğinde *123#13#
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

banada 20 yükle 100 kazan geldi. numaramı yeni taşıdım ya ürküp kaçmasın diye yapıyo sanırsam

koptum

• 2 tane 535 li hattıma 100 köntüre 100 her yöne verdi..1 tane 531 hattıma 20 konture 100 sebeke içi verdi 3 tane arkadasın 555 li hattına 150 ye 100 verdi.tahminimce numaranın bası ile alakalı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuff06

2 tane 535 li hattıma 100 köntüre 100 her yöne verdi..1 tane 531 hattıma 20 konture 100 sebeke içi verdi 3 tane arkadasın 555 li hattına 150 ye 100 verdi.tahminimce numaranın bası ile alakalı..

555 benimde 100 ve üzerine 100 verdi her yöne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 16 Şubat 2010; 18:02:27 >
  • bugün banada 150 kontür yükle 150 kontür şebeke içi konuşma hediye edeceklerine dair mesaj geldi.benim hiç bir aradığım vodafone kullanmıyor.keşke 50 heryöne verseydi.zaten kontür yükleyeceğim baya iyi olurdu
  • dün ilk defa her yöne mesajı geldi.
    17 mart'a kadar 100 yükleyin,100 her yöne hediye.
    acaba bu da tarife üzerinden mi harcanıyor?
  • quote:

dün ilk defa her yöne mesajı geldi.

Evet tarife uzerinden.
  • quote:

Bana da dün geldi.100 yükleyin 100 her yöne kazanın diye.
    Şimdi numaramı taşıdığım için her yöne ayda 250 kontür kazanıyorum.*123#17# den bunu takip ediyorum.
    bugün 100 kontür yükledim.100 her yöne kontörde buradan kazandım.*123#13# den de bunu takip ediyorum.
    Birde cep aranlar var.
    Benim önce numara taşımadan gelen 250 den düşecek,ardından size özel den kazandığım 100 kontür düşecek,ardından cep aranlar düşecek.en son benim kendi kontörlerimden düşecek.
    Vodafone ustaları cevaplayabilir mi?doğru anlamış mıyım?
    edit:bir soru daha ,cep 1 tarifesindeyim.yüklerken 100 yerine 150 yüklersem 2 dakikası bir kontöre konuşabileceğim.bu 2dk sı 1 kontür hediye kontörler içinde geçerli mi oluyor yoksa sadece benim yüklediğim kontörler için mi geçerli oluyor.?
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruf -- 10 Mart 2010; 18:43:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ruf

quote:

Bana da dün geldi.100 yükleyin 100 her yöne kazanın diye.
    Şimdi numaramı taşıdığım için her yöne ayda 250 kontür kazanıyorum.*123#17# den bunu takip ediyorum.
    bugün 100 kontür yükledim.100 her yöne kontörde buradan kazandım.*123#13# den de bunu takip ediyorum.
    Birde cep aranlar var.
    Benim önce numara taşımadan gelen 250 den düşecek,ardından size özel den kazandığım 100 kontür düşecek,ardından cep aranlar düşecek.en son benim kendi kontörlerimden düşecek.
    Vodafone ustaları cevaplayabilir mi?doğru anlamış mıyım?
    edit:bir soru daha ,cep 1 tarifesindeyim.yüklerken 100 yerine 150 yüklersem 2 dakikası bir kontöre konuşabileceğim.bu 2dk sı 1 kontür hediye kontörler içinde geçerli mi oluyor yoksa sadece benim yüklediğim kontörler için mi geçerli oluyor.?
    Saygılar

Hediyeler her yöne ise evet kullanılabilir. Aran kazan kontörleri de tarifeniz neyse ona göre ücretlendiriliyor. Rahat rahat kullanabilirsiniz.

• Gecen gun 150 yukle 150 sebeke iciveriyoruz dediler 16 marta kadar.bugun gene msj geldi.150 yukle her yone 100 kontur hediye diye.suresi 17 marta kadardi.simdi ben 150 kontur yuklesem hem sebeke ici 150 hemde heryone 100 mu kazanacagim?

Birde tarife degisikligi yapacagim bu kampanyalarda sorun olurmu? Silinmez kampanyalar degilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 11 Mart 2010; 19:21:34 >
  • bana da 20 yükle 100 kontor şebeke içi gelmişti ben 250 yükledimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: er77055

bana da 20 yükle 100 kontor şebeke içi gelmişti ben 250 yükledimm

Banada vodafone özel bişey uyguladı cep limitsiz de malum 750 dk çok aşardım 68 tl geleceği yerde bana 150 den aşağı gelmiyor. 1 ay önce müşteri hizmetlerinde aradılar dedilerki ''efendim siz malum her ay süreyi çok aşıyorsunuz sizin için şöyle bir kampanyamız var 10.000 dk her yöne + 10.000 sms 72 tl düşünürmüsünüz'' bende evet tabikide şuan hattım cep limitsiz özel :)))
  • Ben hattıma pek kontör yüklemezdim.

"*xx tarihine kadar 20 ve üzeri kontör yükleyin,şebeke içi 100 kontör kazanın. " bu şekilde mesaj aldım ve hemen kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hvkk.Org. Muhsin Batur

quote:

Orijinalden alıntı: er77055

bana da 20 yükle 100 kontor şebeke içi gelmişti ben 250 yükledimm

Banada vodafone özel bişey uyguladı cep limitsiz de malum 750 dk çok aşardım 68 tl geleceği yerde bana 150 den aşağı gelmiyor. 1 ay önce müşteri hizmetlerinde aradılar dedilerki ''efendim siz malum her ay süreyi çok aşıyorsunuz sizin için şöyle bir kampanyamız var 10.000 dk her yöne + 10.000 sms 72 tl düşünürmüsünüz'' bende evet tabikide şuan hattım cep limitsiz özel :)))

En saglami da bu olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.