Şimdi Ara

Vodafone 'Size Özel' Kampanyaları-Ana Başlık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
7
Favori
60.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana da bugün 30 yükle 30 hediye mesajı geldi.

başka arkadaşa 10 yükle 20 hediye gelmiş.
  • 20 yükle 20 kazan geldi HER YÖNE
  • şimdicik banada aynı mesaj geldi 20 tl yükle 20tl heryone bide bu ay sonuna kdar 30 tl yükle 30tl var acaba ikisi birden gelirmi dersiniz 20+30:50 tl :-))
  • 2 hattıma birden

5 lira yükleyin şebeke içi 20 lira kazanın mesajı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

2 hattıma birden

Hocam herhalde sende 10 tane falan hat var ve bazılarına uzun süredir bakiye yüklemiyorsun ondan geliyor evde ben dahil ailemin kullandığı 3 tane aktif vodafone faturasız hat var aylardır size özel mesajları gelmiyor tahminimde düzenli yükleme yapılan hatlar olduğundan ötürü.Eskiden bukadarda değildi ara ara gelirdi şimdi iyice kestiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

2 hattıma birden

Hocam herhalde sende 10 tane falan hat var ve bazılarına uzun süredir bakiye yüklemiyorsun ondan geliyor evde ben dahil ailemin kullandığı 3 tane aktif vodafone faturasız hat var aylardır size özel mesajları gelmiyor tahminimde düzenli yükleme yapılan hatlar olduğundan ötürü.Eskiden bukadarda değildi ara ara gelirdi şimdi iyice kestiler.

3 tane hat var 2'si konuşma 1'i internet için.

ama bu size özel mesajlarının nasıl olduğunu çözemedim henüz.sizin söylediğinizin tam tersi bence.

bir hattıma uzun süredir kontör yüklemiyorum(kart olarak ve 10tl'den fazla)en son 4tl yüklemiştim 2 ay önce, o hattıma 30 tl yükle 30tl hediye mesajı geldi 15 gün önce yüklemedim şimdi 5tl yükle 20 tl hediye mesajı geldi.

1 haziran'da 20 tl yüklediğim hattıma(ve uzun zamandır buna her ay 20 tl yüklüyorum) 5tl yükle 20 tl hediye mesajı geldi.

• quote:

quote:

quote:

2 hattıma birden

3 tane hat var 2'si konuşma 1'i internet için.

ama bu size özel mesajlarının nasıl olduğunu çözemedim henüz.sizin söylediğinizin tam tersi bence.

bir hattıma uzun süredir kontör yüklemiyorum(kart olarak ve 10tl'den fazla)en son 4tl yüklemiştim 2 ay önce, o hattıma 30 tl yükle 30tl hediye mesajı geldi 15 gün önce yüklemedim şimdi 5tl yükle 20 tl hediye mesajı geldi.

1 haziran'da 20 tl yüklediğim hattıma(ve uzun zamandır buna her ay 20 tl yüklüyorum) 5tl yükle 20 tl hediye mesajı geldi.

Benim son 2 aydır heray 10 tl yükleniyor cep aile paketi opsiyonundan yararlanıyorumda ordan talimatla gelen yükleme başka yükleme yapmıyorum ama size özel mesajı gelmeyeli çok oldu yani hatırlamıyorum nerdeyse :) beni geçtim babam ençok seviyordu bu size özel mesajlarını hatta bakiye yüklemelerini ona göre yapardı soruyor şimdi epeydir gelmiyor kalktı mı falan diye birşey diyemiyorum tabi ancak sürekli kampanya yapıyorlar ondan herhalde yollamıyorlar diyorum :) 1.5-2 ayda bir o mesajlardan gelir onlara göre yükleme yapardı şimdi gelen giden yok.

• çok ilginç bir size özel mesajı geldi az önce annemin hattına.

7 gün içinde 20 tl yükleyin 10 temmuzda gün boyu vodafone'lularla ücretsiz konuşun.
  • bana da geldi 5 tl yukle 20 heryone bikaç gün önce gelse 30 tl yaz kampanyası için yuklemiştim gerek duymadim 5 tl yuklemeye tekrar
  • 20 lira yükle 3 gün sonra 10 temmuzda vodafone ile sınırsız konuş:) İyice zırvaladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

20 lira yükle 3 gün sonra 10 temmuzda vodafone ile sınırsız konuş:) İyice zırvaladılar

aynı mesaj banada geldi sanırım size özelinde kapsamını değiştiriyorlar cep aran rahmetlik oldu bari size özelle cep netime dokunmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

20 lira yükle 3 gün sonra 10 temmuzda vodafone ile sınırsız konuş:) İyice zırvaladılar

Bana da 10 lira yükle diyor. Tutturabildiğine
  • son zamanlarda mesaj gelen yokmu?
  • 30 lira yükle, vodafone içi 100 lira kazan dedi yüklemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

30 lira yükle, vodafone içi 100 lira kazan dedi yüklemedim.

Keşke yükleseymişsin. 100 lira şahaneymiş.
  • Bana da dün geldi. 15 temmuza kadar 20Tl yükle şebeke içi 100Tl kazan. Daha yeni 50tl yükledim ama bilmiyorum hayırlısı artık.
  • Bana hiç gelmiyor neden acaba.. Her ay düzenli kontor yüklüyorum tarifem de cep özgür ondan mıdır? Vodafone sen nasıl olsa ucuza konuşuyorsun sana gerek yok diye düşünüyo heralde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko70 -- 13 Temmuz 2010; 13:09:43 >
  • Normalden farklı bir size özel mesajı geldi babama :) içerikte değişikliğe gitmişler herhalde 20-29 tl arası yüklersen 60 dk heryöne konuşma,60 sms,60 mms,60 mb internet diye.Herhalde kasti olarak 30 tl dahil etmemişler ki birde diğer dört dörtlük kampanyasından da kazanmasınlar diye :)
  • quote:

Normalden farklı bir size özel mesajı geldi babama :) içerikte değişikliğe gitmişler herhalde 20-29 tl arası yüklersen 60 dk heryöne konuşma,60 sms,60 mms,60 mb internet diye.Herhalde kasti olarak 30 tl dahil etmemişler ki birde diğer dört dörtlük kampanyasından da kazanmasınlar diye :)

• dort dortluk kampanyadan once 20 tl yukle 20 tl kazan diye mesaj geldi 30 yukledim.kullanıorum hala hediyeyi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.