Şimdi Ara

Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri// (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
31
Favori
117.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar hocam sim kart değişikliği ücreti hakkında bir bilgim yok ancak 2-3 yıllıksa şu anki mevcut sim kartınız değiştirmek işe yarayabilir. Göztepe/Hatay taraflarındaysanız çekim ana cadde harici biraz kötü genel olarak benim gözlemlerime göre. Üçkuyular tarafında çok daha iyi internetin hızı. Evka-3 taraflarındaysanız durum biraz sıradışı diyebilirim çünkü orada hızlar genelde 50-60mbps civarında.
  • ogfituto kullanıcısına yanıt
    Üçkuyularda oturuyorum aynı sokakta dükkanımız var kapı önünde internet bile gidiyor ara sıra çok ilginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scarybanana S kullanıcısına yanıt
    Forbest'in oralarda benim 3-4 çubuk çekiyordu en son gittiğimde ancak şu dönemde corona yüzünden bölgede yoğunluk oluyordur belki. Amerikan Koleji civarında biraz yukarı doğru gidince benim telefonum 4G'de bir çubuk oluyor ve kullanılamaz hale geliyor. 3G'de zar zor kullanıyorum. Anlamadığımsa Üçyol çevresinde hızı çok iyi. Seneye stadta maçlar da başladığında şebekede büyük sıkıntılar yaşanabilir. Bence vodafone ceosuna mail atarak sorunu bildirin mesai saatleri içerisinde. Hızlı bir şekilde geri dönüyorlar genellikle.
    Valla stadın oralar sıkıntı olcak ya bende oralarda oturuyom 😀

• scarybanana S kullanıcısına yanıt
    Hocam colman.deegan@vodafone.com adresine veya ceooffice.turkey@vodafone.com adreslerinden birine bir mail atın isterseniz yarın. Ben yan odamda full çubuktan tek çubuğa düştüğü için yazmıştım onlar da yazdıktan yaklaşık 45dk-1saat arasında iletişimde geçtiler. Ertesi gün ise Vodafone bölge mühendislerinden biri benimle iletişime geçmişti. Sizin durumda bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum.
    Sağolun çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: scarybanana

Merhaba herkese

Yaklaşık 4 yıllık vodafone kullanısıyım. ilk başlarda herşey çok guzel iken son zamanlarda internetimde hız problemleri yaşıyorum. Bu cok can sıkıcı olmaya başladı. Telefon degistirdigim halde devam etmekte. Sim kart değişikli yapmak istiyorum ama onun ekstra bir ücret alırlar mi acaba Bu testi dün evimde yaptim.izmirde merkezi bir yerde yaşamaktayım.
    90 MBps alırdım

Sim kartı yeni

Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri//

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: leonall

Önceki paketiniz neydi veya ne söyleyip geçtiniz faturasızdan faturalıya mak taşıma yöntemi mi bir bahseder misiniz
    Önceki paketim red pass’dı. Martta kontratı yenilemiştim. Daha yüksek ödüyordum ama aynı paketi daha düşük fiyata önderdiler. sürpriz oldu.
  • wolve35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam red li genc tarifesi olup olmamasi önemli degil iletişim pas içerisinde whatsupp görüntülü arama veya görüşme internetinizden yemez.

• Yeni tarifelerin görselleri ve içeriklerini en kısa sürede paylaşıcam

• Özel bilgi almak isteyen arkadaşlar bir çok arkadaşta numaram var bunun dışında hat taşıma yada ev interneti ile ilgili bilgi almak icin pm atabilirsiniz

Sorularinizi bilgim yettigi kadar çözmeye çalışırım.
    Gsm 05436691919
    Turan AKSOY
    İyi günler.

• Merhaba,tamamını okumamakla beraber böyle bir tarife yok diyen bir kaç arkadaş gözüme çarptı,o yüzden yazma ihtiyacı hissettim.
    Evet Vodafone 'un İnternet,Konuşma ve Sms 'in sınırsız olduğu bir tarifesi var.
    Kendim bir süredir kullanıyorum o yüzden gayet eminim :D
    Limitsiz Red ' li diye geçiyor tarife ismi ama arkadaşlardan bazılarının yazdığı gibi Vodafone uygulamasından yada sms 'le teklif edildiğinde geçebiliyorsunuz sadece.
    Bu tarifeyi teklif ederken kullandıkları ölçü de bildiğim kadarı ile aylık internet kullanımınız.
    Aylık kullanımım ortalama 200 Gb civarı,son 1 haftadır da hotspot olarak kullanıp laptop u bağlıyorum iş yerinde,sanırım bu şekilde kullanımı da kapsıyor çünkü güncel fatura tutarına baktığımda bir artış görmedim.
  • Vodafone Red FsK V kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba uzun süredir vodafone faturasız kullanıyorum 1 ay içerisinde 80-90 tl arası yükleme yapıyorum yüksek internet ihtiyacım olduğu için aynı ay içerisinde sürekli tl yüklemekten sıkıldım aylık net kullanımım mobil olarak 30-40 gb civarı.acaba faturalıda bu gb lara yakın bir tarife varmı.yanımda uygulması sürekli bana 20-25 gb lık red tarifleri öneriyor ama bna yetmeyeceğini bildiğim için geçmiyorum şöyle youtube içeren vidyo pass + 20 gb lı bir red tarifesi yokmu yaşım 25.Birkeresinde müşteri hizmetleri bu bahsettiğim içerikteki tarifeyi bana 110 tl ye önerdi ama aynı paketi forumda 70-80 tl ye kullananlar olduğu için geçmedim.bu fiyatlara geçebileceğim yada önerdiğiniz bir faturalı tarife varmı. Tekrar hatırlatıyım 26 dan küçüğüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rameowerr -- 2 Haziran 2020; 23:26:51 >
  • rameowerr R kullanıcısına yanıt
    Hocam grupta numaram var isterseniz bana whatsuptan ulaşın neler yapabilcegimize bakalım keza yeni gelen tarifeler size uyucaktir neler yapıcaz bakalım olurmu
    Selametle.

• Hocam o teklife ulaşmk için neler yaptınız benim net kullanımım düzenli her ay 30-40 gb arası ve faturasızım ne zaman gelir bana o teklif.önerdikleri hep pass siz 20-25 gb net paket ücreti 90 tl

• Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri//

Arkadşlar merhaba yeni RED Tarifelerimiz bunlardir

80 tl olan pakette, whatsapp görüntülü ve sesli görüşmeler + sesli mesajlar, vidyolar, dosyalar vb. falan sınırsıza dahil mi ? Ayrıca instagram'da vidyo izlenmesi ve canlı yayın izlenmesi dahil mi ? Twitter'da vidyo izlenmesi dahil mi ?

Sınırsız ama dahil olan şeyler sitede yazmıyor. Operatörler çakallık peşindeler hep. Bunları sormam lazımdı.
  • Tabiki yardimci olayim istediginiz gibi instagram da twitter de whatsup ta izliyceginiz veya canlı yayıblar görüntülü görüşmeler internetinizden yemiyor dilediginiz gibi kullanabılırsiniz. Hangi operatörde siniz suanda

1 ayım kaldı tahattut bitmesine hattı Red 89 tarifesine taşıyacağım o zaman sizi rahatsız ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutalvarol -- 7 Haziran 2020; 15:29:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam koç ailem kod bu tariflerde geçerli mi
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.