Şimdi Ara

Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri// (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
31
Favori
117.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler şu ara biliyorsunuz virus sebebi ile herkes evlerinde ve bizlerde evden destek olmaya calısıyoruz aklınıza takılan sorunlar için iletişime gecin benimle yardımcı olabildigimce olurum. Bu sadece vodafone ile sınırlı degil her konuda destek olurum
    Hayırlı günler
    Saglıgınız için ve sevdikleriniz için evde kalın lütfen.

05436691919

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • türk telekomda vodafona geçmeyi düşünüyorum.faturasız a mı geçiyim faturalıyamı ,faturalıya geçersem 34 tl telsiz ücreti var sanırım..ne önerirsiniz arkadaşlar? özellikle faturasız vodafon uygun olan hangisi

Telsiz Ruhsatname Ücreti:
    Adlarına GSM hattı tesis edilen faturalı aboneler, bir kereye mahsus olmak üzere mevcut değeri 34,15 TL olan Telsiz Ruhsatname Ücreti, işlemi takip eden ilk faturadan itibaren 12 eşit taksite bölünerek tahakkuk edilmeye başlanır. 2020 yılı içinde numarasını Vodafone faturasıza taşıyan abonelerimizden işlem yaptıkları tarihten 2020 yılı sonuna kadar Telsiz Kullanım Ücreti alınmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinlik34000 -- 24 Mart 2020; 18:40:6 >
  • Hocam Vodafone'a Numarayı taşımayı düşünüyorumda, dolaşırken Redli Limitsiz 169TL gördüm. Fakat vodafone web sayfasında bulamadım kampanyayı, acaba numara taşımada direk bu tarifeyi kullanamaz mıyız?
  • Birde hocam Redli 20 plus video pass youtube'da upload sınırsız mı yoksa kotadan mı yiyor?
  • Son olarak vodafone'da Superbox tarzı taşınabilir wifi var mı? Bir ara cepte wifi vardı ama onu da bulamadım? Soruları peş peşe yazdım kusura bakmayın :) Bana Upload hızı yüksek, olabildiğince yüksek kota yada sınırsız ve fiyatı turkcell'e göre baya uygun bir şey lazım da :D
  • fatihyapanoglu1997 F kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla sadece halihazırda yüksek GB içeren Red paketleri kullanıcılarına özel olarak sunuluyor bu teklif.
  • turkcelden gecis yapicam suanki tarifem 24gb internetli gnc tarifesi redli 20 plus tarifesinin fiyati nedir butdaki takamlari kim veriyor gecis nasil oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vodafone Red FsK

Arkadaşlar iyi günler şu ara biliyorsunuz virus sebebi ile herkes evlerinde ve bizlerde evden destek olmaya calısıyoruz aklınıza takılan sorunlar için iletişime gecin benimle yardımcı olabildigimce olurum. Bu sadece vodafone ile sınırlı degil her konuda destek olurum
    Hayırlı günler
    Saglıgınız için ve sevdikleriniz için evde kalın lütfen.

05436691919
    Merhaba, online faturalı redli 25gb tarifeli hat satın aldım ve bugün aktif oldu. Yalnız ilk ay20gb internet hediyemi alamıyorum. Vodafone yanımda uygulamasından alabileceğim yazıyor ama ben uygulamada bu konuyla ilgili herhangi bir şey göremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

• kotusih K kullanıcısına yanıt
    Hocam redli 20 tarifesinin foyati 110 tl dir ve youtube instagram facebook Twitter whatsupp sınırsız dir 3000 dk 250 sms 25 gb tarife içeri bu sekilde

• TheFuckingCobek kullanıcısına yanıt
    Hocam onu bir kez deneme yapın eger sorun devam ederse 542 yada 7000 den sorunu bildirin

• fatihyapanoglu1997 F kullanıcısına yanıt
    O özel bi teklifle geliyor.

Yaklaşık 2 yıldır red tarifelerini kullanıyorum ve geçen gün geldi bana 169 liraya. Yani garantisi olmayan birşey, istesende alamayabilirsin.

Tabi kendi isteğiyle almak isteyenler varmış ama o zaman fiyat 250 lira oluyornuş.

• Vodafone Red FsK V kullanıcısına yanıt
    Hallettim teşekkür ederim, ama aldığım hızdan hiç memnum değilim. Sanırım turkcelle geri döneceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

O özel bi teklifle geliyor.

Yaklaşık 2 yıldır red tarifelerini kullanıyorum ve geçen gün geldi bana 169 liraya. Yani garantisi olmayan birşey, istesende alamayabilirsin.

Tabi kendi isteğiyle almak isteyenler varmış ama o zaman fiyat 250 lira oluyornuş.
    Öyle birnsorun yasiyorum ki kafayı yedirtcek şehrin neresine gidersem gideyim 3g bağlantım 0.50 geçmiyor aradım reset attılar apn ayarlarını yaptılar yok çözüm şaka gibi

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Allah Allah..

Heryerde öyle olması garip. Bi hız limiti falan mı koydular acaba, aklıma başka birşey gelmiyor.

• Video pass'la kotadan yemeden hotspot yapabiliyor muyuz diger cihazlara? Son durum nedir biri bilgilendirebilir mi? Biri de hotspot yer ama netshare uygulamasini kullanirsaniz yemez demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borayds -- 8 Nisan 2020; 15:13:4 >
  • Zied217 kullanıcısına yanıt
    Bana redli 20 plus 77 tl den veriyor cok diye almadım turktelekom prime 20 gb 45 tl ona mi geçmeyi düşünüyorum acaba gecmesem mi

• DariusVictusS D kullanıcısına yanıt
    Sosyal mediyayi cok tuketiyorsan Vodafone da kal bence. Instegram, FB, Twitter, YouTube ve Spotify kotadan yemiyor. Benim için sırf Spotify icin Vodafone da kaldım.
    95 e tahahhut ettim ben. O fiyata dusecegini bilseydim beklerdim. Degistirme sansim var mi bilen arkadaslar ?

• Ben full youtube kullanıyorum deli gibi tüm gun izliyorum nerdeyse geçen sy sadece YouTube 25 gb kullanmışım 😂

• DariusVictusS D kullanıcısına yanıt
    çok iyi fiyat bence bana 15 plus ı 85 teklif ettiler de bölgemde çok kötü vodafone

• covert kullanıcısına yanıt
    Ne bileym 50 liradan fazla vermek mantiksiz geliyor evde wifi var zaten bi is yerinde cok YouTube takılıyorum

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.