Şimdi Ara

Vodafone Pass düzenbazlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar normalde kafama göre 5gb tarifesine ek olarak
    Gamer paketi
    Sosyal pass
    Muzik pass

Paketlerini aldım ama hattaki 5gb nasıl olduysa toz oldu gitti ona da bişey dediğim yok bu sefer youtube çalışmıyor spotify çalışmıyor twitter çalışmıyor facebook instagram kafasına göre bazen giriyor bazen girmiyor neymiş hatta internet olması lazımmış. cihaz iPhone 6s başka cihazlarda da denedim sonuç aynı. Kısacası sizde de olup durumu düzeltebilen varmı ? 45 lirayı çöpe attık vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Styleshock -- 28 Ağustos 2018; 10:14:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ana pakette İnternet olması lazım. Tüm pass servisler ana Pakete göre ayarlanmış.

Benim de başıma geldi. Ek Paket - Hediye paket internet olmuyor. İçerik tüketirken hemen Bunlardan yiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin garip yanı instagram ve face çalışıyor diğerleri yok müşteri hizmetlerini aramaktan bezdim cevapta veremiyorlar üzgünüz efenim şöyledir böyledir sallıyorlar ama bu böyle gitmez

• tarifene verilen internetten gitmiyor + reklamlar düşüyor
    benim ortalama 500 mb pass kullanımını 20 mb falan paketten düşüyor
  • Bu pass konusunu Vodafone beceremedi. Bende sorun yaşıyorum.Hangi paketi kullanıyorsun.

• Bendeki sorunu Vodafone çözemedi ben çözdüm.

3GB olan bir paketim vardı.Bu paketin bitmesine 2 saat kala yeni bir pakete geçtim 5gblik.Eski paketin süresi dolmadan Sosyal Pass satın aldım.Satın aldığım sosyal pass 2 saat sonra eski paketin süresi dolmasıyla birlikte devre dışı kaldı ve yeni paketin internetinden gitti.

Bu konuda dakikalar bile önemli

Eski paketinizin süresi dolmadan bu passlardan satın almayın.

• pentax kullanıcısına yanıt
    Kafana göre 5 diye bi paket. benim asıl amacım 3 lü tarifeden ziyade sınırsız youtube spotify instagram tarzında takılmaktı zaten 4g modemde kullanıyorum hattı

• Benim sinir olduğum nokta şu:

Müzik paketi video paketi sosyal paketi vs diye satıyor fakat tarifedeki internet bitince bunlar niye bitiyor hala anlamış değilim sonuçta ayriyeten para vererek paketleri almışız ama giremiyoruz. Müşteri hizmetlerini aradım söyledim bana verdiği cevap şu: “Pass paketlerini alırken müşteri hizmetlerini arayıp satın alın gerekli bilgiyi biz veriyoruz” peki yanımda uygulaması ne işe yarıyor dedim cevap yok ne sorsam cevap yok.

• yalnız pass paketinde interneti paylaşıma açmak, modemde kullanmak yasak diye biliyorum esaslar kısmında yazıyordu
  • Hocam daha önce de kullandım ama hangi tarifeydi hatırlamıyorum ama paylaşım yapınca falan azalmıyordu ve tarifedeki internet bittiği halde pass paketleri çalışıyordu hemde hepsi. o tarifeyi bulmam lazım

• Bana da aynısı oldu

• Vodafone 6 sene önce de aynıydı. Facrbook Twitter ücretsiz olan tarife vardı geçmiştim baktım hep paketten gidiyor. Hemen başka operatöre geçtim birdaha da vodafone a gidip pass özellikli paketleri kullanmadım. Bir ara ganiyi denedim o da kafasına göre fazla eksiliyor falan filan hep haram para peşindeler boş bu operatör dedim kullanmadım. En iyisi Turkcell ve Telekom.

• marttan beri red en dolu paketini kullanırım aylık kullanımım 100gbden fazladı pass paketlerinden iyi mobil operatör bulamazsın tek sıkıntısı optimizasyonu bazı kullanıcılara çok büyük sıkıntılar çıkarıyor ben direk bayiden yaptırmıştım internet paketimi kullanırken de dikkatli davranıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.