Şimdi Ara

Vodafone.net neyin kafası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16mbite kadar 50gb akk - 59,90 TL kullanıcısıyım - taahhüt yok

Dostlar az önce vodafone net aradım ve konuştum. benim akk artırıp hız düşümü yapabiliyormuyuz diye sordum. sanırım olmuyor böyle şeyler. üstüne kadın fiber verelim falan dedi. daha önce baktığım kadarıyla ttnet ve süperonline fiber altyapısı yok bu taraflarda ( Ankara - Çankaya - Aşıkpaşa da ). neyse vodafone net yetkilisi adresi aldı benden baktı ve fiber altyapınız 80mbite kadar destekliyor dedi. kafamı kurcalıyor şuan. ttnet fiber - süperonline fiber - vodafone net fiber ayrı ayrı mı takılıyorlar. hepsi farklı altyapı mı kullanıyor ?

• Kardeş bu 6372829483825262 kez yazıldı. Fakat olabilir her insan araştırma okuma inceleme konusunda sıkıntıların olabilir yardımcı olalım.
    Telefon hattı üzerinden aldığın bütün internet hizmeti aynı ve Türk Telekom Altyapısı üzerinden.
    Superonline fibernet(telefon hattı kullanılmayan) ve TÜRKSAT uydunet kendi altyapısını kullanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6372829483825262 kere yazılmadığına göre sormam da sakınca yok.
    süperonline fiber hattı yok mahallede , ttnet fiber hattı da yok mahallede ve bunların olmadığı yerde vodafonenet fiber hattı olması garip geldi.
    okumayı bilip anlamayanların sayısı çok olduğundan böyle anlatıyorum bir de.
  • İşin tuhafı ben de başvuru yapmadığım halde vodafone net basvurunuz alınmıştır diye SMS geldi
    Bakalım ne olacak merak ediyorum
  • Altyapınızda hipernet olabilir bir nevi çakma fiber yalnız eğer sistem hatasından dolayı size fiber vermiş iseler banada verdiler kullanmadığım hizmeti ödüyorum yakında tüketici mahkemesinin yolunu tutucam.Vodafone Net Türk telekom'a bağlıdır kendi fiber altyapısını sadece özel firmalara hat çekip veriyor.
  • bakır borulu fiber(!) vardır vdsl odem vericekler bi miktar hızlanıcak fiber diycekler ama yine sorunlu olucak.para biriktirin kaçın kurtulun şu ülkeden kesin çözüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.