Şimdi Ara

Vodafone Net Kesinlikle Almayın Aldırmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 27/2017 tarihinde vodafone netten arandım ve ilk üç ay modemle birlikte 44,9 daha sonra 84,9 olucağı söylenen internetim bir hafta için 35 tl internet faturası çıkarıldı ve üç aydan sonra 90 tl olarak faturalandırma yapılıyo incelletmeme rağmen her hangi sorun bulunamadı denilip kestirip atıyolar. Demem o ki VODAFONE NET pişmanlıktır haksız kazanç sağlamaya çalışıyolar ve internet hızım hep düşük bir şekilde erişim sağlıyabiliyorum. Kesinlikle almayın aldırmayın

• Sebastian61 kullanıcısına yanıt
    Tamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abone numaranı kapatıp faturayı atsana bende sorun yok
  • 1 yıldır 64 mbit e kadar 240 gb akn paketini kullanıyorum ev telefonu ile birlikte 79,90 tl fatura ödüyorum hem hız olarak hem fatura olarak çok memnunum.
  • 2 sene sorunsuz vodafone kullandim. Askere gidince sozlesme yenileyemedim mecbur. Cok memnun kalmistim vodafoneden. Bakalim gelince vodafone baglatirim belki yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvur. Bana da aynısını yaptı, inceledik sorun yok dediler. Ben de tüketici hakem heyetine başvurdum 1 ay içinde faturada indirim yapmak zorunda kaldılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.