Şimdi Ara

Vodafone fiber internet de, hangi firmanın altyapısını kullanıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
38.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone fiber internet de, hangi firmanın altyapısını kullanıyor.

adresimde vodafone fiber olup olmadığını web üzerinde hangi adresten öğrenebilirim.

• İlk başlarda kendi altyapısındaydı şimdi süperonline altyapusınıda kullanıyor.
  • Superonline Fiber ile Vodafone Fiber ortak altyapı kullanıyor. İkisi de birbirinin üstüne hizmet verebiliyor
  • Superonline ve Vodafone ortak kullanıyor ikisinden biri olması lazım

• Ikiside anlaşmalı olduğu için ikiside beraber hizmet verebiliyorlar.
  • Turkcell ve Vodafone anlaşmalı, binada ikisinden biri varsa 2 sağlayıcıyı da kullanabilirsin
  • HakanG22 H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar binamızın altına vodafone net fiber optik için resimde attığınız vodafone logolu kutuyu taktılar. Mahalle ve sokakta da yerlerde vodafone f/o yazan kapaklarla dolu. Kısaca altyapı var. Fakat ben superonline'a gidip bu altyapı üzerinden fiber abonelik isteyebilir miyim ? Halihazırda binamızda 5 senedir ttnet fiber kutusu var fakat bakır kabloyla vdsl alıyoruz. Acaba dairemize kadar fiber kablo çekme ihtimalleri var mı Vodafone veya Superonline ?
  • Superonline hizmet vermiyor verse de niye almak istiyorsunuz ki en fazla 24 mbps e kadar akkli paketleri var download veya upload akklerinden herhangi birini geçince bütün hızı düşürüyorlar

Vodafone hangisinin akksini geçersen onun hızını düşürüyor mesela upload ı geçersen upload düşüyor download yine aynı kalıyor turkcell in aksine

Vodafone da 200 mbps paketide çok uygun ayrıca onu da sorun

Telekom size vdsl olarak sinyal versede o da binaya kadar fiber sonuçta ve bilgisayarınıza kadar çekseler en fazla 100 mbps alacaksınız muhtemelen vdsl dede aynısını verebiliyorlar
  • Vodafone dan memnun olan varmı ?
  • Superonline 20/12/2018 tarihinde sordum . TELEKOM' un altyapısını kullanıyor.
  • dün aradılar 100 mpbs 200 gb akn ocakta akn kalkıyor ondan sonra da aynı fiyatı kullanacaksınız dediler 80 tl netspeed den geçmeye değer mi?
  • Vodafone fiber Türksat kablo alt yapısını kullanıyor eklemek istedim
  • arkadaşlar iki sorum olacak.
    3 gün önce ttnet ile 35 mbps + modem 70 tl taahhüt yaptım. müşteri temsilcisi mahallede kendi fiber altyapılarının olmadığı için hipernet dedikleri hizmet olan vdsl i kullanabileceğimi söyledi. adsl de 14 mbps zor görürken vdsl de 35 mbps yi nasıl göreceğim. eve kablomu çekecekler. çekeceklerse nasıl çekecekler.
    ikinci sorum
    3 gün sonra vodafon dan geldiler ve kendi altyapılarının olduğunu (evet var) 50 mbps ye kadar hizmet alabileceğimi ve cayma bedelini 500 tl ye kadar karşıladıklarını söyledi. müşterilerinden örnek gösterdi referanslarını anlattı. evin içine modeme kadar fiber kablo çekeceklerini gerçek fiber hizmeti aialacağımı söyledi.
    şimdi ben ttnetde mi kalmalıyım vodafona mı geçmeliyim.
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    vodafone fiber en güzeli
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Vodafonla ilgili o kadar çok olumsuz yorum varki. İnsan ister istemez şüphe duyuyor.

3 ay deneme süresi var. Deneyip göreceğiz artık.
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Hangi tarife link atabilir misiniz?
  • Vodafone fibermax 3ay deneme kampanyası yılbaşına kadardı bitti.Good old days fiyatlara bak

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yazmıştım unuttum. Alıntı yaparmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katat

Bu mesaj silindi.

TurktNeT pişmanlıktır kesinlikle ve kesinlikle TurktNete geçmeyiniz.
  • Hortlatayım Vodafone Evde İnternet kullandığı altyapılar şudur.

1-Kendi has fiber altyapısı

2-Superonline fiber altyapısı

3-Türksat Kablo fiber altyapısı

4-Türk Telekom xDSL altyapısı

5-Türk Telekom fiber altyapısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 2 Nisan 2021; 23:14:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.