Şimdi Ara

Vodafone Net hız yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline altyapısından 100 MBPS kullanıyorum, bugün arayıp 200 MBPS'e yükseltmek istedim ama sadece yeni müşterilere verdiklerini söylediler. Mevcut müşteri olup da yükseltebilen oldu mu henüz?

• Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Yenilere de vermiyorlar kendi altyapıları değilse. 100 üzerinde internet için superonline’a geçmeniz gerekiyor şu an. Belki hazirandan sonra tarifeler değişir ve vdf da 100 üstü verir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Superonline'nın ana sayfasında 200 MB görünmüyor. Satmıyor diye düşünmüştüm.

Kendi paketini yarat kısmında ise 200 Mb seçebiliyorsunuz. 195 TL yazıyor.

Satıyorsa neden ana sayfada reklamını yapmıyor bilemedim.

Belki de başvurunca:

Talebiniz alındı. Şimdilik 100 verelim, 200 devreye girince otomatik geçiş yaparsınız diyecekler.

Edit: İlginç olan ise, VDSL 100 MB'ın fiyatının fiberden fazla olması. 200 TL yazıyor.

Vodafone Net hız yükseltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 29 Nisan 2022; 17:40:52 >

• vdfn 100mbit kullanıyorum. Adresimde sorgulatınca 200mbit de geliyordu seçeneklere. Ama yeni başvuru da yapsam adresimde 200mbit desteklenmediği bilgisi verildi mh tarafından.

• Vay arkadaş , herkesin evinde de fiber altyapı var. Bizim mahalleye tip17 saha dolabı koydular diye sevinçten havalara uçmuştum, 4-5 ay sonra modeme gelen max hız 80mbps oldu Vodafone Net hız yükseltme 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.