Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telekom gerçek fiber olan GPON ve FTTH yi kiraya vermiyor bildiğim kadarı ile.. Vdsl yani hiper ler diğer iss lere kiralanıyor muş.. (SwiftKey azizliği hatalı cümle tamamla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 21 Şubat 2016; 0:36:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    O zaman bizimiş yattımı :(
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Sizde sıkıntı yok.. Telefon da yazıyorum hatalı kelime

• Şu an ttnet de 3 Mbps göremiyorum, vf 64 Mbps alabilirsiniz dedi ve sözleşme imzaladım henüz kuruluma gelen olmadı. Şu anda adsl abonesiyim ve telefon kablosu var ama sanırım vdsl için cat6 (ethernet) kablosu gerekiyor bunu daireye ben mi çekeceğim vodafone mu çekecek bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

hiç interneti olmayan abone olarak konunun ilk sayfasında olan numarayı aradım, 2 gün sonra sözleşmeyi imzaladım, 2 gün sonra onay için aradılar, onay verdikten 5 gün sonra hizmete açıldı. Toplam 9 günde işlemler halledildi. Başvurumun 2.günü telekomdan ekip gelip evdeki kabloya alet taktilar, bina girişindeki kutudan kabloları ayarladılar gittiler. 7 günden önce açılması kolay kolay mümkün değil bazı şanslı kişilere açılmış ama bazı şanssızlar 1 aydır hala bekliyorlar.

Sıfır kurulumlar hızlı oluyor hocam 9 günde iyiymiş. Geçişler biraz daha zahmetli çünkü diğer iss bekletiyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edo

Şu an ttnet de 3 Mbps göremiyorum, vf 64 Mbps alabilirsiniz dedi ve sözleşme imzaladım henüz kuruluma gelen olmadı. Şu anda adsl abonesiyim ve telefon kablosu var ama sanırım vdsl için cat6 (ethernet) kablosu gerekiyor bunu daireye ben mi çekeceğim vodafone mu çekecek bilgisi olan var mı?

Gerek yok hocam telefon hattınızın kablosu yeterli onu vdsl modeme takacaksınız sadece
  • Fiber Internet Hız 30 kullanıyorum sözleşme sıfırlanmadan SüperNet Telefonsuz Fiber/FiberHız-60 paketine geçebilir miyim? Birde bunlar yeni mi ilk defa gördüm.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Bir de basvurumun durumunu sorgulamak icin 08505420542 yo ariyorum ama basvurunuz bulunamadi diyor, mh den kimseye de ulasilamiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: edo

Teşekkürler Bir de basvurumun durumunu sorgulamak icin 08505420542 yo ariyorum ama basvurunuz bulunamadi diyor, mh den kimseye de ulasilamiyor

PM den ulaş hocam yardımcı olayım size
  • Abi sene 2016 halen kaç Mbit hız alabilirim? Hangi modemi kullanayım? Hattım onu bunu şunu destekliyormu? Binamın üzerine geliyorum Hipernet yazıyor vb şeyler okumaktan mide/bağırsak sistemim alt üst oldu ya.Soru sorarken biraz araştırma yapın abisi ya madem bu siteye kadar geldiyseniz muhakkak araştırma yapma kabileyitiniz vardır yanılıyormuyum?Bu arada lütfen sinirlenmeyin bu bir şakaydı Bu gece biraz şımarmak istedim hadi cümleten iyi geceler
    Bu mesaja eklenen görseller:

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

• Katlayan Tarife Kampanya Bitiş Süresinin 30 Mart Olduğunu Söyledi Müşteri Temsilcisi
  • Hele şükür benimde geçis islemi tamamlandi 16.günde.Ama maalesef 50mbit sabitlemisler modeme gelen hizi.Çok canınımı sıktı bu.Herkese 76 vermisler bize 50de sabitlemisler.Hattim 90'a kadar destekliyor rahatlikla.Ne yapmaliyim?Mhizmetlerini aradim ama çokta duzeltecrklerini sanmiyorum..Sizce?

• Ben 2 aydır kullanıyorum 64mb 240gb akn geçmek istiyorum aradım herkes birine yönlendiriyor. Bu pakete geçebiliyor muyum bilen var mı acaba?
  • Ben de 17 Şubat Çarşamba 64/240 a geçiş için başvurdum. Ertesi gün sözleşme geldi, cumartesi aradılar onay almak için, onay da verdim. Ama Telekom'dan gelip alt yapı kontrolü yapan olmadı henüz. Sizde bu kontrol kaçıncı gün yapılmıştı?

• Ya benim oturduğum binanın hemen 3 metre karşısında dolap var sokakta fiber.Acaba binaya çekmeleri için ne gerekiyor? Telekom her istenilen binaya çekiyormu?
  • KaFKa kullanıcısına yanıt
    Bizim binada ankastre olmadığı için gelmediler. Ama TTnet başka ISS'e geçerken elinden gelen zorluğu çıkarıyor.
    Benimde altyapı halledildi port takıldı saha dolabına sözleşme imzalanmadı. Bende sözleşme bekliyorum. Normalde ertesi gün sözleşme gelmesi lazım ama benim altyapı kontrol edildi kablo çektiler. Ama şunu söyleyeyim 7 gün içinde açılmasını bekleme öyle bir iş yok şans olması lazım

• player2974 kullanıcısına yanıt
    Kiminde telekom erken gelir sözleşme bekler, kiminde aynı gün sözleşme gelir telekom bekler, nasıl iş anlamadım. Bir de farklı zamanlarda aradığım üç müşteri hizmetleri yetkilisi sürecin tamamlanması gereken yasal süreyi farklı söyledi. Birincisi 3 ile 7 gün, diğeri 7 ile 14 gün, sonuncusu da 5 ile 12 günlük yasal süre içerisinde tamamlanır dedi. Burada okuduklarımı düşününce 14 güne de razı olur hale geldim. Mh yi aradığımda ilk başta çıkan bilgilendirme kaydında saha görevlilerinin alt yapı kontrolü bekleniyor diyor. Bekliyoruz bakalım.

Ya mh tam bir komedi. Dün aradığımda kullanıcı adı ve şifre oluşmuş modemi kuralım dedi birlikte. Sonra ben daha sözleşmeyi imzalamadım dedim efendim sistemsel arıza meydana geldi yanlış bilgi verdim dedi

• player2974 kullanıcısına yanıt
    Seninki daha bombaymış Bana hattımın 67 mbit desteklediği söylendi. Şu anda ttnetin 20 mbit fiberini kullanıyorum. Modemden hat değerlerine baktığımda adsl_2 plus gözüküyor, hat zayıflaması gayet iyi, 4 olarak gözüküyor ama snr değerleri pek iç açıcı değil 10 - 17 gözüküyor. Bu değerlerle 64 mbit alamama durumu olabilir mi acaba. Sonra demesinler, alt yapınız destekliyor ama bina iç kablolama zayıf olduğundan o hızı alamıyorsunuz diye. Bina içi tesisatı yenilemeye cat 5 veya 6 kablo çekmeye gerek var mı. Tecrübeli arkadaşlar fikir verebilirse mutlu olurum.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.