Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hematotr

Acil arkadaşlar
    Zyxel VMG3312-B10B 110 tl
    Airties 5650 160 tl

Hangisini alayım sizce arkadaşlar acil

5650 bende var size 100e satabilirim. Telnosadsn almıştım. Sadece 4 ay kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Satıyorsan demekki iyi değildir hocam satma sebebin nedir ? Benim bahsettiğim cigaz 0 sh de 80 liraya bir kaç tane gördüm 2. el
    Kablosuz çekişi önmli benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hematotr -- 19 Şubat 2016; 19:12:27 >
  • Hocam ben taahhüdü bugün imzaladım. Ancak 69+6 lik modemin dışında telefon istemedim. Şimdi pişmanım ve +10 tlye ev telefonuma devam etmek istiyorum. Bu süreçte bunu nasıl düzeltebilirim ? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.
  • Beyler şimdi hiç bir kablo vs olmadan alabiliyormuyuz bu interneti? WoW CSGO gibi oyunlarda ping durumları nasıl

• İyi akşamlar,yaklaşık 4 aydır yeni bina olduğu için ttkom bağlantı yapmıyor,ben başvursam bağlantı yaparlarmı

• Konun başındaki linkten baktım yüksek hızlı internet var gözüküyor bu fiber bağlantı için uygun anlamına geliyor mu ? Evdeki telefonu kapatıp yalın şekilde kullanmak istiyorum da belki firma değiştiririm eğer fiber destekliyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimcu

İyi akşamlar,yaklaşık 4 aydır yeni bina olduğu için ttkom bağlantı yapmıyor,ben başvursam bağlantı yaparlarmı

Aynı sorundan muzdaribim. Ne yaparsak yapalım TT un bisi yapacağı yok. Sabır cekmek en doğrusu sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telekom dogru tahmın uplond standart zaten orda..pek ısım olmuyor zaten onunla..
    100 mbts fıber baglantı ...saha dolabından 50-60 mt telekomun kablosu ıle baglı vdsl 2 oluyor sanırım..tam fıber dııl....
    tlkom bıraz pahalıama deger 100 mbts fıber olarak aldım 24 ay kampanyalı 106,90 yalın telefonsuz her sey dahıl...
    paketıme baktım...YALIN HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)_YENİ YIL kampanyası olarak gecıyor..ben o zaman fıber dedım bu sekıl acmıslar..
    🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 27 Şubat 2016; 0:24:05 >

• Neyle bağlanmayı düşünüyorsun

• 4007 kullanıcısına yanıt
    Merhaba abone olmak için aradığınız numarayı arayıp durumu anlatın ve 14 gün cayma hakkınızın olduğu belirtin ve taahhüt'ü bozun yeni bir taahhüt talep edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hematotr

Satıyorsan demekki iyi değildir hocam satma sebebin nedir ? Benim bahsettiğim cigaz 0 sh de 80 liraya bir kaç tane gördüm 2. el
    Kablosuz çekişi önmli benim için

Satma sebebim cihazı aldıktan sonra Superonline a geçtim ve onunla gelen modemi kullanıyorum. Siz iki modem arasında kaldığınız için söyledim. Hiçbir özelliğini kullanmıyordum. Ben alırken yanında platronics kulaklık hediye idi ondan bu modeli tercih etmiştim. Turk telekomun verdiklerinden değil. Teknosadan almıştım.

• frantic2 kullanıcısına yanıt
    Sayın frantic2 sürekli mbts ifadesi kullnıyorsunuz. Küçük bir düzeltme yapmak istiyorum. Mbps, açılımı mega bit per second.
  • Hocam aradım akşam. Onlar da direkt iptal ediyoruz ve size yenisini gönderiyoruz dediler. Bu hafta içi yeniden gelecek.

• 4 gün önce başvuru yaptım 64 mpbs pakete bugün kurye gelecek

Mh aradığımda biri 40 mpbs alırsınız dedi sonra başvuru yapacağım zaman mh 80 mbps alabilirsiniz dedi aklım karıştı

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

Değerler böyle bi yardımcı olun arkadaşlar taahüt bozup geçeceğim ??

• Scrite S kullanıcısına yanıt
    cevabını bende merak edıyorum
    Değerleriniz güzel vdsl sinyali verdikleri zaman 64 mbiti rahat alırsın.
  • 👍😊 Birde bişey daha merak ediyorum bugün kurye gelecek imza atıp vereceğim ne zamanı interneti verirler ?

Hafta içinde açılır iş yoğunluğuna göre kuryenin ne zaman vereceğide önemli sözleşmeyi.
  • Çok teşekkürler hocam cevaplar için

Önemli değil değerlerle ilgili sorun çıkarsa özel mesajdan bilgilendirin yardmcı olurum.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.