Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar güncellemek istiyorum. Konuda ve özel mesajdan çok yardımı olan @KacaKTV sayesinde sorunumu çözdüm. Sorun 2 kez görüşme sağladığım vf mh den kaynaklandı. Sadece internet hattımın taşınacağı bilgisini aldım. Ev telefonum sabit olarak Tt de kalacakmış. Arayıp iptal talebimi de iptal ettim Tekrardan konuda ve özel mesajda emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Ayrıca Türk telekoma da onlardan kurtulma fırsatı için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 20 Şubat 2016; 14:16:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Tekrar güncellemek istiyorum. Konuda ve özel mesajdan çok yardımı olan @KacaKTV sayesinde sorunumu çözdüm. Sorun 2 kez görüşme sağladığım vf mh den kaynaklandı. Sadece internet hattımın taşınacağı bilgisini aldım. Ev telefonum sabit olarak Tt de kalacakmış. Arayıp iptal talebimi de iptal ettim Tekrardan konuda ve özel mesajda emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Ayrıca Türk telekoma da onlardan kurtulma fırsatı için teşekkür ederim

Rica ederim hocam, sıkıntın olursa pmden ulaşırsın. :)

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
  • Hocam daha öncede size sormuştum Vdsl2'de DSLAM'e kaç metre uzaklıkta 100 mbit verilebilir. Snr marjin minimum 8 olsa bu durumda problem olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eak101 kullanıcısına yanıt
    Kopma olmadığı sürece sorun olmaz 10 - 20 m 40-50 m de alanda olabiliyor bakırın durumuna bağlı dolapta kullanılan malzemeye bağlı değişiklik gösterebiliyor he bu arada biri için bağlantı yapmaya gelirlerse bozabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

en sonunda bağlantı geldi. vf ve ttnet müsteri hizmetleri 51mb hiz alabilirsiniz dedi.
    Modemi kurup test edince yuzumdeki gulumsemeyi gormeniz lazımdı :) İnşallah hızımı indirmezler . Saha dolabı ile aramda 400metre mesafe var

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam süreci anlatırmısın arkadaşlara bilgi vermek amacıyla. 0850 den başvurdun daha 212'li numaradan arayıp onay aldılar sanırım adres vs kontrol.
    Sözleşme geldi imzaladınız 2-15 gün arasında bağlantınız gerçekleştimi bu sürede internetsiz kaldınız mı veya kaldıysanız ne kadar? Daha sonra TurkTelekomdan gelen ekip caddedeki ankastreden port ayarladılar sanırım evinize gelip bilgi verdiler mi form vs imzalattılar mı?

• hematotr H kullanıcısına yanıt
    5650
  • Hocam b10b aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakan

Sayın frantic2 sürekli mbts ifadesi kullnıyorsunuz. Küçük bir düzeltme yapmak istiyorum. Mbps, açılımı mega bit per second.

kelıme hatası olabılır..
    tskler hatırlatma ıcın..
  • dün başvurdum öğlen açıldı netim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • taahhüdü bozarsam bağlantı ücretiyle birlikte indirimli kullandığım aylar katlanıp 230 tl'lik bir fatura şeklinde çıkarmış. kasım ayından beri vodafone net'teyim hız konusunda memnunum ama 150 gb akn kullanan müşterilerine bir kolaylık sunmaları lazım bence 10 tl farkla 250 gb akk'ye yükseltme gibi. inşallah nisan sonrası mevcut aboneleri kapsayan paketler eklenir. şuan için aynı paraya daha az akn almak durumundayız.
  • security23 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aynı modemden kullanıyoruz hocam şuan dizüstü bilgisayarımda tam randıman alıyorum 72 mbit'e yakın değerlerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

telekom dogru tahmın uplond standart zaten orda..pek ısım olmuyor zaten onunla..
    100 mbts fıber baglantı ...saha dolabından 50-60 mt telekomun kablosu ıle baglı vdsl 2 oluyor sanırım..tam fıber dııl....
    tlkom bıraz pahalıama deger 100 mbts fıber olarak aldım 24 ay kampanyalı 106,90 yalın telefonsuz her sey dahıl...

Gelmiyorlar lanet olası tt tekel oşduğundan

• Ttnet tahütümün bitmesine 25 gün var akk sorunum var
    Hattım vdsl 2 destekliyor vodafon direği 200 mt sizce ne yapmalıyım ttnet 50 mb veremiyor hız hattınız 30 mb destekliyor diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya ne zamana kadar sürer?

• Beyler bu 64 Mbit 240 AKK olayı Fiberdemi var VDSL' demi ? Benim bölgemde fiber yok,Hiper var...
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    VDSL altyapıyla alabiliyorsunuz.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    hiç interneti olmayan abone olarak konunun ilk sayfasında olan numarayı aradım, 2 gün sonra sözleşmeyi imzaladım, 2 gün sonra onay için aradılar, onay verdikten 5 gün sonra hizmete açıldı. Toplam 9 günde işlemler halledildi. Başvurumun 2.günü telekomdan ekip gelip evdeki kabloya alet taktilar, bina girişindeki kutudan kabloları ayarladılar gittiler. 7 günden önce açılması kolay kolay mümkün değil bazı şanslı kişilere açılmış ama bazı şanssızlar 1 aydır hala bekliyorlar.
  • Serious Cat kullanıcısına yanıt
    4G aktif oluncaya kadar yani 1 Nisan.. Sonrası iyi yada kötü kampanyamı olur bakacağız..

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.