Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeus_1907

şaka mı bu, ttnet adsl kullanıyorum paketim 16ya kadar ama ben 10 alabiliyorum
    az önce vodafonda sorgulama yaptım hattınız 86mbps destekliyor diyor

direk geç hocam boşa para kazandırma soygunculara.
  • sehir ilce neresi hocam ?
  • şuan vodafone de akk yok İstanbul/Zeytinburnu
  • 240 GB Akk'yi 2 gün önce açtım şuan full hızda bağlanıyorum.
    Ping değerleri baya iyileşti son zamanlarda.

Almanya, Frankfurt:
    🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

Hollanda, Amsterdam:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 21 Mart 2017; 16:55:27 >

• Vodafone bir şeyler deniyor ama anlamadım. Bir gün hız düşüyor diğer gün geri yükseliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quu

sehir ilce neresi hocam ?

istanbul beyoğlu
    1 senedir kullanıyorum vdsl2 240 gb akk 24mbit'e kadar hızım ama torrentte hız 40mbitleri falan görüyor sonuç olarak akşamları 1 senedir sıkıntım var
  • Evet gene benim de hızım fullenmiş. Test yaptıkları belli.

İşin garibi zaten hakkımız olanı alınca mutlu olur hale geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 21 Mart 2017; 19:19:54 >
  • Benim de hızım fullenmiş
  • Sabah full hizda giriyodum gece dusurmusler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 22 Mart 2017; 22:37:50 >
  • @eak101 kardeş yurtdışı serverdan o pingleri almak mükemmel hakkaten, çok şanslısın. ben yurtiçi o değeri alıyordum. yeni taşındığım yerde umarım daha iyi bir şey alırım...
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Aynen suan icin memnunum. Yurtdisi ping degerleri baya azaldi su akk olayina da el atarlar insallah.

• Geçen ay akk uygulanmadı bende. Hemde 23ünde bitiyor diye gece 100gb indirme yapmıştım. Akk uygulanmayan başkası var mı?
  • son 10 gündür csgo da pinglerim çok kötü maalesef :(
  • 10 Gündür gerçekten bir durum var ama çözümleyemedim anladığım kadarı ile 21.00 gibi AKK kalkıyor full hız alıyorum sabah kalkıp kontrol ettiğimde hız düşmüş oluyor. 07.00 gibi sanırım AKK li haline geri dönüyor.
    Büyük ihtimal Mayıs ayı için çalışma yapıyorlar tamamen kaldırsalarda kurtulsak.
  • Vodafone 1 mayıstan itibaren tüm kullanıcılarda yeni adil kullanım kotasını güncelleyecek. Müşteri hizmetleri bir haber zaten biliyorsunuz.

2. olarak vodafone tarafından bölgenizde adil kullanım kotası çalışmaları var denilmişti. Şubat ayında. Mart ayında gece indirmelerim kotaya geçmiyor. Bunu 2 kere test ettim görüntüleri paylaşacağım. Yalnız akkyi geçmediğim için hızım hala 75 mbit ve ben adil kullanım kotasına girsem bile hızım düşmüyor ama yine de son gün akkyi geçip hızımı 24 e düşürüp düşürmediklerine de bakacağım. Hattım vdsl yapa sistemidir.

• poc0312 P kullanıcısına yanıt
    Vodafone'un Yapa santral kullandigini nerden ogrenebildin hocam? Ben VAE Port Transmisyon kullaniyor diye biliyorum 2 yildir.

• eak101 kullanıcısına yanıt
    vodafone kullanıyor demek istemedim. Benim altyapımda yapa sistemi mevcut demek istedim. Dudullu santralden alıyorum ve dudullu yapa santrali.
  • insanın aklına türlü türlü şey geliyor
    1. vodafone.net yapa denılen sıstemı olmayan bölgelere akn uygularsa ve btk buna bişey demezse bu adillik degil adilik olur :)
    2.olarak adsl de kota yok vdsl de var derlerse de insanların canı sıkılabilir. bu yapa sistemini turknet cıkardı sanırım illa gereklı olan bısey degıl sanırım cunku kotayı aştıgımda hızımı 3 kere yukseltıp dusurduler. illa sistemle alakalı oldugunu sanmıyorum.

şahsi fikrim bu akn olayı onumuzdekı 1 yıl ıcerısınde bir calısır 2 calısmaz sekılde ılerleyecegı yonunde

onemli olan mantık dışı düşürülme olmasın. 64mbit alırken 3 e düşmek attan inip eşeğe binmek. 24 olursa kotayı takan olacagını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanando -- 25 Mart 2017; 14:20:49 >
  • VDSL kullananlar yapa mı neyse destekler mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk telekomdan vodafonenet 'e geçtim
    1 haftadır adsl2 kullanıyorum ,her aradığımda ilgileniyoruz gibi şeyler söylüyorlar
    allahtan hattı kapattırıpda baştan vdsl2 olarak açtırmadım,yoksa 1 ay beklerdım internet için herhalde
    arkadaş 1 sinyali adsl2 den vdsl2 ye çekmek bu kadar zormu ya,santral desen yenı zaten
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.