Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar AKK dolu olmasına rağmen şu an hızım full (32Mbit) Acaba vodafone`dan atak mı geldi
  • KovenanT kullanıcısına yanıt
    bana da öyle geliyor 300 gb indirdim. akn ye dusmeden 6mb/sn de dosya ındırdım şimdi 3-3.5mb/sn. hızı bıraz kesmısler ama 3mbitten cok cok iyi 24 yada 32mbit alıyorum şu an
  • Fatura kesiminiz ay sonu mu 15i mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Faturam ay sonunda kesililiyor. Abone olduğumdan beri akk ay başlarında sıfırlanıyor, hızım düzeliyor.
    Geçen ay da bu tarz hızım akk dolmasına rağmen artmıştı. Belki deneme yapılıyor olabilir.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    her ay sonu kesılıyor. gariptir şu an deneme yapıyorum 4.5 - 5 mb / sanıye de ındırme yapıyor daha girmedi nedense akn ye
  • Benim hızı düşürmüşlerdi ama şu an normal hız alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Benim hızı düşürmüşlerdi ama şu an normal hız alıyorum

bunu duymak güzel her an düşücek korkusuyla saat bası speed test yapıyordum :D kota sonrası böyle olsa tadından yenmez :D
  • Benimde hızım düşmüştü ayın 15'inde falan şuan tekrar hızlanmış.
  • Dün gece sevinmiştim ama şu an hız yine düşürülmüş şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Dün gece sevinmiştim ama şu an hız yine düşürülmüş şekilde

aynı şekilde umutlndırdılar ama şu an 3mbit :D
  • Evet benim de hız 3Mbite düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız-

Fatura ödenmedi diye interneti kesmişlerdi. Faturayı ödememe rağmen internetim 1 gündür hala açılmadı. Aradığımda genel bir arıza var diyorlar.

Kaç ay sonra ilk defa mh ye işim düştü. O da her zaman ki gibi yalan oldu. Bakalım ne zaman gelecek internet.

Cuma ödemiştim. Pazar oldu , hala internet Yok. Mh hiçbir işe yaramıyor.

Sakın ha , fatura ödemesini geciktirmeyin arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 1 senedir vodafone kullanıyorum şu jetfatura denen siteyi bi doğru düzgün yapamadılar. Yavaş açılıyor bazen hiç açılmıyor bazen ödeme yapılmıyor ne kadar çöp bir sayfaları var
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam 1999 yapımı olsa gerek turknet bile mis gibi arayüzü var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hızı tekrar yükselen var mı benim yükseldi
  • şaka mı bu, ttnet adsl kullanıyorum paketim 16ya kadar ama ben 10 alabiliyorum
    az önce vodafonda sorgulama yaptım hattınız 86mbps destekliyor diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

şaka mı bu, ttnet adsl kullanıyorum paketim 16ya kadar ama ben 10 alabiliyorum
    az önce vodafonda sorgulama yaptım hattınız 86mbps destekliyor diyor

başımdan gecen olayı anlatayım belkı fıkır verır. yılladır ttnet kullanırdım 8mbit 75 mıydı neydı akn si. ttnetten 16 ya gecmek ıstedım hattınız desteklemıyor denıldı.7 ay once vodafone dan arandım 32mbit e kadar vdsl verelım dedıler. hat ve adres sorgusunda 18mbit interet alırsınız akn 240gb dedıler. tamam dedım gecıs yaptım modemdekı bılgılere bakınc 95mbit e kadar ınternet alabılecegımı gordum aradım 32 den 64 e gecmek ıstedıgımı soyledım 2 hafta gecırmedıler sonra kapatıcam dedım bızlık durum degıl turk telekom un halletmesı lazım dedıler. gıttım turk telekom mudurlugunun tknık servıs bolumune sagolsun onlar bıseylr yaptı 64mbit hız 240gb akn aldım 70 lıraya. neredeyse sorunsuz kullanıyorum 6 7 aydır. ama su an hat degerlerimde maximum hız 75mbit gosteıyor degeerler biraz kotulesmıs (alınabılıcek hız degerı dustu 64mbit i sorunsuz alıyorum.). işin özeti adres yada tel sorgulama cok gercegı yansıtmıyor.

ttnet bana 8mbit hız sunarken aynı alt yapıyı kullanan vodafone vdsl ye gecısımle 64mbit kullandırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

hızı tekrar yükselen var mı benim yükseldi

yuksekti düşürdüler bugun yıne yuksselmış ama stabıl yuksek kalacagını dusumuyorum gecen ayda 2 gunlugune yukseltmıslerdı
    şu an hızlı 🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

• Arkadaşlar sa özellikle gece saat 11-01 arası hız düşmesinin sebebi nedir kanser olmamak elde değil valla öyle ki oyun oynuyorum durmadan hız düşmesinden oyundan atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan akk yok full hızda indirme yapıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.