Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.332
Cevap
0
Favori
125.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevimlican
    Vodafone ana kapsamayı büyük oranda bitirdi, şimdi araları güçlendiriyor..Daha önce çeksede biraz zayıf olduğu veya yoğunluk olan bölgelere yeni ilave bazlar kurmaya başladı.

kaynak nedir sevimlican?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican
    Vodafone ana kapsamayı büyük oranda bitirdi, şimdi araları güçlendiriyor..Daha önce çeksede biraz zayıf olduğu veya yoğunluk olan bölgelere yeni ilave bazlar kurmaya başladı.

kaynak nedir sevimlican?

Bende katiliyorum Sevimlicana aynen dedigi gibi oluyor.Kapsama her yerde var tabi bu her yer full anlamina gelmez simdi zayif ceken yerleri guclendiriyorlar tabi bu kiralama sorunu yaratiyor ama Vodafone cok iyi gidiyor alt yapiya cok onem verdiler suanki alt yapi Turkcell'in 2 sene evvelki halinin neredeyse 2 kati.

• eskiden bazlar şöyle kuruluyordu mustafa zeytinburnu, kadıköy,erenköy vb.....son zamanlarda istanbulda kurulan bazlar caddesi, sanayi, vb...yani turkcellin yaptığını yapıyor şu an vodafone...zaten çeken ama problemli yada yoğunluk yaşanan yerlere caddelere, sanayi bölgelerine, alışveriş merkezi çevrelerini yeni bazlarla güçlendiriliyor.
    Daha önce merkezlerdeki bazlarla kaplıyordu, şimdi cadde,sokak, bina kapsama işinde yoğunlaştı....en azından istanbul için...
  • ben istanbul, avcılarda oturuyorum, son 2 yıldır, evim dahil avcıların cogu kesiminde vodafone cekmıyor, turlu kez maıl atmamıza rahmen hala bi cozum

uretemedıler, artık salonunu bı kosesınde tel caldıgında konusabılmek icin bi koltugumuz oldu, telefon calınca, aileck, ancak oradan gorusme yapabılıyoruz,

ellerindeki baz istasyonlarından bizim orayada yonlendirseler iyi olacak,

Avcılar, gumuspala mah. gol tarafı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: target4u

ben istanbul, avcılarda oturuyorum, son 2 yıldır, evim dahil avcıların cogu kesiminde vodafone cekmıyor, turlu kez maıl atmamıza rahmen hala bi cozum

uretemedıler, artık salonunu bı kosesınde tel caldıgında konusabılmek icin bi koltugumuz oldu, telefon calınca, aileck, ancak oradan gorusme yapabılıyoruz,

Lutfen bulundugunuz yerin Il ilce mah. sokak seklinde ve koordinatlarini vodafone.com.tr musteri hizmetleri bolumunden kapsama sikayeti bolumunu doldurup gonder tusuna basin.
  • Yeni yer onemli bir nokta burda eski baz kaldirilmisti Istanbul Maltepe ''Tugay Yolu''
  • tugay yoluna baz mı kurmuşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: target4u

ben istanbul, avcılarda oturuyorum, son 2 yıldır, evim dahil avcıların cogu kesiminde vodafone cekmıyor, turlu kez maıl atmamıza rahmen hala bi cozum

siz aveaya geçiyordunuz galiba doğru mu?
  • Anadolu Yakasi Yeni Bazlar Gorduklerim.

-Buyukyali Caddesi (Idealtepe Sahil)

-Maltepe 4

-Maltepe 5

-Maltepe Stad

-Orkide Sokak (Findikli)

-Ulusu Caddesi

-Ulusu Caddesi2

-Sakarya Caddesi
  • son durum : 28 OCAK 2011 tarihi itibariyle vodofone problemimizi giderebilmistir.

birde eski kullancıların tarifelerine ah vefa tarzı biseyler yapsada, kimse saga sola kacıp memnun kalmasa ;) ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

az once bi daha form doldurdum,

bakalım durumda bi degısklık olacak mı,

burdan bılgılendırırım sızı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 28 Ocak 2011; 10:56:56 >
  • Anadolu yakasi yeni Vodafone bazlar

-Kosuyolu Caddesi (Tedas Trafo'nun uzerinde)

-Atasehir Baraj Yolu

-Girne Cad.

-Orkide Sokak (dun yanlis yazildi Erenkoy gumruk karsisinda)
  • Asia eagle bunların bilgisi mi geliyor sana :D Bizim kartal cevizliye bişe yapılmış mı ki yapışlmış gözüküyor benim telefonda:)
  • Benim gorduklerim Kartal Cevizli 'ye yeni baz kurmuslardir muhakkak Ben 2 gun evvel Tugay Yolu isimli yeni baz gordum mesela...
  • bizim köye 3g şebekesi kursunlar diye mail attım bakalım kuracaklar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle
    Benim gorduklerim Kartal Cevizli 'ye yeni baz kurmuslardir muhakkak Ben 2 gun evvel Tugay Yolu isimli yeni baz gordum mesela...

Telefon hücre bilgi yani:)
  • Tugay yolu adli baz yeni yeri Tugay yolunun basinda bacaya gizli olarak yapildi...
  • 2 tane 532'li Turkcell hattımdan birini Vodafone'a taşıdım.

Şimdilik memnunum.

Ankara Yenimahalle'de, apartman içinde Turkcell çekip-çekmeme arasında gidip gelirken, Vodafone full çekiyor.

Yine evin içinde belli noktalarda Turkcell 2 kademe çekerken, Vodafone full çekiyor. (Bodrum kat falan değil, 3.kat)

Hoşuma gitti Vodafone açıkçası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 15 Ocak 2011; 15:56:22 >
  • Bence Ankarada Vodafone iyi Türkcell kampüste de sorunlu.
  • vodafone yeni baz
    mustafa kemal 2.....
    bico size yakın bir yere kurulmuş bu baz..soyak yenişehirden size gelirken oralarda bir yerde..
  • Carrefour ex'in tam karşısındaki bina olabilir ya da az ilerde cennet düğün salonunun orada direk üzerinde olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.