Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam soyle bakdimda siz binpismansiniz vodafoneden bende mersindeyim evet bulundugum evde 1 2 cukup hep ayni cekiyor hiz 5 6mbps ama rahat volte gorusmesi falan yapabiliyorum sorun olmuyor benim burda turk telekom ayni yerde full cekip 55mbps hiz veriordu ama 12ay durunca guzel tsrife kalmiyor vodafoneye gevdim mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam aynen. Vodafoneyi anlamıyorum 3g de bu kadar iyi iken 4g nin sadece adı 4 oldu kendi 2g. çekim çok kötü geçişler şebeke arama pil tüketimi inanılmaz iphone 6s ve htc one m9 tel var ikisindede sonuç aynı 2 diş 4g çekerse 1mb hız bile alamıyorum 3g full çekse de 2mb hız var oysaki 2 sene önce baz istasyonu kaldırılmadan önce gemlikte 3g de 35 mb hız veriyordu geçmez olaydık 4g ye 4.5 i ise sadece bursa carrefourda ördüm orda da 100 mb hız verdi vodafone bugüne kadar gördüğüm en yüksek hızda buydu ve 4.5+ işareti başkada çıkmadı nperf diye uygulama var kullanıp testinizi atarsanız memnun olurum ben aktif haritalama sayesinde gittiğim heryerde vdafonenin kapsamasını testleyip diğer kullanıcılara sunuyorum bursa gemlik e bakarsanız o kapsama sonuçlarının ve haritasının %90 nını ben test ettim:-)
  • m398 M kullanıcısına yanıt
    Hız testi için değil ama kapsama alanı ve baz istasyonu konumu için en iyi uygulama CellMapper'dır, onu da tavsiye ederim. Sensorly en sevdiğimdi, ülkeyi boydan boya haritaladım ama 4G'ye geçince onlar geçemedi. :D nPerf de çevirisini ben yaptım ama Türkiye içi başka test sunucusu da ayarlamam lazım, şu anki sunucu Turkcell'de Almanya'yı dolaşmadan testi yapamıyor. :D
    Evet mersindede vodafone 3g en hizlisi 17 24arasi cikiyor hiz turk telekom ve turkcell 8civari bulundugum bolgede yogun biyer sehir merkezi

4gde baya geride o dogru ama ben evde internetim olsugundan dert etmiyorum ve volteyide kullaniyorum hiz 6mbps civarı

• Hocam o uygulama ingilizce ve fazla test yok İstanbul ve Bursa ayrıca Türkiye de bir maç yerde hatırlama var n pert o yönden daha iyi gibi geldi.Ayrıca bu Vodafone yeni istasyonlar dikiyor mu Türkiye deki hedefleri ne bu adamların yıl 2017 hala kapsama merkezlerde çözülmesi inanın kirsallar daha iyi

Ankara/Çankaya yıldız meydanı
    Ayrıca kızılayda en fazla 35 mbit gördüm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemericlnx -- 28 Ocak 2017; 19:44:53 >
  • Çevresinde köyünde Vodafone ile ilgili çekimde düzelme olan yeni dikilen baz var mı? Yer zaman hat durumu 2g 3g 4g genel manada yazalım arkadaşlar

Uzun zamandır yeni baz gördüğüm olmadı ya da olduysa da farketmedim de. Tekirdağ'ın Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde fiber menhollerini görüyorum. Hatta Büyük Yoncalı mı bir köyde de görmüştüm ama tam emin değilim, ama hani bir köyde idi...
  • Menhol dediğin ne hocam 😀

Aslı İngilizce bir kelime, Türkçe karşılığı insan deliği olan. :D
    Yollarda altyapı için kullanılan kanalizasyon kapağı, Turk Telekom altyapı kanalı kapağı gibi insanların alttaki yapıya ya da sisteme ulaşmasını sağlayan kapaklar ve delikler. :D
  • Hocam eklediğim resme ve veriye bak bu Vodafone nin iyi yolda olmadığının en bariz simgesidir. Saat akşam 19.30 civarı Ankara Cebeci 4 yol göbekte Ankaralılar burayı gayet iyi bilir 4g hızı EDGE hızında girmiyor ölçüm yapmıyor daha ne olsun 4tosbaG Vodafone de

•  Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada...

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.