Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.332
Cevap
0
Favori
125.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mustafa Kemalde alt tarafta bati Atasehire giderken elektrik direginde var ama bayagi oldu koyali birde yukarda cadde uzerinde var yine elektrik direginde bu yeni baz demek hayirli olsun.
  • ataşehşre giderken elektrik direğinin üstündekini biiyorum onun ismi mustafa kemal....
    yeni kurulanın mustafa kemal 2....bir daha geçtiğimde yerini anlamaya çalışırım..
    vodafone acayip baz kuruyor bu aralar...
    quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle

Mustafa Kemalde alt tarafta bati Atasehire giderken elektrik direginde var ama bayagi oldu koyali birde yukarda cadde uzerinde var yine elektrik direginde bu yeni baz demek hayirli olsun.
  • köylere kasabalara ve beldelere aynı hızla kapsarsa 2012 vf'un yılı olur.
  • zaten vodafonun yılı:)))) çünkü 14 yıllık türkcell kulllanıcısı olarak ben bile vodafone geçtim...çünkü kapsama alanı sorunu(tkcel) yaşıyordum 2 yıldır...oh şimdi rahatladım...
  • Orijinalden alıntı: sevimlican

ataşehşre giderken elektrik direğinin üstündekini biiyorum onun ismi mustafa kemal....
    yeni kurulanın mustafa kemal 2....bir daha geçtiğimde yerini anlamaya çalışırım..
    vodafone acayip baz kuruyor bu aralar...

Mustafa Kemalde alt tarafta bati Atasehire giderken elektrik direginde var ama bayagi oldu koyali birde yukarda cadde uzerinde var yine elektrik direginde bu yeni baz demek hayirli olsun.

[/quote

Sevimlican 2010 Aralik ayi ve bu ay cok istasyon kuruldu sende biliyorsun neredeyse problemli yerler yok gibi aralar en ucra koseler alisveris merkezleri kapali otoparklar tem yollari her yer full oldu eksik diyebilecegimiz yer yok gibi
  • Bora, cep telefonunda hücre yayını desteği varsa 050 numaralı kanalda bazi istasyonunun adı yazar. Burada sokak, mahalle, mevki adı da yazabilir, küçük bir yerde yaşıyorsan ilçe, kasaba köy adı da.
  • istasyon kabini boyanmışsa mavi trk. Kırmz vod. Gri avea oluyor. Aksi halde kabinin üzerine bakman gerekir. Antenler le de anlaşilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 17 Ocak 2011; 14:03:45 >
  • Anadolu Yakasi Vodafone yeni baz istasyonlari Vodafone fena yatirim yapiyor

-Kosuyolu 1

-Kosuyolu 2

-Kosuyolu 3

-Kosuyolu 4

-Gazhane (Kosuyolu)

-Barbaros 2

-Barbaros 3

-Validebag 2

-Tophanenelioglu

-Altunizade 4

-Toptasi Toygar

-Karacaahmet

-Icmeler E5

-Camcesme E5

-Pendik Tersane 3

-Kaynarca Cicek

-Pendik Dogu 2
  • Bi bizim kasabaya koymadın vodafone duy sesimi evin içinde tek çubuk yetmiyor. Tam çeksin !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Precious89

Bi bizim kasabaya koymadın vodafone duy sesimi evin içinde tek çubuk yetmiyor. Tam çeksin !

www.vodafone.com.tr musteri hizmetleri bolumunden sikayet kapsamayi sec bol bol cesitli numaralardan gonder ;Yuklen yuklen kardesim

• Vodafone : ''En iyi kapsama alanını biz sunacagiz'' dediklerini yapiyorlar
  • Yazdım hep... çevreye yeni 10 tane (belki daha fazla) baz konuldu son 3 ayda ama bizi es geçtiler. Zaten sadece yazın gidiyorum. Çekmeyen yer kalmasın yinede.
  • Yer İstanbul..

Mekan Topkapı..

Eresin Otel,i geçtilten sonra tünel var dakikada belkide 100 araç geçiypr hani Zeytinburnuna dönen yer..

Rakiğ Gsmlerde sorun yok..

Ancak Dünya Devinin çekim gücü alkışlanacak cinsten...

Ve bu durum neredeyse 2 senedir benim tarafımdan farke diliyor. Oradan tramwayda geçiyor ve bir taneyetkili oraya baz dikmeyi akıl edemiyor..

Eresin otel açık alanda İstanbulda onun önünden bile geçerken telefon yarı yarıya çekim sağlayabiliyor...

Enteresan..

• s.volkan ben bazen düşünüyorum eline bir telefon alıp sokak sokak dolaşan birileri olması lazım gsm firmalarında ki muhakkak vardır ama bazı yerleri görmüyorda görmüyorlar işte....iki senedir farkındasın bence bildirmişsindir yeri aa bildirmeye de devam et bu ara çok baz kuruyorlar anadolu yakasında özellikle

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Yer İstanbul..

Mekan Topkapı..

Eresin Otel,i geçtilten sonra tünel var dakikada belkide 100 araç geçiypr hani Zeytinburnuna dönen yer..

Ve bu durum neredeyse 2 senedir benim tarafımdan farke diliyor. Oradan tramwayda geçiyor ve bir taneyetkili oraya baz dikmeyi akıl edemiyor..

Eresin otel açık alanda İstanbulda onun önünden bile geçerken telefon yarı yarıya çekim sağlayabiliyor...

Enteresan..

• Sevimlican, aslında buna mail atmak bile anlamsız..

Zeytinburnu-Kabataş Tramway hattına binen herkes bunu görüyor aslında. Hiçmi çalışanı yok bu Vodafone'un bunları görmüyorlar..

Sevimlican Açıkcası çok plansız yapılan bir baz çalışması var gibi geliyor bana.

Ben herhalde Ceo olsam ve İstanbulda yaşasam bir garip GSM birde kendimin telefonlarını alırım..

Toplu Taşıma araçlarında çekmeme olayını tamamen kaldırım.1 günde İstanbulun Metrobüs, tramway ve Metrolarının hepsinde test imkanı yapabilirsin..

Daha bunu yapmaktan acizler, bende diyorum Çırpıcıda vf çekmiyor :) Kendileri bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

s.volkan ben bazen düşünüyorum eline bir telefon alıp sokak sokak dolaşan birileri olması lazım gsm firmalarında ki muhakkak vardır ama bazı yerleri görmüyorda görmüyorlar işte....iki senedir farkındasın bence bildirmişsindir yeri aa bildirmeye de devam et bu ara çok baz kuruyorlar anadolu yakasında özellikle

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Yer İstanbul..

Mekan Topkapı..

Enteresan..

Telsim zamaninda Vodafone'dada saha olcum yapan ekipler var ve bunlarda ozel yazilimli cihazlar var sinyalin gucu ne seviyede oldugu indoor ve outdoor testleri yapiliyor mutlaka haberleri vardir biliyorsunuz kiralama ve devletten alinan izinler cok zor bu surec cok uzun suruyor operatorlerde bundan muzdarip.Sorun bulunan bolgeyi mutlaka mail atin diyecegim sizler zaten isi bilen insanlarsiniz ama yinede yeni sikayet atmak daha iyi olur.Bazen bakiyorsunuz surec bazi bolgelerde cok hizli oluyor bazen de bolge halki tepkisi sureci uzatiyor.Ama eskiye gore cok cok iyi...

Bu arada anadolu yakasi yeni baz ,

''Kartal Caddesi 2'' ''Aydos'' ''Pendik Velibaba 2''

• Sevimlican ,

Dudullu Tem cikisinda Camlica giselerine gelmeden (Ankara Yonune giderken) yaya ust gecidinin hemen yaninda yolun saginda Turkcell'in bulundugu yere Vodafone yeni istasyon kuruyor betonu dokuldu mikro kabini dun vincle yerlestirdiler bende tesaduf gordum kartona sarili Vodafone mikro kabin yaziyordu...Bugun yarin oraninda montaji biter kapsama full oluyor...
  • ohh super oradan her geçişte gözüm kayıyordu voda bişey koydu mu diye iyi oldu o bölge....bu arada orası bizim evede yakın yaw...
    bu arada ben telefona celltrack programı yükledim bazdan gelen sinyal kalitesini gösteriyor db cinsinden...bazın dibinde 40-50 db oluyor yani en iyi çekim, db oranı arttıkça sinyal düşük anlamına geliyor...
    şebeke 2g seçildiğinde 43 db ile 77 db arası oynuyor vodafone... gayet iyi...
    şebeke 3g seçildiğinde 80 db ile 105 db arası oynuyor....3gde sanki 80 dbe fikslemişler bazın dibinde 80 db veriyor...

quote:

Sevimlican ,

Dudullu Tem cikisinda Camlica giselerine gelmeden (Ankara Yonune giderken) yaya ust gecidinin hemen yaninda yolun saginda Turkcell'in bulundugu yere Vodafone yeni istasyon kuruyor betonu dokuldu mikro kabini dun vincle yerlestirdiler bende tesaduf gordum kartona sarili Vodafone mikro kabin yaziyordu...Bugun yarin oraninda montaji biter kapsama full oluyor...

• Yakınlarda başka bir baz istasyonu varsa onunla etkileşip olumsuz etki yapmasın diye 3G sinyali düşük tutulmuştur belki.
    Cihazların -dB göstergeleri de tam olarak net göstermeyebiliyor, aynı noktada farklı ölçüm görülebiliyor.
    Turkcell'de 2G -47, 3G -59 falan gördüğüm vardı, antenin karşısında.
  • Vodafone Anadolu Yakasi Yeni bazlar

-Kizilay (Kartal)

-Kizilay Caddesi (Kartal)

-YANYOL (Tuzla Tem)

-Palladium (Alisveris merkezi indoor -5 otopark dahil)

-Bakkalkoy Caddesi

-Bati Atasehir (tum sokaklar mikro baz kuruldu)
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.