Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanı yalanı. Uyarı .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Golden Gate (3 mesaj) serdarski (3 mesaj) AMC (2 mesaj) 0537 (1 mesaj) AirSupport (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Vodafone kapsama alanı yalanı. Uyarı .
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10248 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kontrat imzalayarak, Vodafone a geçtim. Hayatimin hatasi olarak nitelendiriyorum. Konuşma kalitesi dibe dustu, internet hizi yerlerde. Oynadigim online oyunda bile yasamadigim skinti kalmadi.

Vodafone'un inanilmaz yaniltici bir reklam politikasi var. Neredeyse full çeken bir 4.5g ile 1.5 mb hiz veriyor. Adamlar da heryerde 4.5g ceker diyor. Ama verdikleri hiz 3g nin yarisi bile degil.

Simdi yaptigim test

Dun yaptigim test

Geçtigimden bu yana yaptifim testler. 3g ile daha yuksek hiz alinmasi komedisi.

Sakın bu firmanin oyununa gelip, vodafone a geçme gafletinde bulunmayin. Yanimda arkadas 100 mbit hiz ile gezinirken 1 mb in altina dusen hizlarla telefondan sogudum.

Turkcell e verin 10 15 lira fazla, kafaniz rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 16 Ağustos 2018; 14:45:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |

• Yarbay
    14206 Mesaj
    E diyorduk vodafone 4g interneti çok kötü çekim alanıylan alakası yok olayın.
  • Yarbay
    10248 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Vallahi hocam demin babam aradi. Karsiya ses gitmedi. 4g kapatinca duzeldi.

Artik son nokta oldu benim icin.

210 lira cayma bedeli cikariyor. Bu bedeli karsilamayi goze aldik fakat bedava para kazandirmak istemiyorum.

|
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14206 Mesaj
    Bende geçince pişman olmuştum Turkcell TT şuan tt deyim ikisi kullanılır 4g nin hakkını veriyorlar.
    |
    |
  • Yarbay
    3688 Mesaj
    Eskiden köyde bile çektiği için Vodafone kullanıyordum şimdi burda ben 3G bağlanmaya çalışırken yanımda Turkcell ful çekiyor. Turkcell pahalı olmasa geçmek istiyorumda işte doğru düzgün bir paketine rastlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10011 Mesaj

210 lira çıkmaz ya. O kadar olmaması lazım. Ne zaman ve hangi tarifeye geçtiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Golden Gate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10248 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam maalesef ederi 60 lira olan tarifeye 90 lira fiyat bicmisler. Sonra da baglayicilik icin 54 liraya veriyorlar. Aradaki fark buyuk olunca, cayma bedeli de buyuk oluyor maalesef. Bilemedik oyuna geldik.

|
    |
    mkyb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1564 Mesaj
    bende de bazen net kopuyor vodafone da. çözümü telefonun ağ ayarlarını 3g yapmakta buldum. 4g de 6-7mb olan hız 3gd 15-16 oldu :)
    sizde öyle deneyin isterseniz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    955 Mesaj
    Vodafone 4g leş. 3g kullan daha iyi. Ama vodafone kullanma en iyisi. Türkcell hız ve kalite olarak defalarca katlıyor. Avea bile vodafone dan iyi.

|
    |
  • Yarbay
    3303 Mesaj

Ben Şubat/2012'den beri Vodafone abonesiyim.

Kendi adıma memnun olduğumu söyleyebilirim.

Yüksek hız beklentim yok çünkü telefonumu bilgisayara bağlayıp modem olarak kullandığımda kesintisiz hizmet alabiliyorum.

Ayrıca baz istasyonunun yoğunluğu sebebiyle konuşma kesildiğinde ücretsiz konuşma veriyor.

0532 ile başlayan hattımı Vodafone'a taşıdım, çünkü çevremdeki Turkcell aboneleri ödemeLi arayamıyorlar.

Ayrıca Almanya'daki kız kardeşim Vodafone abonesi olduğu için sanki Türkiye'deki biriyle konuşuyormuş gibi ucuza konuşuyorum.

Vodafone'da olan VoFi servisi Türk Telekom'da yok, VoFi servisi Türk Telekom'da olsa ona geçerdim.

Şu an VoFi servisini en iyi verebilen operatör Turkcell. VoFi servisinin adı Turkcell'de HDSES diye geçiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    907 Mesaj
    TT 4g de bizim evde aynı öyle. Vodafone 3g bile daha hızlıydı bundan.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hızımız yüksek diye reklam yapmıyorlar dikkat ederseniz en yüksek 4G kapsaması diyorlar yani çoğu yere 4G sinyali vermişler ama göstermelik düşük kapasiteyle her yeri kapsamaya çalışıyorlar 3G daha hızlı

|
    |
  • Yarbay
    3303 Mesaj

Bahsettiğiniz olay Türkiye'ye özel bir şey değil.

Vodafone şebekesi olan bütün ülkelerde aynı satış politikasını takip ediyor.

Yani karar tek bir merkezden geliyor.

Almanya, Mısır, Hollanda, Yeni Zelanda ve İngiltere'deki Vodafone fiyatlarını incelediğim için biliyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    772 Mesaj
    Gündüz 1mb ama sabah namazı vakti 42mb alıyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Turkcell

|
    |
  • Yüzbaşı
    851 Mesaj

vodafondqn bir cacık olmaz hizi resmen yerlerde

|
    |
    serdarski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3303 Mesaj

Benim yüksek hız takıntım yok, kesintisiz olması yeterli.

Ayrıca Şubat/2017’de Türk Telekom’un, Mayıs/2017’de Turkcell’in şebekesi çöktü. Hemde 4,5G şebekesi varken çöktü. Bunları kaç kişi hatırlıyor?

Vodafone şebekesi henüz çökmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mutalvarol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1433 Mesaj
    hocam business tarifeniz varmış neden bireysel bir tarife seçmediniz ki?benimde tarifeyi geçen ay 70 tl lik red e geçirmişlerdi iznim olmadan sonra eski pakete geçtim tekrar ama ücret alındı.ha birde her ay plus telekom diye bir yere abonelik ücreti ödüyorum anlamadığım bir durum....biri beni ararken ulaşamıyor ben bazen telefonla ararken telefonda zaman aşımına uğradı yazıyor.görüşme yaparken kapanıyor gibi gibi..

turkcell den vodafone a geçtim.bu seferde türk telekomaa geçecez artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı0304 -- 26 Ağustos 2018; 22:38:2 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.