Şimdi Ara

Vodafone-Kahve dünyası bedava 4 kahve

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
7.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT: Vodafone her zamanki gibi yine sözünü tutamayıp kampanyayı erken sonlandırdı. Kampanya BİTTİ.

Vodafone altın kulup uyeleri 19 Mart tarihine kadar Kahve Dünyası mağazalarından ücretsiz kahve alabilirler. Kampanyaya katılmak icin ALTINKULUP yazıp 7000 e gonderebilirsiniz. Kisi bası 4 adet kahve ile sınırlıdır.

Hediye kahvenizi almak icin, vodafone uygulamasinda avantaj cepte bolumunde bulunan kahve dünyası firsatina tiklayip ekranda cıkacak olan QR kodu kasiyere gostermeniz yeterli.

ÖNEMLİ NOT: Mevcut altın kulup uyeleri bir sey yapmadan kampanyadan faydalabilir.

ÖNEMLİ NOT 2: Daha önce kampanyadan faydalananlar tekrar faydalanabilir.

İyi forumlar..

Vodafone-Kahve dünyası bedava 4 kahve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUBY-CONCERTO -- 6 Mart 2019; 21:42:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Vodafone denen ecnebi firması benim hattımdaki liralara haksız ve hukuksuzca el koymuştu.. Ama şikayetim sonuçlandı ve Hakem heyeti kararıyla kuzu kuzu ödedi bana...

Ne zaman böyle beleş kampanyalar yapsa, numaramı hemen vodafone taşıyorum, sapına kadar sömürüyorum..Asla tl yüklemiyorum, hiçbir hizmetini kullanmıyorum, sadece sömürüyorum.. işim bittikten sonra hattımı bir önceki operatöre taşıyorum tekrar... Sonraki vodafone kampanyalarına kadar pusuya yatıyorum.. Bu şekilde az ekmeğini yemedim bunların
  • Kampanya 19 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
    Kampanyadan faydalanamak için mutlaka Altın Kulüp üyesi olmanız gerekmektedir. Altın Kulüp’e üye olmak için ALTIN KULÜP yazıp 7000’e ücretsiz sms göndermeniz yeterlidir.
    Kampanya kapsamında, aktif Vodafone Altın Kulüp abonelerine Kahve Dünyası şubelerinde bir adet kahve çeşidi hediye edilecektir.
    Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya KAHVE DÜNYASI yazıp 6666’ya ücretsiz SMS göndererek alınabilir.
    Vodafone Altın Kulüp aboneleri aldıkları kampanya şifresini Kahve Dünyası şubelerinde kasa görevlisine ileterek kampanyadan faydalanabilir.
    Kampanya, FİRMA mağazalarında satışa sunulan masaya servis ve Al-Götür ile tüm boylardaki sıcak ve soğuk içecek ürünlerinde geçerlidir. Frappe, Frozen, Milkshake, Limonata, Portakal Suyu, yüksek proteinli içecekler ve No1-6 serisi Draft içecekler kampanya kapsamı dışındadır.
    Sıcak ve soğuk kahve ürünlerinde kullanılan aroma ve şurup gibi ek lezzetler, Kampanya kapsamına dahil olmayıp, ayrıca ücrete tabidir.
    QR Kodlar, Kahve Dünyası mağazalarında geçerli olan “6+1 Kampanyası” da dahil olmak üzere, diğer kampanya ve/veya promosyonlar ile birleştirilemez, birlikte kullanılamaz.
    Kampanya, Kahve Dünyası Ankara Ekonomi Bakanlığı Mağazası, Kahve Dünyası Eminönü Mağazası, Havaalanı Mağazaları ve satış noktaları, Kiosk/Corner Mağazalar, Metro İstasyonları ve Kahve Dünyası Al-Götür Mağazaları ile internet satış mağazasında geçerli değildir.
    Şifreler tek kullanımlıktır.
    Bir müşteri kampanyadan kampanya süresi boyunca dörtkez faydalanabilir.
    Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.
    Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
    Kampanya şifreleri para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
    Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
    Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Kahve Dünyası ve Vodafone'da saklıdır.
    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamızahttp://vftr.co/gpadresinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poet2626 -- 2 Mart 2019; 22:23:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı anda iki şifre kullanmayı deneyen oldu mu?

• poet2626 P kullanıcısına yanıt
    Her işlemde sadece bir tane kullanılıyor teker teker kullanmanız ilazım

• 4 farklı işlem yapsak aynı gün 4 kahve alabilir miyiz

• Kasada sorun çıkıyor mu ? Kodun kabul olmaması vs. Beklemeyelim bı kahve için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar size aynı anda nasıl şifre kullanacağınızı anlatayım,

Kampanya kapsamında 1 masaya(adisyona) 1 şifre kullanabiliyorsunuz. Örnek olarak 2 tane kahve içtiyseniz sadece 1 i bedava oluyor.
    Kasadaki görevliden kahvenin 1 tanesini ayrı adisyona taşımasını isterseniz. tek seferde 3-4 şifre bile kullanabilirsiniz.
    Yani siz masa 1 de oturuyorsanız kahvenin 1 tanesini masa 2 ye taşıyor ve ödemeleri ayrı ayrı yapılmış oluyor.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Utanir insan bunu istemeye hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

ben her gittiğimde rica ediyorum 2 kişi gittigim için sıkıntı olmuyor. fakat 4-5 kişi gidilse utanılabilir:)
  • Vodafone denen ecnebi firması benim hattımdaki liralara haksız ve hukuksuzca el koymuştu.. Ama şikayetim sonuçlandı ve Hakem heyeti kararıyla kuzu kuzu ödedi bana...

Ne zaman böyle beleş kampanyalar yapsa, numaramı hemen vodafone taşıyorum, sapına kadar sömürüyorum..Asla tl yüklemiyorum, hiçbir hizmetini kullanmıyorum, sadece sömürüyorum.. işim bittikten sonra hattımı bir önceki operatöre taşıyorum tekrar... Sonraki vodafone kampanyalarına kadar pusuya yatıyorum.. Bu şekilde az ekmeğini yemedim bunların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 2 Mart 2019; 23:27:3 >
  • Altın Kulup 2.aydan sonra halen ücretsiz devam ediyor mu?
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Olay gercek beyler, ben hattiyim.

• Aşağı yukarı 25-30 defa kullandım kimisi bayanlara özel bu kampanya dedi nişanlımı ve annemi belirterek aldım kimisi ekran görüntüsü kabul edilmiyor dedi uygulamadan diyerek yine görüntü vererek aldım. Genelinde hiçbir problem yaşamadım, Vodafone kampanyasını kullanmak istiyorum dedim karekodu okuttuğu anda direk bedava olarak düşüyor. Sıcak içeceklerin çoğunda kullandım herhangi bir problem olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OxMetrics

4 farklı işlem yapsak aynı gün 4 kahve alabilir miyiz
    Evet şifreyi söyleyip kahveyi alın sonra yeniden şifre alma yerine girin sonra tekrar ve tekrar

Sorun olmuyor son 4 kampanyadır@Magnum44

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

kasiyerler artık ezberledi anlıyorlar direkt

evet@zero01
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Kasada sorun çıkıyor mu ? Kodun kabul olmaması vs. Beklemeyelim bı kahve için
    hocam genel geçer kuraldır, her zaman önce kodu deneyin sonra alın
    size akıl verebilirler gidin masanıza oturun kahvenizi için sonra ödersiniz gibi .... sakın yemeyin o numaraları

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam genel geçer kuraldır, her zaman önce kodu deneyin sonra alın
    size akıl verebilirler gidin masanıza oturun kahvenizi için sonra ödersiniz gibi .... sakın yemeyin o numaraları

Alıntıları Göster
    Yok hocam masaya oturmam önce kahveyi alırım. dediğiniz gibi ,kitleyebilirler :D

Cevaplar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnum44 -- 3 Mart 2019; 20:10:20 >
  • Günde 4 kahve mi? Yoksa kampanya boyunca 4 kahve hakki mi vermiş?

• Bu Kolombiya, kenya, santos, guetemela gibi french Press'te yapılan kahvelerden deneyrbiliyor muyuz yoksa latte, Americano, espresso filan mı?

• Takip

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.