Şimdi Ara

Vodafone internet paketi rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olay az önce başıma geldi fazla özenli olmayabilir yarın duzenleyeceğim.
    5gb internetli bi tarifedeyim ve dün %80 kullanıldı diye mesaj aldım,paketin yenilenmesine 3 gün olduğu için aldırış etmeden kullanmaya devam ettim ve az önce günlük internet harcama limitinizi doldurdunuz deyip benden 10 tl kesti hemde paketimin bittiği mesajı gelmeden ekstra harcamışım diye düşünürken vodafone un uygulamasına girip baktığımda hesabımda 2 mb olduğunu paketimin bitmediğini gördüm.Pazartesi ilk iş sözleşmemi iptal edip hat değiştirmek olacak çünkü müşteri hizmetlerine durumu izah etmeye çalıştım ve kendileri yetkili kişiye bağlıyorum geyiği yapıp 4 dk bekletip kapattılar...
    siz dh kamu kuruluşuna ailesine duyurulur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farzetes -- 20 Mayıs 2017; 4:19:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone forumda bu ekran görüntülerini de ekleyerek konu açın. İade yapıyorlar.

• Siz siz olun uzak durun Vodafone'den. Hattımı 15 gün evvel türk telekoma tasıdım kurtuldum. Bırakın para kesmelerını adamların hatları hıc bır yerde cekmıyor. Vodafone kendını bitirdi son 1 senede. GÜzelim vodafone berbat hale geldi. Hiç bir işe yaramaz. Su anda ulke sıralamasında 3. sırada vodafone...
  • 4gden sonra cok kotulesti.Konyada bina icinde 4gden 2gye dustugu bile oluyor.

• sözleşmemi iptal edip türk telekoma geçiyorum müşteri hizmetleri hala daha yardımcı olmadı
  • Aynı bana 2 defa oldu. 7000 internet sorgu yapınca gelen cevap sistem şu an hizmet verememektedir. Sistemleri çkük acısı 5tl 250mb şeklinde 2 kere 10 TL olarak boşa gitti. Önemli değil lakin sistemlerinin böyle saçma olması müşterilerini resmen kazıklaması sinir bozucu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.