Şimdi Ara

Vodafone HTC Wildfire S Cihaz Kampanyas (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
4
Favori
122.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Hocam şartları iyi okuyun. Oradaki 8 ay olayı cihaz bedeli olarak alınacak farkın , kredi kartı kullanmaksızın faturaya eklenmesiyle ilgili..
    1 aylık abone de olsanız, cihaz için alınacak olan toplam farkı 12 taksitle kredi kartından çektirip kampanyaya katılabiliyorsunuz..

12 ay olursa 30tl alacaklar..benden 10tl almalarını istiyorum tarifeye ek olarak....sanırım yanlış anlıyorsunuz beni

Haklısınız yanlış anlamışım. Bu durumda 12x30 TL ödemeniz gerekecek. Pardon

• benım son 8 aylık fatura toplamım 195 tlymıs
    adam haftaya gel haftaya yenı faturan sısteme duser o zaman alırsın dedı
    bır de nokia cihaz var 10 tl ye verılıyor genc avantaj kapsamnda
    abı dedım hangısı daa cazıp
    htc varken nokia yı almak buyuk hata olur dedı ..
  • 8 aylık olsanız da olmasanız da aylık kredi kartınızdan çekilecek miktar 35 tl dir.
  • Kafam iyice karıştı. Gidip Vodafone sorma fırsatımda olmadı henüz.
    Ben 4 aydır Gemç avantaj tarifesindeyim. 25 TL ödüyorum ayda.
    +10 TL fazla vererek yani aylık toplam 35 TLye bu cihaza sahip olamam mı? (24 ay sözleşmeli olarak)
    Ekstradan masraf falan mı çıkartıyorlar?
  • açıklayayım sizlere . 8 aylık üye şartını yerine getiremeyenler için 12*30 tl seklinde kredi kartından cekiliyor.Bu 12 ay için faturanız 5 tl geliyor. Daha sonra güncel tarife fiyatı neyse (değiştirebilirler) +10 tl cihaz bedeli olarak ödemeye devam ediyorsunuz.Totalde 24*35 tlye size glmiş oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

açıklayayım sizlere . 8 aylık üye şartını yerine getiremeyenler için 12*30 tl seklinde kredi kartından cekiliyor.Bu 12 ay için faturanız 5 tl geliyor. Daha sonra güncel tarife fiyatı neyse (değiştirebilirler) +10 tl cihaz bedeli olarak ödemeye devam ediyorsunuz.Totalde 24*35 tlye size glmiş oluyor

o zaman miktar ve aylık ödemeler aynı oluyor zaten dediğiniz gibiyse...ben gidip görüşeyim vodafone la o zaman..
  • kampanya kapsamında iki renk seçeneği olduğu söyledi vodafone bayi
    biti full siyah, diğeri ön taraf gri arka beyaz.

ama telefonun maketlerinde ön tarafı gri arkası siyah olan bir seçenek var, acaba bu renkte telefon alan var mı?
  • bi cevaplayan olursa:vodafone abonesi değilim geçiş yapsam Yeni Cep Kamu tarifesine tarife ücreti 30 tl imiş 15 tl de cihaz parası.
    şimdi ben yeni abone olacagım için 30*12 öde diyecekler ödedim.tarifeye girdim diyelim.faturam 24 ay boyunca 30 tl(tarife) 15 tl (cihaz) olarak mı gelecek.şayet öyle ise ben mevcut aboneden 360 tl fazla ödeme yapacagım.
    birde bazı kişiler benim kredi kartı ile ilk girişte ödediğim 360 tl nin faturamdan düşecegini söylüyor doğrumu.

kısaca numara taşıma ile bahsettiğim tarifeye geçsem cihaza ne kadar ödemiş olurum toplam da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

şu 8 ay zorunluluğu olmasaydı iyiydi ya

daha 3 ay oldu genç avantaj a geçeli

bunu bir şekilde aşma şansımız yok mu?

ya da kredi kartından parayı her ay çekseler (tarife 25tl + internet 8tl + telefon 10tl=43tl olmak üzere) ben kredi kartına yatırsam bu parayı?öyle olabiliyor mu yoksa illa ki kredi kartı girerse olaya 360/12 mi yapıyorlar tarifeden bağımsız?

Hocam senin tarifende 24 ay boyunca +10 TL ödeniyor.
    Yani 240 TL / 12 Taksit ödeme yapıcaksın kredi kartından. Tarifeyle ilgili ödemeyi aynen devam ettireceksin.

ama 8 ay zorunluluğu var o kısmı beni ilgilendiriyor o zorunluluğu atlatıp tarife + 10tl olarak alabilir miyim cihazı bir şekilde diye soruyorum?

Aynı durumdayız.Ben de babamın hattını üstüme aldım 4 ay oldu.Ama 8 ay olmadığı için kredi kartı istiyorlar hemşo

• ben turkcell'e genç avantajdakinin yarısı konuşma internet yarısı mesajlaşma için veriyorum zaten 35 tl.

şimdi vodafone'a geçince de 35 vericem

çok iyi kampanya inşallah stok bitmez

renk öneriniz nedir arkadaşlar ??
  • pederin numaraya yapacam vekalet lazım kaça çıkar bir de ben o şehirde olmadan çıkar mi. Vekaletnameyi posta dışında almam mümkün müdür. Yerimi bilmiyorum ama buraya sormak durumundayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just be*

8 aylık olsanız da olmasanız da aylık kredi kartınızdan çekilecek miktar 35 tl dir.

30 be 30
  • Kredi karti oldugunda ilk 12Ay 30tl cekiliyor ama faturanizdan dusuluyor. Yani fatura + 30tl odemiyorsunuz 8aylik olmayanlar. Yine ayni hesaba geliyor tek fark 360tl pesinen kartinizda bloke edilmis oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

8 aylık olsanız da olmasanız da aylık kredi kartınızdan çekilecek miktar 35 tl dir.

30 be 30

Ne 30'u ? 30 telefon 5 lira da fatura ok ?
    Genc tarife icin konusuyorum
  • az önce vodafone bayisine gittim avea kamudayım vodafone geçmek istiyorum bu cihaz kampanyasından nasıl faydalanırım dedim.yeni gelenler 30*12 ödüyormuş dedim siz gelin biz hallederiz kredi kartına da gerek yok dedi ama benim avea da faturam 50 tl değil birde böyle bir şart var kredi kartsız ödemede dedim siz gelin ben hallederim dedi kamu kimliği bile istemedi siz kamulu olduğunuz faturayı getirin 30+15 24 ay ödersiniz kartsız dedi.yeni kamu tarifesi için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

30 be 30

Ne 30'u ? 30 telefon 5 lira da fatura ok ?
    Genc tarife icin konusuyorum

karttan çekilecek miktar diyorsun o 30 işte
  • Bulmaca gibi kampanya arkadaş. Herkes birşey diyor
    Bende türkcell hazır karttayım, şurada okunanlardan birşey anlamadım. Hat değiştirsem ne öderim, nasıl öderim anlamış degilim
  • kredi kartı işini çözemedik daha :)
  • arkadaşlar benim aldığım siyah çıktı,hatun arıza çıkarıyor,götürsem beyazla değiştirirlermi acaba?kullanmam dedi koydu kutuya tekrar hey Allahım çıldırıcam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

arkadaşlar benim aldığım siyah çıktı,hatun arıza çıkarıyor,götürsem beyazla değiştirirlermi acaba?kullanmam dedi koydu kutuya tekrar hey Allahım çıldırıcam..

hocam kutudan şansımıza ne çıkarsa mı açıp baktırmıyorlar mı yada istediğiniz renk verilmiyor mu.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.