Şimdi Ara

Vodafone Hediye Çarkı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
629
Cevap
15
Favori
62.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinema bileti cikti 3 d lerde gecerlimi acaba ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 gb verdi

• Elinde fazla sinema bileti olup kullanmayacak varmı

• Sinema bileti çıktı,pazartesi perşembe bir bilet alana 2. Bedava ile birleşir mi ki?

• alt limiti olan hediye çarkıda anca vodafone da olur
  • Banada sinema bileti çıktı. 1 kişilik olunca pek işe yaramıyor.2. sinema biletine ihtiyacım var. Sinema bileti kullanmayacak yada uygun bir fiyata verecek olan varsa 1 adet alayım. PM lütfen.
  • bana indirim çeki çıktı ancak şifre görünmüyor. başka böyle olan var mı?

• 2gb çıktı

Vodafone Hediye Çarkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plus007 -- 11 Aralık 2017; 12:21:3 >
  • internet pakedi beklerken 5 gün geçerli hy 1000 dakika verdi. telsim zamanında bedava diye sabaha kadar telefonu açık bırakıp beyni radyasyonla patatese dönen tipleri hatırladım
  • Sinema bileti olup gitmeyecekler pm den şifreyi verirseniz çok makbul olur . Teşekkür ederim

• Loft kodu olan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler yeni hat aldım. Cark 1 hafta gecerli 4 gb verdi gecen hafta da 1 gb vermişti.

Gelen smste son gecerlilik 19 diyor , uygulamada 13 diyor. Fikri olan var mi ?

• Vodafona güvenmeyin
    çarkına kurban gitmeyin!

hele müşteriyi böyle oltalayıp toplasın bir süre sonra 100 mb ile yetinmek zorunda kalırsınız
    30 gün sonrası bakiye yüklemezseniz o da yok

vodafone pişmanlıktır.

siz de VEDAfon'lulara katılın
    son katılım: 01.01.2018
  • 1 gb geldi. Zamaninda cok kullandim. 19luk tarifeden 22 tl alinca (bilgilendirme smsinde 19 tl karsiligi yuklenecektir diyordu) vodafonenun devri bitti benim icin. Neyse 20 gun kaldi

• Kahve geldi kullanan var mı veriyorlar mı gerçekten?
  • Sinemalar hangileriyde bende liste açılmıyor arkadaşlar.
  • Sinema için son 3 gün .... kullanmayacaklar ziyan olmasın PM den şifreyi atın lütfen..... teşekkür

• Gelen mesajda 19 kesilen 22 ay başında vodafone

• Sinema için son 2 gün, gidemeyecekler Sinem şifresini PM atın lütfen . Hayır duası alın benden ..

• 1.denemede pizza(samsunda yok çöptu)
    2.seferde Vodafone ile bin dak çöp 750dak 750 dak da duruyordu
    3.denemede 500 mb cikti fakat bu nasil bir internet ya dün yoldaydim bir kac saatten500-600 mb bitmis boyle birsey olamaz video da izlemedim,ben 1 ay boyunca paketteki 2gb li internetin bazen 1 gbtan fazla bile icinde kaliyordu. Bunda bir sorun var uygulamada benim suan 19 görünüyor ama 22tl olduğudan turkcell e aninda gecerim.
    Cogu kisi Vodafone den cikacagini yazmisti buna onlem olarak Vodafone cark seyini ve ayrilmamalari icin iphone cekilisi yapti bagli birakmak için ama bu sekilde mantiksiz internet gitmesi normal degil o yüzden ben ayrilacam. cogu sazanoskiler ama 1-2-5gb veriyor diye kalmak isteyecek ulan akil var mantik var turkcell surekli internet verdiği zaman Vodafone cimrilikten geberiyordu her hafta 100mb internet veren operatör den ne beklersin gaz almak icin buaralar boyle veriyor oda adil olmayan sekilde bitiyor zaten 1tl ye gb alma iside bitti zaten 22tl olunca o internetlerin parasini kat kat aliyor zaten o yüzden digerine tasisam hem daha karli ve ustune üstük turkcell kullaniyorum demek bile artisi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 15 Aralık 2017; 11:8:3 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.