Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tarife 19 liradan devam ediyor. gelen mesajda 19 liradan yenileneceği yazıyor.
  • Bugün 22 tl ye aldım paketi . Turk telekomun cekimi iyi ise yılbaşında ona geceyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice ne yapacaklarını şaşırdı bu vodafone 6 ayda bir 3 tl zam
    6 ay önce 17 tlydi 19 tl oldu aradan 6 ay daha geçti 22 tl yaptılar yazada 25 tl yapar bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Demek ki 1 Aralık tan itibaren zamlar geçerli olmaya başladı.
  • Bu tarife 19 liradan yenilendi. Aradım mhdedim bi yanlışlık mı var bundan sonra hep böyle mi olacak falan filan.sistemsel hata var galiba dedim.. Uyandırdım adamları ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 liralık mega yeni tarifesindeydim. 22 tl den yenilenecek diye sms geldi. Bende gittim 25 tl ye 2gb 500 dk 1000 sms turkcele başvurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: e77c

İyice ne yapacaklarını şaşırdı bu vodafone 6 ayda bir 3 tl zam
    6 ay önce 17 tlydi 19 tl oldu aradan 6 ay daha geçti 22 tl yaptılar yazada 25 tl yapar bunlar

17 de degil 15tl ye kullaniyordum 2gb lisini o derece. Neyse benim paket yenilenme zamanim gelmedi o zamana kadar 22 vs sms gelirse aninda turkcell e gecerim

• Tarife 22 tl oldu arkadaşlar.. Yolladıklari bilgilendirme mesajını da cevaplamama rağmen 22tl den yenilenecek diye sms geldi.. Az kaldı soğumak üzereyim Vodafone dan, böyle yapılmaz

• Sessiz sedasız 22tl oldu paketimiz, hizmet sözleşmesine aykırı değil mi bu?
  • diger operatore gecsende aynı oluyor artık topluca ucuz tarifelerin çıtasını yukseltiyorlar 20 lira altına paket yok alışın mesajı veriyorlar
  • al birini vur otekısını...

• Ben Turkcelle geçtim. 500 dk +1000 SMS+ 4 GB internet 25 TL.

Zaten Vodafone 22+1.8 telsiz vergisi 23.2 TL. 1.2 liraya ek 1 GB almış oldum birde Turkcell farkı var tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampirelf -- 4 Ocak 2018; 0:22:29 >
  • Bende T.T. Selfy'e geçiş yapacağım.
    Zaten Vodafone Boyner çeklerini göndermeyerek kredisini tüketti.
    (BTK dan bile kayıt açtım ama nafile, cahil cahil cevaplar veriyorlar.Yanımda uygulamasından yükleme yaptım diyorum, dekontunu gönderiyorum. Hala Yanımda'dan yükleme yapmamışsınız diyorlar.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

Ben Turkcelle geçtim. 500 dk +1000 SMS+ 4 GB internet 25 TL.

Zaten Vodafone 22+1.2 telsiz vergisi 23.2 TL. 1.8 liraya ek 1 GB almış oldum birde Turkcell farkı var tabi

Telsiz vergisi 1,87 tl oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 3 Ocak 2018; 23:50:21 >
  • Vodafone fiyat yükseltiyor diye diğerleri boş duruyor sanmayın. Türk telekomda 19 liralık tarifem bir anda 22 oldu. Şimdi de vodafonea taşıdım bekliyorum

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Eski abone iseniz TT de 1000dk+1000sms+4gb net faturalı 12ay taahhütle 19lira. Benim bahar 3gb da 22 lira olunca öyle teklif gelmişti uygulama içinden ama Tcell in Eko 3gb ı 25 liraya düşünce ona taşıdım hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Eski abone iseniz TT de 1000dk+1000sms+4gb net faturalı 12ay taahhütle 19lira. Benim bahar 3gb da 22 lira olunca öyle teklif gelmişti uygulama içinden ama Tcell in Eko 3gb ı 25 liraya düşünce ona taşıdım hemen.

O bana da geldi ama Tt en lazım olan yerlerde çekmeme sorunu yaşatıyor o yüzden buna geçeyim dedim

• MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Tarifeye zam yapmak zor oluyor paket olunca daha kolay sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone Faturasız 250DK+100SMS+30GB sınırsız internet (39₺) olsa alırız be

• 3 gb + 600 dk + 1000 sms 19 liraya kullanıyorum zam geldi 22 lira oldu

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.