Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 aralik a kadar 1gb hediye vermis vodafone ilginc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    800'denkastınız 4g ise ben telefonu 4g'ye almıyorum bile. izmirde vodafone'un 3g'si fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

800'denkastınız 4g ise ben telefonu 4g'ye almıyorum bile. izmirde vodafone'un 3g'si fena değil.

19 lira diye kalıyordum bu tarifede. bulunduğum lokasyonda iyi değil vodafone. hadi diyordum idare ederiz, dışarıda fena değil. xiaomi yada huawei nin bir modelini almayı düşünüyorum elimdeki g2 nin yerine. vodafone da böyle 3-5 ayda bir zam yapacaksa daha iyi şebekeye geçerim bende
  • Mega yeni kullanıyordum.. mh aradı 1000 dk 1000 sms 6 gb (3+3) paketi faturalıya geçersem 25 tl olarak teklif etti..sizce nasıl ?

• tireliim kullanıcısına yanıt
    Ben 750/5000/4 e 35 ödüyorum

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Peki 15TL'den 18TL'ye çıkan paket vardı 500dk olan, ona geçiş var mı acaba? Bilginiz var mı? Çünkü 500dk yetmesine rağmen 1TL fark var diye buna geçtik, bu da pişman etti. Birden 15TL'den 22TL'ye çıkacağız, bu da %50'ye yakın zam demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

19 lira diye kalıyordum bu tarifede. bulunduğum lokasyonda iyi değil vodafone. hadi diyordum idare ederiz, dışarıda fena değil. xiaomi yada huawei nin bir modelini almayı düşünüyorum elimdeki g2 nin yerine. vodafone da böyle 3-5 ayda bir zam yapacaksa daha iyi şebekeye geçerim bende

bu fiyatlara başka bol internetli hangi tarife var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Peki 15TL'den 18TL'ye çıkan paket vardı 500dk olan, ona geçiş var mı acaba? Bilginiz var mı? Çünkü 500dk yetmesine rağmen 1TL fark var diye buna geçtik, bu da pişman etti. Birden 15TL'den 22TL'ye çıkacağız, bu da %50'ye yakın zam demek.

18TL ye 750DK+250MB için SUPER600->7000 e gönder
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

bu fiyatlara başka bol internetli hangi tarife var?

Hattını yeni taşıyanlara Türk Telekomda güzel tarifeler var, fiyatlarını tam bilmiyorum. Ama Vodafone böyle 3 5 ayda bir kısacık bi bildirimle fiyat guncelleyecegine en azından 12 ay doğru düzgün fiyatı olur.

• Her bir şeye zam furyasından bu da nasibini aldı.

• türk telekomun sefy 18 tl ye 3gb li tarifesi var herkes ona gecsin fiyat güzel

• Vodafone’un internet hızı rezalet arkadaşlar ve kapsama alanıda çok düşük.Beşiktaşın göbeğinde vodafone bayiye gidip paketleri soruyordum sonra ordaki çalışanla hız testi yaptık,benimki TurkTelekom bu arada.Testi 3-4 defa tekrarladık benim download 110-100mbps arasında gidip geldi vodafone 20-45 arasıydı rezalet yani.

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Türk telekom selfy 5gb daha iyi bence her yöne 500dk 5000sms ve 5gb sadece 23tl. Bazen 2gb ve 120dk hediye geliyor daha ne olsun interne thızı daha iyi kesinllikle vodafonedan

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    20tl den yukari cikmasini pek istemiyorum ben evde her yerde wifi var suan 2 gb bile yetiyor Yazin yetmiyordu.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/merhaba-500-paketi-yenimusteri.aspx?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

4gb li 19tl hala alinabiliyorsa en iyisi bu fiyatına gore

• Başlıktaki tarifenin 3GB'li olanı 23 lira ve daha mantıklı ama kimlere sunuluyor bilemiyorum. Kullanıyorum.

• Hocam ben ne zaman bu vodafone dan kontör yüklemeye kalksam hem kendi sitesinden hem de yanımda uygulamasından geçici bir hata sebebiyle yüklenemedi uyarısı alıyorum. Sinir oldum artık. Neden sürekli bu hata çıkıyor şuan genel bi sorun mu var yoksa bana özel mi ?
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu paketi kullanıyorum. Zaten max 300 dk harcıyorum. Bu ay salı ve pazarları kullanmak üzere 2 GB internet daha var. Yükleme yapınca 1 GB daha veriyor. Her ay 2.5 TL kadar vergi kesintisini geri veriyor. Daha ne olsun. Öğrenci için ideal bir paket

• turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. en azından bip vs deli gibi net dağıtıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8-10 gb'li uygun bir paket var mı ?
  • 3-4gb li ve uygunfiyatli paket varmi dakika ve sms onemli degil

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.