Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.747
Cevap
123
Favori
143.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

hat taşırken bittikçe dolan seçiliyor mu. heryer indirim seçersek 22 tl hediye yüklenir mi

Evet olur sıkıntı yoktur 20TL hediye veriliyor ilk taşımalara ikinci taşımalara 1TL veriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

hat taşırken bittikçe dolan seçiliyor mu. heryer indirim seçersek 22 tl hediye yüklenir mi

Evet olur sıkıntı yoktur 20TL hediye veriliyor ilk taşımalara ikinci taşımalara 1TL veriliyor

Hattini ilk defa vodafone a tasiyana 20 tl daha once tasimis olup simdi yeniden vodafone a donene 1 tl mi veriliyor.dogru mu anladim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

Hattini ilk defa vodafone a tasiyana 20 tl daha once tasimis olup simdi yeniden vodafone a donene 1 tl mi veriliyor.dogru mu anladim hocam

Hattını ilk vodafona taşıyan ikinci taşıma değil öyle biliyorum yanılıyor da olabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

Hattını ilk vodafona taşıyan ikinci taşıma değil öyle biliyorum yanılıyor da olabilirim

Peki hocam teşekkürler denemek lazım bi

• Bittikçe dolan a geçmek için bugün hattı vodafon taşıdık. Gani small a geçirdi haliyle dükkândaki görevli. Açılışla sms ı gönderip bittikçe dolan tarifesine geçebiliriz dimi üstad. Başka faydalanacagimiz kampanya varmıdır yeni vodafon gelenlere özel?

• bu kampanyaya geçmek için ankarada ücretsiz vodafone hat arıyorum nereden bulabilirim. avea yı tasıtmak istemiyorum.
  • İnternet için ek paketler olmuyor devre dışı ne yapmamız lazım?

• gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    Hediye tl ile gani paketi yapar ilk açılışta

• quote:

Hediye tl ile gani paketi yapar ilk açılışta

hocam bende 2gb alamıyorum mesajı gönderdiğimde sistem geçici devre dışı yazıyor bu ganiyi nasıl aşacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yani, açılışla beraber hediye tl.mi verilcek. Yalnız vodafone a ikinci geçişim. Sanki forumda okuduğum kadarı ile ikinci geçişe 1 tl hediye ediyor.

Yazınızı biraz açarmışsınız, pek anlamadım.

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Sizdemi gani paketten geçtiniz.? 1 tl ye 2gb alınamıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhantr26 -- 17 Ekim 2017; 20:4:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

Sizdemi gani paketten geçtiniz.? 1 tl ye 2gb alınamıyor mu?

hayır ben 19 tl olan paketi aldım şimdi 1 tl 2gb almaya çalışıyorum hatalı mesaj diyor 2gb 1 tl olanı gönderiyorum sistem kapalı diyor acaba kapandımı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 18 Ekim 2017; 10:49:31 >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    bende gecis yaptim simdi denedim aynisi cikiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_yksl

bende gecis yaptim simdi denedim aynisi cikiyor

kapattılar galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doldur 3gb dışında uygun ek paket var mı? ( 1gb1tl kabul etmiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miremiran -- 18 Ekim 2017; 10:47:19 >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    1tl ye alınabilen gb'lar hakkında son durum bilgisini verirseniz seviniriz. Bugün vodaya geçiş işlemi tamamlandı. Yalnız 1tl.ye ilave internet alınamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

1tl ye alınabilen gb'lar hakkında son durum bilgisini verirseniz seviniriz. Bugün vodaya geçiş işlemi tamamlandı. Yalnız 1tl.ye ilave internet alınamıyor.

kapalı alınmıyor ne 1gb nede 2gb
  • bi kac gundur olmuyor aslinda mesela 1tl ligi zaten almistim, 5 gun once 2gb ligi denedim olmustu ama kontör yuklememistim yeni duydugum icin oluyormu diye denemistim olmustu tl olmayinca 1 gun sonra istek yapmis olmam silindi. bende de 250 mb civarı kaldi 3 gun once alayim bare daha 31 ine cok var diye almaya kalktim o zaman dan beri olmuyor keske o zaman alsaydim belki yeter mb almaya gerek olmaz diye almamistim evde zaten surekli wifi ye giriyorum. Neyse Eyyy Vodafone 1gb ti 1 tl ye 2gb ti 1 tl ye yani 3gb ta 2 tl veren bu insanlar simdi 2 gb ta paketi doldurmaya 10tl mi verecek sandin? ikiz sim im oldugu halde hatti degistiririmde yinede vermem.

• gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    Doğru anlamışsınız 1verecek size

• BITTIKCEDOLAN1GB 19 TL YE DEVAM EDİYORMU Bİ TANIDIĞIM GEÇİŞ YAPACAKTA 2GB 750 DK 1000 SMS
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.