Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19 Tl.lık bu paketi kullanıyorum Vodafone'dan bugün mesaj geldi sanırım ayın 6'sından sonra 22 Tl.olacak.

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neman -- 2 Kasım 2017; 16:39:32 >
  • neman N kullanıcısına yanıt
    doğrudur, enparada en az 15 yükleniyordu, 20 ye çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

BITTIKCEDOLAN1GB 19 TL YE DEVAM EDİYORMU Bİ TANIDIĞIM GEÇİŞ YAPACAKTA 2GB 750 DK 1000 SMS

devam ediyor ama 22TL olacak
  • Az önce vodafone uygulamasından bildirim geldi bu paket 19'dan 22'ye çıkacak 19 olarak kullanmaya devam etmek için evet deyin dedi evet dedim sonra bir sms geldi:

"Geçiş yapmak istediğiniz opsiyon için beyaz liste kaydınız bulunmamaktadır."

Bunun anlamı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Az önce vodafone uygulamasından bildirim geldi bu paket 19'dan 22'ye çıkacak 19 olarak kullanmaya devam etmek için evet deyin dedi evet dedim sonra bir sms geldi:

"Geçiş yapmak istediğiniz opsiyon için beyaz liste kaydınız bulunmamaktadır."

Bunun anlamı nedir?

Aynı mesaj ve beyaz liste kaydınız bulunmamaktadır mesajı banada geldi. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

BITTIKCEDOLAN1GB 19 TL YE DEVAM EDİYORMU Bİ TANIDIĞIM GEÇİŞ YAPACAKTA 2GB 750 DK 1000 SMS

devam ediyor ama 22TL olacak

19 tl icin onay istediler verdim. Aninda hata verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    hocam bilgin varsa yardımcı olurmusun? bildirim gönderiyor vodafone mega yeni tarifeniz 22 ₺ oldu 19 ₺ kullanmak istiyorsanız kabul edin diye ama kabul edincede hata veriyor. başka bir sms mi atmamız gerekiyor.

tüm tarifeleri 22₺ sabitleyecek gibi vodafone. hattı taşıma zamanı geldi gene
  • Vay arkadaş diğer tarifeye zam geldi geldi diye buna geçtik buna da zam yaptılar, 15TL iken iyiydik, şimdi ne yaparız arkadaşlar, en uygun ne kaldı?

• Ben onay vermedim çok sıkıntı yaparlarsa hattımı taşırım arkadaş bu ne yahu. Bari mesaj olarak at. instagramdayım bir şeye tıkladım pat diye bu çıkınca birden virüs gibi birşey sanırım dedim.
  • Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺)

Screenshot aldiktan sonra daha onaylamadan ekrandan kayboldu. Herkese gelen mesaj bundan olsa gerek

onaylamak gerekir mi? gerekmez mi? daha önce de böyle bir şey olmuştu ve onaylayınca onaylayanlardan (tarifeleri daha devam etmesine rağmen, tarifeyi tekrarlayıp) para kesmişti. 19luk ile 22liğin ne farkı olacak?

edit: onayladıktan sonra gelen mesajda " geçiş yapmak isteidğiniz opsiyon için beyaz liste kaydınız bulunmamamaktadır" yazıyor.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 2 Kasım 2017; 19:33:15 >

• 6 Kasim itibariyle her yone 750 dakika, 1000 SMS ve 2GB iceren Bittikce Dolan Midi paketini aylik 22TL'den, 1 ay gecerli hediye 1GB internetiyle kullanabilirsiniz. B003 Şimdi bizim internet 3gb mi olacak?

• Arkadaşlar bu tarife 22 tl olacak deniliyor. İnterneti az olup dk ve mesajı çok olan yok mu? Askeriz komutanlar sadece istediği kişilerin akıllı telefon kullanmasını istiyor. Bize yasak. Burası torpilin, adam kayirmanin merkezi olmuş.

• Bu ne acaba

• Ben de 19 22 bildirimini 10 defa onayladıktan. Bı turlu kapanması.

• KrmTgc kullanıcısına yanıt
    1ay 3gb sonra 2de devam

• Beyler bu kampanya yeni uye alimi yapiyor mu ?

• Arkadaşlar Mega Yeni tarifesini yeniledim 19 tl kesildi.

Dün gelen 22 tl olacak mesajını cevapladigimda, reddedilmişti.

Tarife ücreti 22 tl de olsa devam edecegim için tl yükledim ve 19 tl kesildi.

Mesaj gelen arkadaşlara duyurulur.

• 2tl transfer ediliyor mu karşılığında 3tl gönderebilirim banka hesabından

• quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Arkadaşlar Mega Yeni tarifesini yeniledim 19 tl kesildi.

Dün gelen 22 tl olacak mesajını cevapladigimda, reddedilmişti.

Tarife ücreti 22 tl de olsa devam edecegim için tl yükledim ve 19 tl kesildi.

Mesaj gelen arkadaşlara duyurulur.

6 Kasım itibariyle 22TL olacaktır
    Zam Alan Tarifeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

Screenshot aldiktan sonra daha onaylamadan ekrandan kayboldu. Herkese gelen mesaj bundan olsa gerek

onaylamak gerekir mi? gerekmez mi? daha önce de böyle bir şey olmuştu ve onaylayınca onaylayanlardan (tarifeleri daha devam etmesine rağmen, tarifeyi tekrarlayıp) para kesmişti. 19luk ile 22liğin ne farkı olacak?

edit: onayladıktan sonra gelen mesajda " geçiş yapmak isteidğiniz opsiyon için beyaz liste kaydınız bulunmamamaktadır" yazıyor.

.

Aynısı bende de yazdi.. Az kaldı bırakmak üzereyim Vodafone u... 22 lira vermem ben.. Gider adam gibi Türk Telekom falan alırım. En azından gsm 800 bandında daha az sorun yaşarım..

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.