Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam hala geçebiliyor muyuz bu tarifeye?
  • Bilmiyorum ki bir vodafone merkezine gidip sormak lazım internet sitesinde olmayan tarifeleri bazen teklif edebiliyorlar
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    tamamdır bu aksam başıma birşey geldi turkcellde kalan 12 liramı yanlıslıkla telefon cebimdeyken basilip sim hizmetleri menusune girip hava durumu uyeligine kaptirmisim isin ilginci ne bir onay ne bir bilgilendirme yapmiyor hava durumu menusunde evet dedigin an seni uye yapiyor ama bana ders oldu allah bildigi gibi yapsin bunlari yarin vodafondayiz artık bu kesin tarifelere bakiyorsun 2 3 gb a fahis fiyatlar istiyorlar sanki onlar ev sahibi biz kiraciyiz bu nedir abicim bicak kemige dayandi
  • Sizin tarife de kafasına göre değiştiriliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kowalski83

tamamdır bu aksam başıma birşey geldi turkcellde kalan 12 liramı yanlıslıkla telefon cebimdeyken basilip sim hizmetleri menusune girip hava durumu uyeligine kaptirmisim isin ilginci ne bir onay ne bir bilgilendirme yapmiyor hava durumu menusunde evet dedigin an seni uye yapiyor ama bana ders oldu allah bildigi gibi yapsin bunlari yarin vodafondayiz artık bu kesin tarifelere bakiyorsun 2 3 gb a fahis fiyatlar istiyorlar sanki onlar ev sahibi biz kiraciyiz bu nedir abicim bicak kemige dayandi

Hocam kontörlü hatta hiç 12 TL bırakılır mı hep sıfır benim ki, vodafone da olsa bırakma vodafone da da yanımda uygulaması wireless internete bağlıyken bu internet çok yavaş 5 TL karşılığı hızlı internete gir ek paketle diye bildirim gönderiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

eksi bakiye nasil kapatiliyor en kisa?

Ucretsiz iptali için AVANSIPTAL->7505

Ücretli iptali için AVANSIPTAL->7000e gönder

Alıntıları Göster
    Nasıl yani? 2 tane mi Cep Avans var? 7000'e iptal mesajı atınca sistem hatası oluştu diyor, 7505'e atınca kapatılmıştır OK diyor. Hangisi hangisine ait?

Vodafone adamı delirtir

Keşke ban yemeseydiniz hocam bu arada.

• cekim sorunu nedeni ile tt dan ayrilmak zorundayim, tcell hem gereksiz pahali hem de ahlaki sebeplerle boykot ettigim bir operator. geriye mecbur vodafone kaliyor. sayfalarini karistirdim 2-3 gb internetli 500 veya uzeri dk li tarifleri 23tl gozukuyor. Bu kosullarla daha ucuz var mi acaba sitelerinde ilan edilmeyen?

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.