Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hat taşıdığımızda 1.35 krs telsiz ücretini ödüyor muyuz? Yoksa 1 yıl muaf tutuyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsafkan

Hat taşıdığımızda 1.35 krs telsiz ücretini ödüyor muyuz? Yoksa 1 yıl muaf tutuyor mu ?

Yıl sonuna kadar muafsiniz

• Mega 2 Gb tarifesi olan bir hattim var kardeşim kullaniyor. Bugun paketi yenilemek için 20 TL attım paket yenilenmedi , bir baktimki self servisten paket 23 lira seklinde guncellenmiş. 15 liraydı eskiden

• Mega3b tarifesindeyim. 1TL1GB ek paketini kabul etti bende. Şimdi GB bittiğinde 1tl kesip 1gb mı verecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: miremiran

Mega3b tarifesindeyim. 1TL1GB ek paketini kabul etti bende. Şimdi GB bittiğinde 1tl kesip 1gb mı verecek?

Yok sadece 1 kere alınabilir Tarifeye ek 1GB tanımlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Mega 2 Gb tarifesi olan bir hattim var kardeşim kullaniyor. Bugun paketi yenilemek için 20 TL attım paket yenilenmedi , bir baktimki self servisten paket 23 lira seklinde guncellenmiş. 15 liraydı eskiden

15TL dir tarife değişikliği olmuş olabilir KOLAYBAKIYE->7000 e gönderebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Mega3b tarifesindeyim. 1TL1GB ek paketini kabul etti bende. Şimdi GB bittiğinde 1tl kesip 1gb mı verecek?

Hocam acaba her ay bu mesajı göndermek mi gerekiyor ek 1 Gb tanımlamak için? Yoksa bir kere göndermemiz yetiyormu sonraki aylarda da ek 1 Gb'ın yüklenmesi için?

Eğer ilk gönderimden sonra her ay otomatikman yenileniyorsa ailedeki telefonlara yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Hocam acaba her ay bu mesajı göndermek mi gerekiyor ek 1 Gb tanımlamak için? Yoksa bir kere göndermemiz yetiyormu sonraki aylarda da ek 1 Gb'ın yüklenmesi için?

Eğer ilk gönderimden sonra her ay otomatikman yenileniyorsa ailedeki telefonlara yapayım

Tek seferliktir ayda 1TL bakiye olsun tarifeye ek oluyor Ayda sadece 1 defa yollamanız yeterlidir

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam çok teşekkür ederim sevindim bu bilgiye
  • Teşekkürler bittikçe dolan midi tarifesine geçildi sayenizde.
  • bende super20 diye bir tarifedeyim. 2gb internet 500 dk her yone hediye 1000sms + 7.aya kadar geçerli 6GB hediye internet 20 tl ilk defa iyi bir kampanyaya dahil oldum
  • Merhaba arkadaşlar. Henüz numara taşıma işlemi yapmadım ama cevaba göre hareket edeceğim. Vodafone içi var mı veya 750 dk yı yükseltebiliyormuyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba hocam faturasız esnek 3 gb paketini alsam 32 tl olan paket gece 6 gb internetmi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Merhaba hocam faturasız esnek 3 gb paketini alsam 32 tl olan paket gece 6 gb internetmi veriyor

Tarifeye geçtikten sonra 3GB tarifeden geliyor 3GB da GECE3GB->3636 ya gönder
  • Annemi sırf bu tarifeden dolayı Turkcell den vodafone a geçirdik bugün, fakat 2-3 gün sürüyormuş geçmesi. Umarım bitmez 19 TL lik tarife süresi?

Hocam toplam 6 gb internetmi olacak yoksa 9 gbmi

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam toplam 6 gb internetmi olacak yoksa 9 gbmi

3gb gündüz 6gb gece toplam 9gb

• quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Annemi sırf bu tarifeden dolayı Turkcell den vodafone a geçirdik bugün, fakat 2-3 gün sürüyormuş geçmesi. Umarım bitmez 19 TL lik tarife süresi?

Bitmez merak etmeyin

• Haber veren @parlak47 arkadaşıma teşekürler tam da böle bir şey arıyodum varolasın
    Eyvallah hocam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.