Şimdi Ara

Vodafone dan Turkcell e geçmeyi düşünüyorum, Yardım lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Hali hazırda Vodafone ile sözleşmem bulunmakta ve 15.06.2017 tarihi ile son buluyor. Bende bu sebep ile Turkcell Faturalı hatta geçmeyi düşünüyorum. Bir kaç inceleme yaptım ve sormak istediğim şeyler var öncelikle neden geçmeyi düşünüyorum onu yazayım

Turkcell e geçme sebebim ;

- Bulunduğum bölgede Vodafone 3g si (~25mb) 4.5g (~20mb) ye göre daha hızlı 1 Sene geçmesine ve benim ısrar ve şikayetlerime rağmen değişmedi.
    - Bulunduğum bölgede Turkcell ~80-100mb arası görmekte
    - En büyün geçme sebebim ise hem bu kaliteye göre yeni hat taşımada uygulanan indirimler.
    - Vodafone da şuan 35TL Freezone ile 500dk, 2gb, 4000 sms kullanıyorum.

Turkcell de geçmeyi düşündüğüm tarife ise ;

- Turbo Akıllı Duran Kampanyası
    http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/konfor-eko-paket?source=CMS&place=campaigns_category

- Yaşım 25 üstü olduğu için Genç Tarifeleri dışı olmak zorunda.

- Sizden tarife öneriniz var ise alabilirim.

Faturalı mı ? Faturasız mı ? Önerirsiniz. Açıklaması ile ama. Şahsi görüşüm olarak Her Ay TL yükleme ile ve Telsiz İletişim Vergisi ile uğraşmak istemediğimden Faturalıya daha sıcak bakıyorum. 15in de kesilen fatura için Son ödeme 30 u veriliyor. bu arada yine kullanım devam ediyor. Öteki türlü TL bittiğinde yükleme vs sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 9 Mayıs 2017; 18:29:3 >

• Normalde 1 GB veriyor.

2 GB'da haydi gel kampanyası.

TOplam 3 GB

Bip için ek 1 GB

Ben mi yanlış okuyorum?

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/konfor-eko-paket

* Haydi Gel Kampanyası kapsamında 12 ay boyunca 2GB hediye dahildir. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
    Kampanyadan son 90 gün içerisinde yeni bir hat alarak, numara taşıyarak ya da Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen müşterilerimiz faydalanabilir.
    Fiyata %18 KDV; konuşma ve SMS için %25 ÖİV ve internet için %5 ÖİV dahildir, devlete vergi olarak ödenen telsiz kullanım ücreti (aylık 1,64 TL) dahil değildir.
    Kampanya kapsamında ayda 28 TL'ye 600 dk, 1000 SMS ve 1 GB internet faydası sunulmaktadır. Ayrıca pakete 1 GB hediyeli BiP dahildir.

• astegon kullanıcısına yanıt
    Aynen yazıyormuş ben bakmamışım oraya 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturadan mümkünse uzak durun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonunu seven bilge T kullanıcısına yanıt
    sebebi nedir ? öteki türlü tl atmak vs uğraşmak istemiyorum her ay hatta.
  • 35 tl ile 2 gb alıyorsanız az araştırın yahu. 3 gb 500 dk 1000 sms 25 liraya alıyorum faturasız. Bazı hatlara da 19 liraya tanımlanabiliyor bu paket.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the fall of max payne kullanıcısına yanıt
    24 ay önce Telefon ile taahhüt e girdiğimden dolayı bu şekilde zaten paketim, ben biliyorum öteki türlü fiyat olduğunu ve şuan bana Red5 veriliyor.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyiymiş cidden. Ama sanırım hazır karttan faturaya geçenlere sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Fiyat iyiymiş cidden. Ama sanırım hazır karttan faturaya geçenlere sadece.

Yok hocam hazır karttan faturaya geçenlere yazdığına bakmayın.
    O zaman güzel Fakat netten taşımaya uygun değil sanırım. Yinede listeye aldım.
    Buna en yakın Konfor Eko var. 600Dk, 3GB Net, 1000 Sms Net üzerinden taşındığında +8GB net var ayrıyetten 28TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 18 Mayıs 2017; 1:10:40 >
  • quote:

O zaman güzel Fakat netten taşımaya uygun değil sanırım. Yinede listeye aldım.
    Buna en yakın Konfor Eko var. 600Dk, 3GB Net, 1000 Sms Net üzerinden taşındığında +8GB net var ayrıyetten 28TL

2 GB yeter dersen bunu tavsiye ederim.

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-akilli-duran-ekstra-paket?source=CMS&place=campaigns_category

şuan Vodafone da yetiyorda, olmuşken iyi birşey olsun istiyorum. Verdiğim fiyata değsin yani.

Kontrol Ekstra -> 750Dk, 5GB, 1000 SMS -> 34TL fiyatı ile gayet iyi geldi bana.

Normalde kafamda Turbo Akıllı Devreden Paket vardı şuanlarda.
  • quote:

şuan Vodafone da yetiyorda, olmuşken iyi birşey olsun istiyorum. Verdiğim fiyata değsin yani.

Kontrol Ekstra -> 750Dk, 5GB, 1000 SMS -> 34TL fiyatı ile gayet iyi geldi bana.

Normalde kafamda Turbo Akıllı Devreden Paket vardı şuanlarda.

Güzel paket. Taahüt bitince hediye 2 gb da bitiyor 3 gb olarak devam ediyor.
    1 sene sonra da başka tarifeye geçeriz bea, sıkıntı yok. 1 yıl en azından kafa rahat olur. ;)
  • Hayırlısı. Geçince detayları paylaşırsın.
  • Not aldım Haziranın ilk haftası başvurmayı düşünüyorum. Eğer Kontrol Ekstrayı verirlerse TİM den büyük ihtimal ona geçebilirim.

Ücretsiz Fizy ve Goller cepte olayı da varmış. Tuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 18 Mayıs 2017; 2:43:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Hayırlısı. Geçince detayları paylaşırsın.

Bugün TİM deki arkadaşım ile görüştüm Kontrol Ekstra Tarifesi için, Direk ona geçiş sağlanamıyor dedi. Bana önce Hazır Kart a taşırız, Hazır Karttan Faturaya geçiş 45 gün sürdüğünden Haydi Gel kampanyası uzatılmaz ise senin olay olmaz dedi.
  • Yeni hazırkarttan Faturalıya geçiş 1 ay diye biliyorum
  • trakonic T kullanıcısına yanıt
    Ortalama o kadar işte 30-45 arası dedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.