Şimdi Ara

Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
0
Favori
769.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: s.volkan

Eğer 30 gün sonunda bakiye yok ise, yenileyemiyor dimi..

Sonra kontör yüklediğimizde iddaa ediyorum Vodafone'un sistem doğru çalışıp onu çekemz hatta. Hep problem olur

yenilemez volkan tabii
  • Bugün netten baktım ve hiç yanılmdım

quote:

Arkadaşlar bu kampanyaya üye olan varsa ve hala 1 ay dolmamışsa üyeliği iptal ettirsin. Kampanyanın sisteminde hata var. Dün benden 6 kere 35 kontor kestiler. Aynı şeyler arkadaşlarımın başınada geldi. Kafasına göre kesim yapıyor sistem. Dediğim gibi 1 ayı dolmayan üyeler acilen iptal ettirsinler birde uğraşmasınlar sonra….
  • Sistemin ilkel olduğunu ben de teyit etmek istiyorum. 3 gün önce kontörüm yokken pakete üye olmaya çalıştım. Hata mesajı aldım. Bugün kontör aldım tekrar üye olmak için mesaj yolladım, Vodafone'dan gelen cevap:

SISTEMIMIZDE ABONELIK KAYDINIZ BULUNMAKTADIR.
  • e iptal etmediğiniz sürece paket aboneliğiniz devam ediyor zaten..

Kontör düşer birazdan hediye smsler gelir bence
  • Adaşını bulmuşsun işte 1 tane yetiyrdu zaten
  • Bu kampanya müthiş
  • Bu kampanyayla insanın parmakları yoruluyor
  • abonelik nasıl iptal olunuyor peki_?
  • Yo bence çok aptal bir yönü var en azından vodafone içi sınırsız olsaydı yada günlük değilde haftalık sınır olsaydı ki zaten sınız çok saşma örneğin sadece pazar günleri mesajlaşma şansınız var diyelim 100sms limiti hemen dolar bu sayede ayda 400 olur an fazla günlük sınır çok itici daha bu paketi asla almam
  • İŞTE VATANDAŞ RIZANIN YORUMLARI

ben böyle tarifenin yaa çok saçma günde 100 tane atıyon hemen bitiyor adam gibi bi tarife yapin ya niye sınır koyuyorsunuz

ya gercektende nıe avea turkcell gıbı 5000 ayda yapmıosunuz ya sacma sacma tarıfelerı kaldırın duzgunce bısey yapın allah askına ya:(

ya 3000 sms cok az zaten haftada 2500 sms gıdıyo ve gunde yüz sms sınırlandırması saçma daha avantajlı sınırsız kampanyalar yaparsanız sevınırız ve daha cok tercıh edılen olursunuz…

madem iptal ettirionuz neden tekrar üye olunmuo yarabbim ya adam gibi tarife yapmıolarki

bune ya 35 cok ayda 10 kontör yapında yolumuzu bulalım hem ben günde saten 1000 sms atıyom ne 100 ya adam akıllı 1 tarşfe yapın şunu ayıp vallaha

ya bencede bu ne ya adam gibi tarife yapın günde 100 sms kime yeticek yaaa nolur düzgün bi tarife yapın da… ozamn görün herkes nasıl aveaya geçiooo……..

vodafone bence harika.ama 3gundur sorun yasiyorum.her yone 35knt karsiligi sms kampanyasindan kayit yada abone yazip 7333e yolladigim halde faydalanamiyorum.kaydiniz zaten var gibi bir sms disinda bir cvp alamadim.ve smsler hala ucretli gidiyor.knt de dusmediler.musteri hizmetlerini aradim onlarda abone yaz 7333e yolla disinda baska bisey demediler.hala bekliyorum.neden boyle oldu anlamiyorum.bilen varsa yardimci olabilirmi arkadaslar?

valla tarife süper hem ne güsel işte 3000/30=100 damlar çok ii dşünmüş sınır koymuşlar siz sms siz kalmayın diye bütün ay kullanın işte neyinize yetmiyo

yaaa çok saçma bir kampanya zaten sms hakkı çok fazl adeğil birde sınırlama koymuşlar.ben hayatımda bu kadar aptal kampanya görmedim.

bU 100 SMS OLAYI HERKESTE CAN SIKMIŞ ANLAŞILAN. Aslında onun en güzel tarafı sms in 1 ay boyunca hiç bitmiyor

Birde sms abone olmada sorunlar var..Bunun düzeltilmesi lazım..

• volkan sayı 300 olsaydı günlük sınır olmasaydı emin ol herkes harika derdi

sayı fazla olunca insanlar günlük sınıra akıl sır erdiremiyor

bir de benim anlamadığım neden otomatik abone olunuyor sonraki ay bu tarafı kötü işte özellikle
  • Sür Eşşegi gitsin
  • ayda 40 kontöre 400 mesaj alırlarken bukadar şikayet etmiyorlardı bu millette alem bence gayet iyi yapıldı tabi ki 100 üzerinde olması gerekirdi enazından şu olmazdı ilk gün 99 sms atan biri asla 3000 sms kullanamıyor böyle bir bozukluk var sistemde.150-200 gibi bir sınır olsa günlük daha mantıklı olurdu.Ama işin diğer güzel yanı da paketinin son günü bile sms hakkın bitmiyor her daim 100 sms hakkın var :) benim aylık kullanım olarak max 1500 dür.günlük olarakta hiç 100 ü geçmedim max 70-80 lere dayanmışımdır.O yüzden ilaç gibi geliyor bu paket.Günlük aşırı kullanım yapanlar süpersms kullanıcak artık sırf bu açığı kapatmak için bu 2 paketin birarada kullanılmasına izin vermiş vodafone düşünülmüş şeyler zaten.
  • geçen ay cep1 li hat almıştım yeni. 150 kontör yükledim. her yöne 3dk sı 1 kontör yaptım hemde 35 kontöre her yöne 3000 sms yaptım. bu ay gene 150 yükledim. sms paketine üyelik alcaktım 1-2 güne ama vodafone bana sormadan 35 kontörü alıp direk sms paketini yaptı bence bu çok saçma olmuş sonuçta bize sorması ve bizden onay alması lazım öyle değilmi belkiben sms paketi yapmıyacağım. neyse zaten sms paketi yapcaktım onlar otomatik yapmasaydı ama sorulsaydı daha iyi olurdu.

salıcakla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: zewzek

geçen ay cep1 li hat almıştım yeni. 150 kontör yükledim. her yöne 3dk sı 1 kontör yaptım hemde 35 kontöre her yöne 3000 sms yaptım. bu ay gene 150 yükledim. sms paketine üyelik alcaktım 1-2 güne ama vodafone bana sormadan 35 kontörü alıp direk sms paketini yaptı bence bu çok saçma olmuş sonuçta bize sorması ve bizden onay alması lazım öyle değilmi belkiben sms paketi yapmıyacağım. neyse zaten sms paketi yapcaktım onlar otomatik yapmasaydı ama sorulsaydı daha iyi olurdu.

salıcakla..

Bu sanırım yazıyor ama ayrıntılarda.iptal edersen şuan 1 ayın dolduğunda abonelik yenilenmez.Ben sürekli devam etceğimden açıkcası ben memnunum tekrar mesaj at onay ver fln uğraştırmadan kendisi yenilesin bu sms paketi kaldırılana kadar devam etcem çünkü

• arkadaşlar kontör aldım ve kampanya kendini yeniledi
    bunu iptal etmenin yolu nedir bileniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emcinar

arkadaşlar kontör aldım ve kampanya kendini yeniledi

IPTAL yazın 7333'e gönderin
  • Bugün itibariyle Vodafone'nin ilgili tarifesine geçtim. Şimdiye değin gayet güzel. Bence siz de günlük 100 sms hakkına fazla kafa takmayın. Değerlendirin bu güzel fırsatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

quote:

Orijinalden alıntı: emcinar

arkadaşlar kontör aldım ve kampanya kendini yeniledi

IPTAL yazın 7333'e gönderin

peki iptal edince geri üye olabiliyor muyuz?
  • ben fazla sms göndermiyorum ama herhalükarda aylık 18 msjdan fazla gönderiyorum buda 36 knt yapıyor yani hep kardayım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.