Şimdi Ara

Vodafone'dan mobil internet paylaşımıyla ilgili açıklama geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
3
Favori
15.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaşadığım yerde Vodafone ciddi anlamda çekmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygulamaya geçerse ilk işim Vodafone a geçmek olacak çünkü telefonu sadece Alo demek için kullanıyorum, internet paketimi İpodumuda kullanıyorum, saçmalıktır ek ücret almak!

• Abonelik işletim ücreti de bekliyorum servis sağlayıcılardan. Almazlarsa aklımız kalır..

• Şimdi şu var yani ücret zaten şu anda Turkcell de bile talep edilmiyor ki ? Yani bu açıklama ucu açık gibi geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

tüm dünyada zaten olan bi uygulama neden bukadar büyütüldü anlamıyorum. dolar bazında baktığımızda türkiyedeki gsm operatörlerinin karlılıkları zaten yerin dibinde.

Biz maaşı dolarla mı alıyok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki Vodafone liyim

• Bu turkcellciler aynı iktidar destekcileri gibiler. "çalıyor ama iş yapıyorlar" diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell yerinde olsam 19 lira yapardım. 2 gün of püf yapıp yine kullanırlardı
  • E adamlar haklı. Elektrik dağıtım şirketlerine var bize yok mi? Derler tabi...

• geçin vodafone a geçin, görcem ben sizi. 2 yılın dolmasına 12 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum kurtulmak için
  • Numaramı turkcell’den vodafone’a taşımayı düşünüyorum , whatsapp gruplarım ve sohbetlerim silinir mi acaba?

• Turkcelli kötüleyen 20 30 lira karcılar gelmiş😂

• Bu durumu turkcell i bilgi teknolojileri ve haberlesme ye şikayet eden varmı benden başka acaba

• Sınırsız instagram facebook whatsapp youtube twitter spotify Vodafone varken çöpcelle dönüp bakmam
  • Vodafone akıllıca bir amle yapmıs bizde yok bize geçin demiş.

• 10 senelik Turkcell faciasından sonra 4 senedir vodafonedaym mis gibi. 4G hep açık telefonumda, Spotify, tuneın vs kotamdan yemiyor, konuşma paketlerim bitmek bilmiyor. Çekmeyen bir yer de görmedim, ay sonu ne kadar girmek derdim yok Turkcell pişmanlıktır.
  • "Hayat paylaşmayınca güzel" turkcell
  • Turkcell’in yaptığı şey saçmalık.

• Ayda 20 30 lira telefon faturasından kâr etmek sizin için önemsiz bir detaysa, 9 liralık hotspot ücretinin konuşulduğu foruma çok yanlış gelmişsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.