Şimdi Ara

Vodafone'dan hattımı taşıdım telekomdan telsiz ücretini tahsil etmesini istemiş :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce bu SMS geldi. Yılbaşından sonra taşımıştım benden alamadığını telekoma aldırmaya çalışıyor.Bu durum yasal mıdır ???

2019 yilinda devlete sizin adiniza odenmis olan Telsiz Kullanim Ucretinin tarafinizdan tahsil edilemeyen 23,99 TL lik kismina iliskin borc bilgileriniz, numaranizi tasidiginiz isletmeciye bildirilecektir. KVKK'nin 11. maddesi kapsamindaki haklarinizahttp://vftr.co/gp 'den ulasabilirsiniz. B003

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı mesaj bugün bana da geldi. Ocak ayında Vodafone faturasızdan Bimcell'e geçmiştim. Hattımda 6 küsür TL kalmıştı. Geçtikten sonra kalan tutarı iade alırım diye düşünürken maalesef alamamıştım. Bugün de Vodafone şöyle bir mesaj gönderdi:

quote:

2019 yilinda devlete sizin adiniza odenmis olan Telsiz Kullanim Ucretinin tarafinizdan tahsil edilemeyen 21,31 TL lik kismina iliskin borc bilgileriniz, numaranizi tasidiginiz isletmeciye bildirilecektir. KVKK'nin 11. maddesi kapsamindaki haklarinizahttp://vftr.co/gp 'den ulasabilirsiniz. B003

Benim mesajdan anladığım şu: Vodafone, Bimcell'e 21,31 TL vergi borcum olduğunu iletecek ve Bimcell de bunu benden tahsil edecek. Umarım yanlış anlamışımdır ve böyle değildir.
  • ben vodafonedan çıktım bi kaç ay önce, faturalı olmama rağmen faturaya kalan ayların vergisini yansıtmadı şaşırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut U kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sizin gibi anladım. Telekom bizden tahsil edecek bunu. Benim merak ettiğim Turkcell ve Telekom da aynı uygulamayı yapıyormu acaba. Gidenin peşinden vergiyi istiyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.