Şimdi Ara

İkiz simkart vodafone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
34.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ikiz sim kart diye bir uygulama var bayiye gidip ayni hattimin 2 . Cisini alicam simdi bir tanesi telefonda aktifken digerini 4.5g modemde kullanabilirmiyim bir tanesi ses hatti digeri ayni numaranin data hatti olucak boyle yaparlarmi 2 sinide aktif olarak kullanabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de kullanıyorum bunu ancak aynı anda aktif olamazlar aynı anda açarsanız şebeke bi birine gider bi diğerine

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim reis😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç liraydı bu ikiz sim?

Bir tek ttnet mobilde yoktu galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    ben 40 liraya mı ne almıştım 2 tane sim parası alıyorlar

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Normal sim kart iptal olup verilen iki tane mi çalışıyor sadece?

Tek bir kart alıyorsan neden iki sim kart parası alsınlar ki

Geçen sene on lira falan diyorlardı sanki...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    evet normal iptal oluyor, iki tane veriyorlar. hazır elindekine ikiz çıkaramazlar, ikizler birlikte üretiliyor tamamen birbirinin kopyası iki kart veriyorlar yani

• eski sim kartın iptal, yeni 2 tane sim kartın olacak. ikisininde pin puk kodları aynı. Kopya yani.

2 telefonum var tuşlu ve internetli. birini uçak moduna alıp diğerini uçak modundan çıkar ve kullan.

Olaki unuttun uçak moduna almayı, diğerini aktif ettin diyelim en son aktif olan telefonuna çağrı gelir.

2 hat aynı anda aktifse internetli olan telefonun H+ olur ve/veya 3,5 g (h) ye kadar düşer. Sayfalar geç açıyordu bende.

uçak moduna aldığın telefon şarjda çabuk dolar zaten. bu yüzden zaman tasarrufunda var.

Geçen sene 20 lira vermiştim. Bayiden bayiye değişiyor fiyatlar. Şimdiki fiyatını bilmiyorum.
    Vodafone bulunuyo genede Turkcell büyük mağazalarda zar zor bulunur. TT ikiz kart hiç duymadım.
  • teknecim T kullanıcısına yanıt
    Bu gün 3 şirkete de sordum. Yalnızca Vodafone 50 tl ye ikiz kart verdiklerini söyledi. Diğerleri öyle bir şey olmadığını söylediler. Hattımı vodafone a taşımayı düşünüyorum. Sizin verdiğiniz bilgilerden çok yararlandım,teşekkürler.
  • vodafonede ikiz sim kart hala varmı Türkcel de var kullanıyorum ama hattımı değiştirmek istiyorum..birde TurkTelekomda HALA YOKMU..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

vodafonede ikiz sim kart hala varmı Türkcel de var kullanıyorum ama hattımı değiştirmek istiyorum..birde TurkTelekomda HALA YOKMU..?
    Vodafone'dan 2-3 ay önce aldım. Kullanıyorum. Müşteri hizmetleri yok diyor; en iyisi bayiye sormak. Mümkünse dağıtıcı (ana) bayiye sorarsanız onlarda yetkili kişi cevap verir.
  • Bu ikiz kartı temin etmek kadar zor bir hat işlemi daha yoktur sanırım. Gezmediğim bayi kalmadı. Hepsi yok diyor, gelmiyor diyor. Bir de İstanbul'dayım hani.En merkezi ilçelerdeki bayilere gidip soracakmışım. Onlara bile birkaç tane gelip bitiyormuş. MH bile en ufak bir yardımda bulunamıyor. Kendin gez dolaş bul demeye getiriyor.

Sanırım bir hattı iki cihazda birden, özellikle data anlamında, kullanabilme imkanı Vodafone'un işine gelmediği için bunu bu kadar zorlaştırmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 28 Aralık 2019; 15:11:18 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Aynen. Sırf ikiz sim veren operatör varsa ona geçeceğim

• efem077 kullanıcısına yanıt
    En sonunda işini hakkıyla yapan bir bayi bulup ondan temin ettim. Elinde yoktu ama yan çizmeyip, şu gün uğrarsanız gelmiş olur dedi. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

En sonunda işini hakkıyla yapan bir bayi bulup ondan temin ettim. Elinde yoktu ama yan çizmeyip, şu gün uğrarsanız gelmiş olur dedi. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.
    Hocam peki faturalımı faturasız mı bide hangi bayii idi?

• efem077 kullanıcısına yanıt
    Faturalı hat. İstanbul Marmara Forum'daki bayi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.