Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.917
Cevap
27
Favori
1.162.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia 6111 ile bluetooth üzerinden PC ile internete bağlanmak istiyorum. Bu işte yardımcı olabilirseniz ben de Vodafone'un şu muhteşem internet paketlerini hemen denemeye başlayacağım.
  • cuma gecesi paket aldim kota sorgusunda halen 0 diyor..kota sorgusu iki gun surebiliyor demekki
  • EFSANE TARİFE
    AYLIK SINIRSIZ NET
    Sadece 64 TL.

(sms paketini bekliyorum.)

FARK ORTADA DİĞERLERİ NEREDE..!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    cuma gecesi paket aldim kota sorgusunda halen 0 diyor..kota sorgusu iki gun surebiliyor demekki

Adının aylık 100MB olmasına bakma;
    KOTASI SINIRSIZ ...

SINIRSIZ INTERNETIN KOTASI OLMAZ..
  • rahatlıkla 8tlye maillerımıze bakabılır msne gırebiliriz. Bu paketler harika
  • Paketler iyi guzel de soyle bir sorun var. Ben iphone kullanicisiyim ve su an aylik 250 mb paket kullaniyorum, rahat 200 mb i geciyorum evimde wifi olmasina ragmen. 100 mb kota dolduktan sonra bari hizi 128 ya da 256 kbps a indirselermis, obur turlu ayin yarisinda 96 kbps hiz sinir hastasi eder adami. Ayrica mevcut pakete ben faturasiz olarak 14 tl oderken faturali hat sahibi 10 tl oduyor. Yeni sistemdeki gibi faturasiz ve faturali fiyatini esitleyip 10 tl ye indirmeleri adil olacaktir.
  •  Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

Kotasını bilen yani senelik paketler nereye gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

3gde günlük cep pakette 5 mb'dan sonra hız 0.12 kbps ye düşüyor. ama edge ile denemedim belki daha iyi bir hız veriyordur.

Bu düşüş hemen gerçekleşti mi? Yani en azından bi 100mb dan sonra düşül olmuyor mu?
    @mimofdm
    Bu arada size katılıyorum. Hızı en azından 256kbps e düşürseydiler, çok daha güzel olabilirdi. Genede şu haliyle bile güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 25 Nisan 2010; 16:41:36 >
  • Volkan koyduğun ss deki, cihazlar, vodemnet, bölümünde olması lazım.
  • Tatildeyim kaçırmışım gelişmeleri

Cihazlarda ne işi var yahu
  • anlaşılan herkesde hız düşmüş paket alanlarda adsl ile galiba ilişkim sürecek.

cep telefonuna senelik 250 mb almayı düşünüyorum. 1 GB'lık hediyem bitince.bu beni 3-4 ay götürür.
  • telefona özel bir hız testi yapabilecegimiz site var mı speedstep gibi..
  •  Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

günlük limitsiz internet ile alınmışdır.

Edit: An itibariyle hız düşmüştür. 5mb dolduğu anda.
     Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 25 Nisan 2010; 19:10:33 >

• bu hızla sayfa bile açmak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

günlük limitsiz internet ile alınmışdır.

Edit: An itibariyle hız düşmüştür. 5mb dolduğu anda.

Bir de Edge ye alıp, hız testi yapar mısın?

• hız düşse bile internette sörf için yeterli oluyor.indirme yapmam ve video izlemem derseniz size yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

bu hızla sayfa bile açmak çok zor.

adsli kapatıp pcden mi gircen bu bağlantıyla ozaman haklısın.ama cep telefonu için yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

hız düşse bile internette sörf için yeterli oluyor.indirme yapmam ve video izlemem derseniz size yeter.

+1 arkadaş adsl nin 256 olduğu zamanları düşünün.yeter hız.
    bakalım uygun vakitte alıcam faturasız hattı. ayda 8 lira yüklerim yeter...Hem aktif kalır hemde kullanırım devamlı.
  • hız 96 kbps ye düştüğünde edgeye geçerek yaklaşık 256kbps hıza ulaşabilirsiniz.dün gece denemek için günlük paket aldım ve edgede 27 kb ile indirme yaptım 10 saatte 700 mb download yapmışım 8.5 liraya aylık 256kbps sınırsız internet cok iyi bence.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.