Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.917
Cevap
27
Favori
1.162.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende hattımı farklı operatöre taşıyacağım.
  • Köyde kullanacaktim kötü oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazretiPompacı

Aynen turkcell çok iyi hahaha tabi tabi internet paketlerine gözattım resmen rezalet sözde 4.5 g hızı var bide

rezalet=vodafone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda çok bilgi kirliliği olmuş.. benim gibi halen daha özgür genç tarifesi kullanıp,faturasız ve sınırsız cepnet kullanan canı istediğinde bakiye yükleyip sınırsız interneti için bu hattı açık tutan arkadaşların başına gelenleri Vodafone sitesinden alıntı yaptım..

hattını başka operatöre taşımayıp, hala hattını kullanan arkadaşların yeni hakları aşağıda:

Aylık Cepnet Paketi
    Aylık Cepnet paketi 21.10.2015 tarihi itibariyle içeriği 1,5 GB olacak ve limitine gelince duracak şekilde revize edilmiştir. Fiyatı 18 TL olarak güncellenmiştir. 30.10.2015 tarihi itibariyle Aylık Cepnet paketi ve Cepnet 250 Paketi aynı içerik ve özellikteki Aylık 1,5 GB paketi ile birleştirilmiştir.
    Aylık 1,5 GB paketten bireysel faturasız tarifelerde bulunan tüm müşterilerimiz yararlanabilir.
    Aylık 1,5 GB ayda 18 TL karsiliginda 1,5 GB data kullanım hakkı sağlar. 1,5 GB kullanım kotasına ulaşılması durumunda mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
    Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
    Aylık 1,5 GB paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. 30 gün geçerlidir.
    Aylık 1,5 GB paketi her ay bakiye olması durumunda yenilenir, bakiye olmaması durumunda hatta TL yüklendiğinde yenilenir. SMS kanalından, çağrı merkezinden ve cep merkezlerinden iptal edilebilir.
    Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket dahilindeki kotanız bittiğinde günlük ve haftalık paket alabilirsiniz. İptal edilirse daha sonra yeniden alınabilir.Bir GSM NO’da yalnızca bir adet aktif paket bulunur.
    Aylık 1,5 GB paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.
    Internet paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve ücret bakiyenizden düşer.
    Paket 30 günde bir yinelenir. Aboneler paketi iptal etmek isterlerlse IPTAL AYLIK 1.5 yazıp 3636ya gonderebilirler.
    Aylık 1,5 GB paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Aylık 1,5 GB paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.
    İnternet paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
    Aylık 1,5 GB internet paketini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
    Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
    VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Pakete yalnızca SMS kanalından ve Vodafone çağrı merkezine ait destek kanallarından abone alınabilir.
    SMS kanalından paketi satın almak için abonelerin AYLIK 1.5 yazıp 3636ya gondermesi gerekmektedir.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Cepnet 250
    Cepnet 250 paketi 21.10.2015 tarihi itibariyle içeriği 1,5 GB olacak ve limitine gelince duracak şekilde revize edilmiştir. Fiyatı 18 TL olarak güncellenmiştir. 30.10.2015 tarihi itibariyle Aylık Cepnet paketi ve Cepnet 250 Paketi aynı içerik ve özellikteki Aylık 1,5 GB paketi ile birleştirilmiştir. Aylık Cepnet paketi 21.10.2015 tarihi itibariyle içeriği 1,5 GB olacak ve limitine gelince duracak şekilde revize edilmiştir. Fiyatı 18 TL olarak güncellenmiştir. 30.10.2015 tarihi itibariyle Aylık Cepnet paketi ve Cepnet 250 Paketi aynı içerik ve özellikteki Aylık 1,5 GB paketi ile birleştirilmiştir.
    Aylık 1,5 GB paketten bireysel faturasız tarifelerde bulunan tüm müşterilerimiz yararlanabilir.
    Aylık 1,5 GB ayda 18 TL karsiliginda 1,5 GB data kullanım hakkı sağlar. 1,5 GB kullanım kotasına ulaşılması durumunda mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
    Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
    Aylık 1,5 GB paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. 30 gün geçerlidir.
    Aylık 1,5 GB paketi her ay bakiye olması durumunda yenilenir, bakiye olmaması durumunda hatta TL yüklendiğinde yenilenir. SMS kanalından, çağrı merkezinden ve cep merkezlerinden iptal edilebilir.
    Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket dahilindeki kotanız bittiğinde günlük ve haftalık paket alabilirsiniz. İptal edilirse daha sonra yeniden alınabilir.Bir GSM NO’da yalnızca bir adet aktif paket bulunur.
    Aylık 1,5 GB paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.
    Internet paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve ücret bakiyenizden düşer.
    Paket 30 günde bir yinelenir. Aboneler paketi iptal etmek isterlerlse IPTAL AYLIK 1.5 yazıp 3636ya gonderebilirler.
    Aylık 1,5 GB paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Aylık 1,5 GB paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.
    İnternet paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
    Aylık 1,5 GB internet paketini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
    Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
    VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Pakete yalnızca SMS kanalından ve Vodafone çağrı merkezine ait destek kanallarından abone alınabilir.
    SMS kanalından paketi satın almak için abonelerin AYLIK 1.5 yazıp 3636ya gondermesi gerekmektedir.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

• Vodafone'dan pttcell'e iyiki geçmişim pttcellde dakikalar yetmemeye başlayınca mecbur woops fafuralıya geçtim.96 kbps sınırsız internet 500dk 5000sms 18tlye kullanıyorum taahhütle
    Vodafone müşteri hizmetlerini düzeltmeli ve cepnet gibi bir paket çıkartmalı.

• SoftRock kullanıcısına yanıt
    Pttcelden direk mi gectin wopsa yoksa baska oparatorden mi gectin normalde indirim vermiyo pttden gecenlere

• Çift hat kullanıyorum. Pttcell olan hattı başka bir numaraya taşıdım. Diğer hat babamın üzerine vodafone'du woopsa geçiş yaptırıp kargolattım. 2 ay öncede taahhüt bitti biraz sert çıktım müşteri hizmetlerine telsiz kullanım dahil 18tl fatura ödüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoftRock -- 8 Nisan 2016; 12:17:56 >
  • Seç full 2gb woops
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ne günlerdi
    iphone 4 almıştım ilk gününde sonra bu paketi yapmıştım.
    100mb biterdi hemen sonra 96kbps ile takılırdık.

facetime ile görüşürdük 96kbps ile.
  • keşke tekrar açsa abone alımını
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    İlk başladığı zamanlardan, kapattıkları güne kadar senelerce kullandım.

Tekrar başlasalar bile 96Kbps çekilecek gibi değil. En az 512Kbps olmalı.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    acıkdan solayı biri şiakeyet etmıs kapattılar
  • Ey gidi ne ekmegini yemistik bee ey gidi gunler.

• Gelmiş geçmiş en iyi tarifeydin be..

• bütün dandikliğine rağmen bu paket için bende baya bi uzun süre vodafona katlanmıştım, ancak o zaman bile şuanki halinden daha iyiydi...

• Ne efsane paketti be az mı ekmeğini yedik :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 96kbps ile bizlere şükretmeyi öğrettiğin için teşekkürler

3 ay denemiştim efsane paketti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 19 Kasım 2020; 11:4:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.