Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.917
Cevap
27
Favori
1.162.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BUGÜN GÜNLÜK ALDIM YARINDAN SONRA YILLIK VODEMNET 1GB ALACAĞIM CEP İÇİN.
  • Günlük sınırsız 50 kuruş a aldığım internetle iphone da hız testleri :) sonra 5 mb dolunca ki durum.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs479.snc3/26225_384290736980_729581980_4299214_8249897_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs479.ash1/26225_384290726980_729581980_4299213_825827_n.jpg

vodafone da fark var  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7nbitirdin -- 23 Nisan 2010; 18:42:11 >

• lightjedi80x

ister cepten
    ister vodemden
    ister cep telefonunu modem yaparak pc'den bağlanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Günlük sınırsız 50 kuruş a aldığım internetle iphone da hız testleri :) sonra 5 mb dolunca ki durum.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs479.snc3/26225_384290736980_729581980_4299214_8249897_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs479.ash1/26225_384290726980_729581980_4299213_825827_n.jpg

vodafone da fark var  

anlaşılan hız düşmüş bresimlerden bunu anladım.

• Bende sabah deneme amaçlı üye oldum gerçekten harika. Pc den indirme yapmayanlar için çokideal. W810 ile kullanıyorum şu anda 70 mb ı geçti hız hala 20 ve üzeri. Belki 3G de sadece sınır vardır. EGDE ye geçiripte deneyebilirsiniz 10kb ten iyidir 25kb :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

lightjedi80x

ister cepten
    ister vodemden
    ister cep telefonunu modem yaparak pc'den bağlanabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim sagol yani günlük limitsiz cepnet alıp bilgisayardan girebiliyoruz süper yaa hız düsecek ama ne yapalım katlanırız.
  • bulundugunuz bölgede 3G hizmeti yok dedi müşteri temsilcisi bağyan(:

10kb ile mi idare edecegiz şimdi, gprs-edge geçişi otomatik mi saglanıyor ayrı bir ayar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 23 Nisan 2010; 22:37:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don
    bulundugunuz bölgede 3G hizmeti yok dedi müşteri temsilcisi bağyan(:

10kb ile mi idare edecegiz şimdi, gprs-edge geçişi otomatik mi saglanıyor ayrı bir ayar var mı?

Otomatik.
  • Vodafona tebrikler. harika bir internet paketi olmuş.
  • Yeniden aldım, yavaslanip hızlanıyor bazen :( vodafone bize dayanmaz çöker yakında. Ya da bu kampanya yi kapatır :)) çünkü bakınsana bende dahil 100 mb a yakın kullanım yapıyoruz günlük. Bı sorun çıkmaz ins. Böyle devam eder.
  • bilmiyorum söylendi mi ama vodafone live üzerinden de abone olabilirsiniz arkadaşlar günlük ve haftalık olarak. Site haritasında görürsünüz
  • Sıcak Fırsatlarda sözüne edilen VODAFONE VODEMNET kampanyası nedir bu cepnet kampanyası nedir?

http://forum.donanimhaber.com/m_39295873/tm.htm

Cepnet ile bilgisayarımız üzerinden internete çıkamaz mıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 24 Nisan 2010; 2:15:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Muhteşem olmuş yav.
    Hele yıllık paket.

Yıllık derken? Yıllık pakette mi var?

Bu paketleri, hiç 3g imkanı olmayan bir bölgede kullanma imkanımız var mı acaba? Asıl amacım, telefonu bilgisayara bağlayıp modem gibi kullanıp bu tarifelerle hız 96Kbps’eye düşse bile kullanma ihtimalim var mı acaba? Ayda 8 lira çok mikemmel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerous -- 24 Nisan 2010; 12:11:20 >
  • corludayim.. vodafone ve turkcell 3g var.. turkcell cok zayif.. vodafone 3g 5 uzerinden 3.. avea malesef yok..

ancak telefonumdan hic bir sekilde basina wap koydugum siteye giremiyorum.. 2 gundur cozemiyorum.. avea ve tcell sorunsuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Muhteşem olmuş yav.
    Hele yıllık paket.

Yıllık derken? Yıllık pakette mi var?

Bu paketleri, hiç 3g imkanı olmayan bir bölgede kullanma imkanımız var mı acaba? Asıl amacım, telefonu bilgisayara bağlayıp modem gibi kullanıp bu tarifelerle hız 96Kbps’eye düşse bile kullanma ihtimalim var mı acaba? Ayda 8 lira çok mikemmel olurdu.

Bütün sorulara evet.Zaten bu bağlantıda hızının 9.6 ya düşmesi seni fazla etkilemez zaten max 20 alırsın.Edge ise.Değilse 11kb.
    Bende karar aldım yeni vodafone sim kart alacağım netbook a takılı olarak tutacağım. Yıllık yada aylık paket alıp kullanacağım devamlı.

• Gerçekten tam anlamıyla bir devrim bu. Söylenecek söz yok.. Hemen hemen her durumu, her ihtiyacı düşünmüş vodafone. Günlük 50 kuruşa sınırsız internet. Var mı arkadaşlar ötesi.. Bağladım telefonu diz üstü bilgisayarıma modem olarak denemeye başladım. 5 mb'tan sonraki hız düşümü beni çok etkilemez ise adsl'yi kapatıyorum. Şu an ttnet'in bana verdiği 4 gb'lık kotayı bile kullanmadan 29 lira ödüyordum. Bu paketler sayesinde aylık maksimum 15 liraya işimi görürüm. Her gün bilgisayar açmayan birisi için de inanılmaz ideal. İşin olduğu gün nerdeyse bir sms fiyatına sınırsız internet.. Müthiş bir şey.. Vodafone'da şu an tek bir eksik kaldı.. Yurt dışı sms paketleri.. Turkcell'deki paketlere benzer bir paket çıkartırlarsa fiyatlarıyla değil ayrıcalıklarıyla yeni tekel vodafone olur gönlümde..

Bu arada benim aklıma bir soru takıldı arkadaşlar.. Cepnet ve vodemneti birlikte kullanmamız mümkün mü? Bunu niye soruyorum ben elimin altında pc olsa bile cep telefonundan msn'e çok sık giren birisiyim. Bunun bana masrafı günde yaklaşık 50 kuruş civarında. Yani aylık 12- 15 lira.. Vodemnetin 1 yıllık 250 mb paketi ile bu işimi yılda 17 liraya görebilirim. Ancak ben bunun yanında telefonumu bilgisayara bağlayıp nete bağlanmak istersem bu 250 mb elbetteki yetmez. Bunun için de cepnetgünlük paket alsam diyorum. Acaba aldığım günlerde vodemnet kotamdan düşüm gerçekleşir mi? Yani ben istiyorum ki telefondan yapacağım bir yıllık bağlantılarım için vodemnet paketim cebimde dursun. Bilgisayardan yapacağım bağlantılarda ise günlük cepnet paket alayım işimi göreyim, vodemnet paketimden bu sırada düşüm olmasın. Cepnet ile vodemneti birlikte alalım ve kota kullanım önceliği cepnette olsun..

Özellikle vodemnet paketi almış olan arkadaşlar, 50 kuruş daha verip cepnet paket alıp bu dediğimi deneyebilirlerse çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikhalit8 -- 24 Nisan 2010; 16:55:49 >

• Günlük limitsiz paketimden. Bı zararı var mı?

Toplam paketinizden harcamaniz 404.30 MB'dir. 24.04.2010 23:59:59 tarihinde paket sonlanacaktir.

. 
  • Günlük internet paketlerini deniyorum hatta bu mesajıda telefonu modem yaparak pcden atıyorum.Telefonum se k 790 edge var. Pcden foruma rahat giriyorum faceden onlıne arkadaşlarla rahat rahat mesajlaşıyorum windows lıve mesengeri açıyorum.Edgede hiç bir şekilde hız düşümü olmadı.Bu arada aylık paket alıp 8 tlye sınırsız pc dende nete gireceğim sürekli download yapan birisi değilim akşamları işten gelince biraz nette takılırım. Hızda sürekli bu şekilde olursa adsli kapatacağım bu şekilde kullanım yeter
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bugün gittim vadofone faturasız hat aldım 33tl ye içinde 20 tl yüklü. sonra eve geldim cep neti denemek amaçlı günlük aldım. cepden pc bağlanmak için vadofone connect manegeri yükledim sitesinde var 74mb büyüklüğünde onu pc ye kurdum. (güzel bir arayüz) akadaşlar olay süper online oyun oynayam birisiyim. warrock, knight vb. hiç bir sorun olmadan bağlandım hatta 6 saate kadar online oldum oyunda kesinlikle kopma yok. ilk izlenimlerim süper az önce aylık aldım. 7,99 tlye. pazartesi ilk işim ttnet adslyi ve ev telefonunu kapatmak olacak. teşekkürler vadofone.
    turkcell ve aveaa yandı:DD
  • 3gde günlük cep pakette 5 mb'dan sonra hız 0.12 kbps ye düşüyor. ama edge ile denemedim belki daha iyi bir hız veriyordur.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.