Şimdi Ara

Vodafone Cep Cüzdan'dan Cep Lira yükleyenler 5 TL hediye kazanıyor [Bitti] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
41
Favori
37.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cep cuzdanda 30 liram var iki defa 15 er lira telefonuma yükleme yapsam 2 tane mi 10 lira hediye gelecek. Yoksa aradan zaman gecmesi gerekiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bi dakka... ben o hediye 10 liranin üstüne 5 attım, 15 kontör yükledim, e bi daha mesaj geldi, hediye 10 liranız yüklenecektir diye... bu sonsuza kadar böyle mı devam edecek

Harbiden hocam yükledikçe geliyor,45 liraya 90 yükledim şimdi 10 ar liradan 30 lira daha gelecek,
    Bundan sonrası haksız kazanca girer vodafone a mail atıyorum son yüklediklerini geri alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 4 Mart 2017; 22:25:44 >
  • Turkcell ve telekom da cep cüzdan yok mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bi dakka... ben o hediye 10 liranin üstüne 5 attım, 15 kontör yükledim, e bi daha mesaj geldi, hediye 10 liranız yüklenecektir diye... bu sonsuza kadar böyle mı devam edecek

Harbiden hocam yükledikçe geliyor,45 liraya 90 yükledim şimdi 10 ar liradan 30 lira daha gelecek,
    Bundan sonrası haksız kazanca girer vodafone a mail atıyorum son yüklediklerini geri alsınlar.

Liralar hemen geldi mi

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan nasıl para yüklüyorsunuz? Yani başka bir hat haricinde para yüklemeyi? Diğer bir soru, ana sanal karta her 15 TL yüklemeye 10 TL geliyor, bu şekilde diyelim ki 100 TL birikti kartta, bu kartı nette herhangi bir alışverişte kullanabilirim sanırım, doğru mu?
  • ns.xombe kullanıcısına yanıt
    1 gün sonra geliyor.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Kredi kartıyla yükleniyor,evet kullanabilirsiniz ancak bu yapılan doğru değil hocam,sistemde hata olabilir kampanya 1 seferliktir.

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Normal hatta TL yüklüyorum yani doğru mudur? Yoksa direk karta mı TL gönderiyorum?
  • Arkadaşlar bu 3 tane sanal kartın birine 15tl yüklemeye uğraşırken birine 10 birine 5 attım. Bu ikisini nasıl biraraya getiririm. Sanal kartlar arasında transfer oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: frkhnnhkrf

Sorunuzu tam anlamadım hocam ama düz mantk sanal kartların biri için 5 tl ilk hediyeden 10 ar tl de harca kazandan kazanıyorsun. Sanal kartların her biri için 15 tl den hat başına 45 tl oluyor.

Aktrım meselesindeki denklemi çozmek de size kalmış artk takıldğnz noktada kredi kartyla 5-10 tl yüklemede yapılabilir sonuçta o da geri geliyor. (Ben 5 tl yükleme yapmışım sadece hattmda 95 tl var şu an.)

Bu sanal kartlar arasında nasıl para transferi yapacağız. Birinde 5 birinde 10 var. Birleştirip 15tl atmam lazım

quote:

10 TL hediye için, normal hatta TL yüklüyorum yani doğru mudur? Yoksa direk karta mı TL gönderiyorum?

Arkadaşlar bunun cevabı nedir? Hatta TL mi yüklüyoruz yoksa ana sanal kart cüzdana eklediğimiz bir krd kartından TL mi yüklüyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 4 Mart 2017; 23:27:46 >
  • Sanal kart oluşturmaya çalışırken "Geçici olarak hizmet veremiyoruz daha sonra tekrar deneyiniz diye uyarı veriyor. Ne bu yaw

• mkaydi M kullanıcısına yanıt
    Tekarar dene, arada bir çıkıyor o hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

Orijinalden alıntı: frkhnnhkrf

Sorunuzu tam anlamadım hocam ama düz mantk sanal kartların biri için 5 tl ilk hediyeden 10 ar tl de harca kazandan kazanıyorsun. Sanal kartların her biri için 15 tl den hat başına 45 tl oluyor.

Aktrım meselesindeki denklemi çozmek de size kalmış artk takıldğnz noktada kredi kartyla 5-10 tl yüklemede yapılabilir sonuçta o da geri geliyor. (Ben 5 tl yükleme yapmışım sadece hattmda 95 tl var şu an.)

Bu sanal kartlar arasında nasıl para transferi yapacağız. Birinde 5 birinde 10 var. Birleştirip 15tl atmam lazım

Aynı hatta ait Sanal kartlar arasnda işlem yapılmıyor diye biliyorum bu yüzden ikinci bir hatta ihtiyaç duyuyoruz. Diğer hatta bağlı sanal karta ücretsiz gönderim sağlanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

5 keredir deniyorum yine aynı hata. Bağlantının mobil ya da wi fi olmasının önemi var mi

• Karşılıklı al ver yapacak kişi aranıyor, isteyen mesaj atsın yarın yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: NeviSahsiMunhasir

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

beyler banka kartından sanal karta bakiye yükleyemiyor muyuz?

Evet yüklenebiliyor

denediniz mi ?yükleme için kart eklerken yazmışlar bankamatik kartları ile ödeme yapılamamaktadır diye

Cepteteb banka kartından bu gün 10 yükleyip hattıma 15 yükledim ilk başta eklemede 3D kod geliyor 0.01 kuruş kesiliyor karttan dogruladiktan sonra kredi kartları kısmına eklendi daha sonra bakiye yükledim sanal karta sonra kredi kartını sildim enpara hata verdi cepteteb ile Nuvo ekletilebiliyor

Hocam yükleme yapınca sektör olarak ne görünüyor?

Kartinizla VODAFONE CEP CUZDAN isyerinden 0.01 TL harcamaniz icin sifreniz: . Guvenliginiz icin sifrenizi kimseyle paylasmayiniz B003

Kartinizla VODAFONE CEP CUZDAN isyerinden 10.00 TL harcamaniz icin sifreniz: . Guvenliginiz icin sifrenizi kimseyle paylasmayiniz B003

• mkaydi M kullanıcısına yanıt
    bende de olmuyor bir türlü,
    bugün yine denedim hatta kart şifresi bile geldi sms le,
    ardından az önce gelen sms geçersizdir hata oluştu tekrar kart oluşturun diyor,
    ben hem wifi den hem mobil den denedim değişen birşey yok,
    farklı telefonda denedim, farklı hatla denedim yine aynı. çözemedim bi türlü
  • bende sanal kart oluşturamıyorum sistem hata veriyor.
  • Atılan mailden sonra düzeltiyorlardır.yukarda biri mail atacağından bahsetmişte.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.