Şimdi Ara

Vodafone Cep Cüzdan'dan Cep Lira yükleyenler 5 TL hediye kazanıyor [Bitti] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
41
Favori
37.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: NeviSahsiMunhasir

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

beyler banka kartından sanal karta bakiye yükleyemiyor muyuz?

Evet yüklenebiliyor

denediniz mi ?yükleme için kart eklerken yazmışlar bankamatik kartları ile ödeme yapılamamaktadır diye

Cepteteb banka kartından bu gün 10 yükleyip hattıma 15 yükledim ilk başta eklemede 3D kod geliyor 0.01 kuruş kesiliyor karttan dogruladiktan sonra kredi kartları kısmına eklendi daha sonra bakiye yükledim sanal karta sonra kredi kartını sildim enpara hata verdi cepteteb ile Nuvo ekletilebiliyor

Hocam yükleme yapınca sektör olarak ne görünüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ben kontor yuklemek istiyorum banka kartimdaki parayi bu vodefone hesabina gonderebiliyormuyum birdr bu hediye gelen paralari hangi sitelerde kullanabiliyoruz

• Şimdi arkadaşlar şu işi bi tane tane anlayalım anlamayan içinde yardımcı olalım.

1) İlk önce cep cüzdan uygulamasını yüklüyoruz.

2) Giriş yaptıktan sonra uygulamadan kartlarım-cep nakit kartlarım- sanal kart yarat ile 3 tane sanal kart açıyoruz ve hepsine 5 tl geliyor.

3) Uygulamaya varsayılan sanal karta para yüklediğimizde 10 tl hediye geliyor sonra tüm sanal kartlardaki 5 tl ile birlikte diğer numaradan açtığımız sanal karta yüklüyoruz.

Doğru muyum arkadaşlar bu sanal kartlardaki parayı hediyelerle birlikte tl yüklemek için kullanabiliyor muyuz?
  • bi dakka... ben o hediye 10 liranin üstüne 5 attım, 15 kontör yükledim, e bi daha mesaj geldi, hediye 10 liranız yüklenecektir diye... bu sonsuza kadar böyle mı devam edecek

• Kartımdan cep lira bakiyesi yüklerken en son mesaj gelip onay girdim. Parayı çektikten sonra ekran biraz dondu daha sonra

Yasanan teknik bir sorun nedeniyle 15.00 TL'lik ödeme isleminiz iptal olmustur. Kredi kartinizdan çekilen bakiyenizin kartiniza iadesi 24 saat icinde yapilacaktir. B003.

Dedi. Kredi kartımdan para çekilmedi ama 15 lira yüklendi. Hatta o 15i telefona atıp 10 lira daha kazandım. Hiç para gitmedi ama lira geldi anlamadım nasıl oldu. Ptesi bi 15 lira daha iade ederlerse işe bak

• Kendi adımıza yeni bir Vodafone hattı alsak. Yeni 3 sanal kart daha açabilir miyim ?

TC kimlik no aynı olduğu için izin verir mi ki?

Deneyen bilen var mı acaba..

• salla11 kullanıcısına yanıt
    Açabilirsiniz hocam bizzat denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: frkhnnhkrf

iyi haberi paylaşıyorum arkadaşlar son durumda iki hattı olan arkadaşlar hiç masrafsız 90 tl kazanabilirler hat başına 45 tl :)

Dün ikinci sanal kart için 10 tl kazandınız mesajı gelmemişti ama ona rağmen iki sanal kartada 10 tl yüklenmiş :)

Şimdi yapılması gereknleri son kez yazayım

1) 1.Hattımızda 3 sanal kart açıyoruz 3 ünede 5 tl geliyor. Bu 5 tl leri para transferleri-para gönder kısmından ikinci hattmızın varsayılanına topluyoruz aynı işlemi ikinci hattan 1. hatta şeklinde yapıyoruz.

2) 1.hattaki varsayılanda ve 2.hattaki varsayılanda 15 tl oluyor. Bu 15 tl leri istediğimiz hatta yükleme yapabiliyoruz. Ertesi gün bu iki hatta da harca kazandan 10 ar tl yatıyor.

3)1.hattaki bu kzandğm 10 tl yi ikinci hattın varsayılanına gönderiyoruz orda 20 tl oluyor. Sonra bu 20 tl nin 15 ini 1.hatta ki varsayılanı değiştirip ona atıyoruz ve hatta yükleme yalıyoruz bu 15 i. Bu sanal karta mesaj gelmesede 10 tl harca kazan geliyor :) Sonuçta bu şekilde aktarma yaparak toplam 90 tl kazanıyoruz iki hattan.

Forumdan biriyle iletişimde kalıp ona gönder geri al yaparak hat başına 45 tl kazanabilirsiniz hadi kolay gelsin :)

''Sonra bu 20 tl nin 15 ini 1.hatta ki varsayılanı değiştirip ona atıyoruz ve hatta yükleme yalıyoruz bu 15 i. Bu sanal karta mesaj gelmesede 10 tl harca kazan geliyor :)''

Hocam şimdi son durumda toplam 45 lira para yüklemiş oluyorsun.Harca kazandan 10 lira gelince, 1. hatta 10 lira ikinci hatta 5 lira oluyor.İkinci hattaki 5 lirayı 1. hatta gönderip bir 15 lira daha yükledin mi para sıfırlanıyor.Toplamda 55 lira yükleme yapmış oluyorsun.Nasıl 90 yapılıyor anlayamadım

• Hocam biz de 5 hat var evde başta 4'tü şimdi bir tane daha eklendi hepsinden 3 sanal kart oluşturuyorum zaten 75 ₺ oluyor bir de her yüklemeye 10 ₺ geliyor o da 50 ₺ yapıyor anlayacağınız 90 ₺'yi de geçiyor bir de bir arkadaş her yüklemeye 10 ₺ daha geliyor demiş bir de onu deneyeceğim şimdi.

• Sorunuzu tam anlamadım hocam ama düz mantk sanal kartların biri için 5 tl ilk hediyeden 10 ar tl de harca kazandan kazanıyorsun. Sanal kartların her biri için 15 tl den hat başına 45 tl oluyor.

Aktrım meselesindeki denklemi çozmek de size kalmış artk takıldğnz noktada kredi kartyla 5-10 tl yüklemede yapılabilir sonuçta o da geri geliyor. (Ben 5 tl yükleme yapmışım sadece hattmda 95 tl var şu an.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrakkaa -- 4 Mart 2017; 19:33:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    telsiz kullanım ücreti neden 12 at boyunca alınmıyor taşıyıp geri geldiğşmizde

• bende tek hat var 3 sanal kart oluşturdum.3 ü nede 5 er tl gelicek ama 2. hatta ihtiyacım var.yardımlaşacak biri varmı benim gibi tek hattı olan
  • Şimdi bende 3 tane 5 TL var. Arkadaşımda ise 2 tane 5 vardı (3. kartı oluştururken tc noyu yanlış girmiş sonra da unutmuş yapamadı), kendindeki 5x2=10 TL yi bana gönderdi, ben de şimdi ona 10 TL gönderince yarın ikimize de 10 TL daha gelecek mi? Yoksa bu 10 TL hediyeyi de almak için en az 15 TL mi göndermek lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 4 Mart 2017; 20:36:20 >
  • Bu cep yükleme hesapları arasında gönderim nasıl oluyor. Hangi menü Altında acaba ? Numara yazarak mi gönderiyoruz yoksa sanal kartın numarasının yazıldığı bi yer mi var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

telsiz kullanım ücreti neden 12 at boyunca alınmıyor taşıyıp geri geldiğşmizde

Promosyon hocam hat taşıyanlara hediye

• quote:

Orijinalden alıntı: frkhnnhkrf

Sorunuzu tam anlamadım hocam ama düz mantk sanal kartların biri için 5 tl ilk hediyeden 10 ar tl de harca kazandan kazanıyorsun. Sanal kartların her biri için 15 tl den hat başına 45 tl oluyor.

Aktrım meselesindeki denklemi çozmek de size kalmış artk takıldğnz noktada kredi kartyla 5-10 tl yüklemede yapılabilir sonuçta o da geri geliyor. (Ben 5 tl yükleme yapmışım sadece hattmda 95 tl var şu an.)

Benim gözden kaçırdığım birşey yoksa, sizin yöntemdeki 90 lira kazancı yapmak için 10 lira yatırmak gerekiyor.

• vedat25617 V kullanıcısına yanıt
    Telsiz kullanim ücretini operatorden devlet tek seferde ocak ayinda pesin aliyor operatorler de bunu 12 aya bölüyor bize yansıtıyor ocak ayından sonra geçiş yapinca eski operatör borcu ödemiş oluyor yeni operatör o yuzden kesmiyor.

• nasıl sanal kart oluşturuyoruz arkadaşlar. kart ekleye tıkladığımda telefonun kamerası açılıyor , kartın fotoğrafını çekmemizi istiyor. biri anlatabilir mi
  • mkaydi M kullanıcısına yanıt
    cep nakit kartlarım menüsünden sanal kart ekle kısmı var
  • Arkafaslar simdi sanal larya gelen bu beslirayi nasil hattimiza aktsrabilecegiz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.