Şimdi Ara

Vodafone Cep Cüzdan'dan Cep Lira yükleyenler 5 TL hediye kazanıyor [Bitti] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
41
Favori
37.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Bu biriktir gönder e topla oradan gönder diyen arkadaşa selam olsun. Oraya topladım 40tli şimdi de gönderemiyorum hata veriyor

Düzelir sistem inşallah yani öyle umuyorum bende
  • Helal olsun mu desem bilemedim Okumaya üşendim bunu kim yapacak. Bu da en iyi ihtimal. Birçok sorun çıkabiliyor görüldüğü gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holapsp

3.sanal karti olustururken sistemdeki tc kimlik noyla gordiginiz tc kimlik farkli diyip olusturmuyor:s

Aynen ya, ilk sanal kartı iptal ettim

yine aynı uyarı çıkıyor.

Şu an 0 kart var ve yenisi açılmıyor.

• sanal kartları nasıl iptal ettiniz, bende iptal etmek istiyorum, uğraşılacak iş değil.
  • Gelen 5'er TL'leri ''Biriktir Gönder'' de topladım ve tabiki gönderilmiyor, hata veriyor. 2 gündür çözümü için Vodafone Forumda bilgisiz moderatörler ile muhattabım. Uygulamanın güncelliğini kontrol edin diyor sadece. ios için en güncel 2.10 sürümünü kullanıyorum dedim, cevap bekliyorum. Müşteri hizmetlerini aradım oradan da en yakın Vodafone bayiine gidip bi form doldurup TL'lere ulaşabilirsiniz dedi fakat bunu daha teyit edemedim. Son olarak Vodafone Online Self Servis'te şikayet oluşturdum beklemedeyim :)
  • Vodafone Cep Merkezleri'nden Cep Nakit Kart'a para yüklenebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordinarius10

sanal kartları nasıl iptal ettiniz, bende iptal etmek istiyorum, uğraşılacak iş değil.

4848 i ara 2 ardından 6 ya tıkla son dört hanesi ile şifreni gir silinir Her hat maximum 3 adet en fazla 15TL kazanabilir
    http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/cep-nakit-kart-kampanyasi.php
  • Vodafone dışındaki birine tl yükleyince de 10 tl geliyor mu ?
  • quote:

Gelen 5'er TL'leri ''Biriktir Gönder'' de topladım ve tabiki gönderilmiyor, hata veriyor. 2 gündür çözümü için Vodafone Forumda bilgisiz moderatörler ile muhattabım. Uygulamanın güncelliğini kontrol edin diyor sadece. ios için en güncel 2.10 sürümünü kullanıyorum dedim, cevap bekliyorum. Müşteri hizmetlerini aradım oradan da en yakın Vodafone bayiine gidip bi form doldurup TL'lere ulaşabilirsiniz dedi fakat bunu daha teyit edemedim. Son olarak Vodafone Online Self Servis'te şikayet oluşturdum beklemedeyim :)

Boşu boşuna o kadar uğraşıyorsun. Ekledigin kredi kartını sil tekrar ekle öyle dene göndermeyi. Göndermezse daha sonra dene. Ama ben çözüme o şekilde ulaştım. Cep lira yüklerken de hata veriyor ama para gitmiş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Bu biriktir gönder e topla oradan gönder diyen arkadaşa selam olsun. Oraya topladım 40tli şimdi de gönderemiyorum hata veriyor

Biriktir gönder tuzaktır 20TL orda çıkaramıyorum
  • ns.xombe kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı eklemedim hocam, 3 tane sanal kart oluşturdum. 5er liradan 15 lira biriktir gönderde topladım. Direkt oradan numaraya göndermeye çalışıyorum hata alıyorum.
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Vodafone forumda başlık açtım hocam, moderatörlerden biri numarayı istedi, bakalım ne sonuç çıkacak.
  • diyelim 1 hatta 3 kartta 5 er tl var..ben bunlara 10 ar tl banka kartımdan para yükleyip 15 er tl yapıp hattıma tl yükledikten sonra tekrar 10 ar tl gelen hediyelere banka kartımdan 3 kartada 5 er tl yükleyip o 15 ile de hattıma tl yapıp 90 tl yükleyebilişrmiyim....tabi 10ar tl daha gelecek kartlara
  • quote:

Vodafone forumda başlık açtım hocam, moderatörlerden biri numarayı istedi, bakalım ne sonuç çıkacak.

Bendende numara istediler bende ordan yazdım onlara hepsi birbirinden mallar 1 kere ekran geldi onaylamadım ama nasıl geldi bende anlamadım Nuh diyor peygamber demiyor
  • quote:

Kredi kartı eklemedim hocam, 3 tane sanal kart oluşturdum. 5er liradan 15 lira biriktir gönderde topladım. Direkt oradan numaraya göndermeye çalışıyorum hata alıyorum.

Dostum yanlış yapıyorsun modlar numara alsa nolacak. Biriktir gönder de göndermeye uğraştığın numaranın da sanal kartı açık mi uygulamada ? Yoksa sanalı göndermiyor zaten. Eğer varsa göndermeye çalıştığın hesaba kredi kartı ekleyip öyle dene modlar felan uzun iş

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    numarayı aldıktan sonra cevap verdiler mi?
    dediğin gibi deneyeceğim hocam şimdi
    kendi numarama göndermeye çalışıyordum ben
  • quote:

kendi numarama göndermeye çalışıyordum ben

Kendime gönderemedim ben hep hata veriyordu. Diğer yerlerden de kendine gönderemezsin uyarısı vermişti

• quote:

numarayı aldıktan sonra cevap verdiler mi?

Cevap vermediler bilgisiz moderatörler
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.