Şimdi Ara

VODAFONE ÇEKMİYOR BIKTIM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
19.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu vodafone den bıktım 1 yıl tahutlu olmasam hemen degıstırecegım.. ne iş yerimde cekıyor ne de evde..arkadaş bu kadar da olmaz 10 kez müşteri hızmetlerı ile gorustum yıne sonuc yok... reklamlarda %99 unu kapsama alanımızda dıyor hepsı hikaye.. %1 kapsayıp %99 kapsamıyor...şehrin merkezinde telefon cekmıyor gercektende gunumuzde merkezi bir yerde cekmıyor

• açıkcası bende sizin gibi şikayetciyim, izmirde eskiden metro yer altındayken (konak metro durağı) çekiyordu, son 1 haftadır telefon çekmiyor. arada bir hat gidip geliyor, çekmiyor. kendiliğinden geliyor, aynı sorun arkadaşımdada var. avea ya cevap verememelerinin en büyük sebebi olmayan alt yapıyı varmış gibi göstermeleri bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaka -- 2 Mayıs 2012; 17:50:03 >
  • Her operatörde benzer sıkıntılar var; sıkıntı yaşıyorsanız diğer operatörlere geçeceksiniz.

Çözüm basit...

Lokasyon bazlı bir sorunu genele yaymak yanlış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 2 Mayıs 2012; 18:36:24 >
  • vodafonu sevıyorum avea gıbı supriz fatura yollamıyor tek sevmedıgım yonu ıse çekim gücü
  • iş seyahati sebebi ile grup olarak 150-200 kişi 1 haftadır katardayız....diğer operatör kullanıcıları havaalanına iner inmez yerel hat aramaya kontör peşinde koşmaya koyulurken ben vodafonlu olmanın rahatlığını yaşıyorum...yurtiçinde gibi türkiyeyi arayıp aranıyorum....182 dakika görüşmüşüm son 5 günde faturama yansıyacak tutar 0 (SIFIR) tl.....gelde vodafondan vazgeç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

iş seyahati sebebi ile grup olarak 150-200 kişi 1 haftadır katardayız....diğer operatör kullanıcıları havaalanına iner inmez yerel hat aramaya kontör peşinde koşmaya koyulurken ben vodafonlu olmanın rahatlığını yaşıyorum...yurtiçinde gibi türkiyeyi arayıp aranıyorum....182 dakika görüşmüşüm son 5 günde faturama yansıyacak tutar 0 (SIFIR) tl.....gelde vodafondan vazgeç...

Muthis :))
  • Vodafone katar dan Türkiyeyi konusturuyorda ne hikmetse yurtiçi çekim problemleri var. Helal olsun vodafone. Bende kalan yüzde birlik kapsama alanı zedeyim. Hemde sakaryanin göbeğinde. Değiştirdim kurtuldum, fasulye çocuk olmaktan kurtuldum :) memnun olanlara lafım yok tabiki.
  • Benimkide çekmiyor. Aynı işyerinde müdürün aveası çekiyor benimki çekmiyor.
    Faturasız bi hatta geçiş yapacam avea yada Türkcel
  • En kıl yanı Vodafone KKTC de yok muadili yok hat iptal Trcell olsa hat açılabiliyor kullanabiliyorsun . Ama vodafone olunca direk sıfır almak gerekiyor buda çok saçma hiç düşünülmemiş Telsim var halen orda.
  • Bu tip problemler her zaman oluyor. Ama şöyle ilginç bir hadise başıma geldi geçenlerde, pasajın altında bir çay ocağı var orada turkcell 2-3 çubuk arasında gidip gelirken, vodafone 3g'li full çekiyor.
  • ben de de ara ara hat tamamen gidiyor yaa =S bi bakıyorum hiç çekmiyor hadi 1 dişe düşme olurda ama tamamen hat gidip tekrardan full olarak çekmesi sinir ediyor
  • umarım bu problemlerı de aşar vodafon
  • Çekmiyor diyen arkadaşlar 3G'yi kapatmayı deniyorlar mı? Genellikle 3G açık olduğu zamanlarda kapsama problemi oluyor çünkü. Telefon ayarlarından 2G moduna geçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Çekmiyor diyen arkadaşlar 3G'yi kapatmayı deniyorlar mı? Genellikle 3G açık olduğu zamanlarda kapsama problemi oluyor çünkü. Telefon ayarlarından 2G moduna geçin.

her zaman 2G modunda kullanıyorum, değişen bişi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Çekmiyor diyen arkadaşlar 3G'yi kapatmayı deniyorlar mı? Genellikle 3G açık olduğu zamanlarda kapsama problemi oluyor çünkü. Telefon ayarlarından 2G moduna geçin.

evet 3g kapalı şarj konusundan dolayı ama yınede sıkıntılar yaşıyoruz..
  • bizim evdede kesinlikle çekmiyo ancak telefon sabit durcak bi yerde o şekilde mesajlar aramalar geliyo.. telefon masanın üstünde sabit duruyo.. telefon calarken hoparleör ile konusmak zorunda kalıyorum.. eğerki telefonu elime alıp konusursam hat kesiliyo hemen.. yok hani glsinler bizim çatıya küçük bişey kursunlar yeterki çeksin yani
  • kontrat imzalamadan önce bulunduğumuz yerde kullananlardan fikir almak lazım demekki..
  • aveanın kampanyalarını vodafone yapsa muhteşem olurdu.
    hiç düşünmezdim VF tasırdım..
  • Ne yazık ki aynı sorun bende de var, önceleri turkcell kullanıyordum çekim kalitesi harika idi şişik fatura yolluyorlar diye vodafone'a geçtim çekim kalitesi gerçekten çok kötü şu anda 2 kademe çekiyor
  • Bu kadar çekim problemi varken, özellikle vodafone çekim kalitesi, akıllı kapsama vs üzerine reklam yapıyorlar hala utanmadan. Adam eline mikrofonu almış istiklalin göbeğinde çekiyor mu diye soruyor. Komik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.