Şimdi Ara

Vodafone 64kb Simkart Şarj Sorunu Yaşayanlar (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
10
Favori
50.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil İmza'lı 128 KB Sim Kartlarda bu sorun var mı Vodafone'da?

• Vodafone CEO'sunun mail adresi vardi bir ara. Bilen varsa yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikki Sixx kullanıcısına yanıt
    1800, 2600, 2100 sabitlemesi yaptım. 800 ve 900 hem hızı yavaş hem sabitlediğim bandlar şarj konusunda daha başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 6 Eylül 2021; 18:58:23 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mobil veri kapalı, wifi kapalı, sadece sebeke sinyali var. 2600 mAh yeni pil ile max 1.5 gün bekleme süresi alıyorum Vodafone hatlı eski S4 cihazım ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desident

1800, 2600, 2100 sabitlemesi yaptım. 800 ve 900 hem hızı yavaş hem sabitlediğim bandlar şarj konusunda daha başarılı.

Mobil veri kullanmam gerekmedikçe direkt olarak 2G'de tutuyordum.  

• TMRT kullanıcısına yanıt

Kendi mesajımı kendim cevaplayayım dün gece 02:00 civarında Vodafone'a geçtim ve gönderdikleri hattı taktım. Şu an saat 20:01 ve şarjım %71. Sim Kartta bir sorun yok gibi gözüküyor. Turkcell kullanıyorken de böyleydi pil durumu. Bu sorunu yaşayan arkadaşların çekim sağladığı baz istasyonu farklı banttan çalışıyor vs olabilir mi?

• TMRT kullanıcısına yanıt
    Hayır istasyondan ziyade hizmet alınan bölgeye ulaşan cok fazla istasyon olunca bu sorun yaşanıyor, boyle bir sorun gerçekten var ama sim kart ile ilgisi hurafe, tamamen şebekeden bir sorun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bazen telefonun şebeke göstergesi sürekli dalgalanıyor. Bir full çekiyor bir tek dişe düşüyor. Bağlı olduğum baz istasyonu aşırı yoğun olunca beni en yakındaki başka bir baza bağlıyor. Kimileri böyle bir sorun yok vs diyor ya muhtemelen yoğun bölgelerde yaşamadıkları için.

Telefon sürekli baz istasyonu değiştirince şarjı ister istemez sömürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 4 Ekim 2021; 20:11:46 >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Merhaba konu sahibi benim ilk Vodafone kullandığımda şarjı su gibi emiyordu şuan sim kart değiştirdim 5 senedir aynı bölgede yeni simkart ile bir sıkıntı yok şebekeden olsa 10 senedir aynı bölgedeyim ayrıca Turkcell de kullanıyorum Turkcell Vodafoneye göre sarj bitirme olayı fazla değil

• 0537 kullanıcısına yanıt
    Bende de böyle bir durum var uçak moduna alıp çıkarıyorum telefonu düzeliyor sonra yine gidiyor filan sancılı bir süreç

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Ben bu teoriye inanmıyorum sim kartın cok ufak bir enerji tüketimi vardır, bu tüketimin sorunu sadece Vodafone 64 KB da olur diger kartlarda olmaz demek cok tuhaf desteksiz oluyor, ben bu sorunu 32 ve 128 ilk kartlar ilede yaşadım, ayrıca sim kart sadece şebekeye bağlanmaya yarayan bir güvenlik kontrol mekanizması, bu sorun gerçekten var ama ben bunun kendi deneyimlerim ile sim kart kaynaklı olduğuna inanmıyorum, sizin bölgede şebeke kaynaklı bir değişim olmustur diye düşünüyorum

Yine baska bir örnekte iş yerimde deli gibi giden şarj taşrada tek baz istasyonu olan ücra bir konumda normal gidiyordu, aynı cihaz aynı sim kart ile

• Son zamanlarda eskisiden daha çok sömürüyor şarjı Vodafone. S4 telefonum var. Wifi ve 4G hepsi kapalı. Sadece şebeke sinyali alıyor, arka planda hiçbir uygulama açık değil ve daha 1 yaşını doldurmamış pili ile max 1.5 gün bekleme süresi alabiliyorum. Sebebi Vodafone.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bir sorunun çözümü için öncelikle sorun kabullenilmeli ve çözümü aranmalıdır, bu sorun daha firma tarafından yok sayılıp kabul edilmemektedir

• Hala inanmak istemeyen, firmaya çamur atmak isteyenler var ya, ne diyeyim, vodafone kullanmasam inanıcam, 4000 mAh cihaz ve vodafone hat kullanıyorum, gayette şarj sağlıklı gidiyor, sorun kabullenilmeliymişmiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Hala inanmak istemeyen, firmaya çamur atmak isteyenler var ya, ne diyeyim, vodafone kullanmasam inanıcam, 4000 mAh cihaz ve vodafone hat kullanıyorum, gayette şarj sağlıklı gidiyor, sorun kabullenilmeliymişmiş...
    Üstüne basarak söylüyorum vodafone artık eski vodafone değil şarjı sömürmuyor artık konuyu açan benim şuan yine vodafone kullanıyorum sarj eskiye göre çok saglikli

• Boşver sen onu konuşsun herkes neyin ne olduğunu biliyor o anlamasin bir kişi eksik olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 19 Kasım 2021; 23:57:43 >
  • Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Konuşmasından değil, her postunu görünce kahlaha atıyorum, ulan bizim millet ne işkembeden sallamayı seviyor ya diyorum, hani bir firma bir insana ne yapmış olabilir diyorum, ben vodafone'dan kazıklansam ya da vodafone'u kötülemek için kiralansam bu kadar kötüleyemem firmayı, cidden yazık böyle yazıp yazıp milletinde aklına giriyor bu üye, ne kadar vfone konusu görsem, 25 milyon abonesi olan şirketi yerlere vuruyor, cidden Allah şifa versin, herkes neyin ne olduğunun farkında dediğin gibi...

• Olsun be, biz onu böyle sevdik. Gönlümüzün efendisi biricik jerry'miz.

Ultra lüks hayat yaşayan, New York'lu abimiz, kıymetlimiz.

• Hani bu öyle böyle bir şey değil, çok gizemli bir olay maaart ile vodafone arasında olan şeyler.

Bir kaç yıl öncesine gidersek, vodafone için mükemmel bir hız almasına rağmen gidip speedtestte 1 puan vermiş, tamamda e insaf be, bu hıza niye bir puan verirsin ki, demek ki önceden olan bir şey var, ne yapmış bu vodafone bu insana anlamış değilim, ya 10 bin fatura getirdi ya da bir husumetleri var, vodafone baz istasyonu dikip parasını mı vermemiş ne bu şiddet bu celal, ben turkcell ya da telekom olsam işe alırım, gelsin yarın başlasın anti-vodafonecu'luk mesleğine derim...

bkz kanıtı :

kendisi açıklarsa iyi olur çok merak ediyorum aralarında ki gizemi, öyle böyle değil, 20 sezonluk dizi yapsın soluksuz izlerim.

Dizi adı da Vodafone'un Rezilliği Sezon 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 20 Kasım 2021; 0:33:56 >

• İnanamıyorum o zaman da iPhone kullanıyormuş. Adam harbi hayatı kaliteli yaşıyor, parayla oynuyor. Elin oğlu ne hayatlar yaşıyor diye gördükçe fakirliğime lanet ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.