Şimdi Ara

Vodafone 64kb Simkart Şarj Sorunu Yaşayanlar (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
10
Favori
50.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Adam taviz vermiyor ya, ne kadar 10 yıl önce iphone'a ayfon diyip gömse de, işte kaliteden ödün vermiyor. Ayakta alkışlanır.

Bravo

En çokta güldüğüm şakası şuydu : Vodafone bayisinin önünden geçmeye korkuyorum, faturalı yaparlar diye

Yanlış hatırlamıyorsam böyle yazmıştı bir konuya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Abi ben zaten yan hesap açıp dönem dönem kendim yazıyorum bu şikayeti benden başka kimse şikayet etmiyor programmer onur da benim…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    3-5 kişinin şikayetiyle koca 25 milyonluk şirket sorunlu mu oluyordu hocam bilmiyordum, öğrenmiş oldum...

• Bilader sen nasıl bir vakasın muhattap olmuyoruz yine salça oluyorsun, ezikliğin kitabını yazmaktan bıkmadınız mi sen ve saksakcin millet ikiniz yüzünden forumu bırakıyor hala seni adam yerine koymayan insanlara laf yetiştiriyorsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kendi sorup kendi cevaplayan bir zat ve onu destekleyen bir zat yorumları okudukça gülüyorum adama ikiniz pardon üçünüz birden yürümeyin yakışmaz size bırakın uğraşmayın adamla o sizi kaale almıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt

İki değil hocam yan hesabı unuttun üç kişler  

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    S4'te pil konusunda pek masum değil, orjinal pili kalmadı nerdeyse. Kalanlarda uzun seneler önce üretilmiş olanlar.

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun zaman sonra güncelleme yapıyorum. İşin suyu çıktı artık. Gece full şarj ettiğim ve mobil/veri/Wifi kapalı olan, hattâ üzerinde Google hesabı bile bulunmayan, sadece Vodafone şebeke sinyali alan faturasız Vodafone sim kartlı Android telefonum 9 saatte %27 şarj tüketmiş beklemede. Cihazım S4 Value Edition. Şebeke sinyalini LTE'den çıkarıp 3G'ye alıp çekim gücünü artırıp tüketimi düşürmeyi hedefledim ama pek birşey değişmedi. Su gibi içiyor şarjı. Saatlik yüzde 3 gibi bir tüketim var kabaca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Şubat 2022; 11:57:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

2g ye alıp kullanın

• Yıl 2033 olsa da bu sarj sorunu devam edecek. ADSL hızında olan 4G mobil veri internetinden hiç bahsetmek istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.