Şimdi Ara

Vodafone 64kb Simkart Şarj Sorunu Yaşayanlar (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
10
Favori
50.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır TT ve Turkcell arası geziniyorum . Vodafone hala aynı sorun varsa gerçekten yuh, sistemleri aynı hantal, yavaş,hatalı nası abonesi çok anlamsız

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bir sorunun çözülmesi için sorunun kabul edilmesi gerekiyor, ancak Vodafone a göre böyle bir sorun yok, kabul edilmeyen soruna çözümde yok
  • maaart M kullanıcısına yanıt

Kabul etmese de böyle bir problem vardı ama hala var olduğu söyleniyor , gerçekten şarj süresi farklı oluyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Öncelikle bir sorunun çözülmesi için sorunun kabul edilmesi gerekiyor, ancak Vodafone a göre böyle bir sorun yok, kabul edilmeyen soruna çözümde yok
    vodafone'dan bu nedenle çıkalı seneler oldu, hala bunun konuşuluyor olması ve vdf tarafından kabul edilmemesi ne kadar enteresan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcgc kullanıcısına yanıt
    Birde forumda bunu kabul etmeyen Vodafone şakşakcilari var bence o daha enteresan abi
  • SIFIR pil aldım (cihazım S4 i9500). Arka planda hiçbir uygulama yok açıkta. Özellikle denemek için hiçbir telefon görüşmesi veya internet kullanımı da yapmadım bu süre içinde. Şarj %35 azaldı 20 saat bile geçmeden. Sebebi Vodafone.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Mart 2021; 13:17:44 >
  • Aynı sorun devam ediyor. Son 1,5 aydır BİMcell kullanıyorum, telefon adeta kendine geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Benimde dolapta kullanmadığım S5 um var şarjdan çekince yüzde 20 dk da bitiyor , Vodafone hattı çıkartıyorum ,Turkcell i takıyorum S5 i şarjdan çekince yine yüzde 20 azalıyor batarya 0 ,sorun Vodafone olsaydı ,Turkcell hattı takınca şarjin kaymak gibi gitmesi lazımdı tekrar yeniliyorum bu konu kısır bir döngüye girmiş ,kullandıği telefonda şarj sorunu yaşayan bu konuyu buluyor ,googleden tamam sorunu buldum diyor ,S4 S5 s6 s7 nedir abi ya tamamen çöp telefonlar şarjın yüzde 5 5 gittiğini biliyorum ,bu foruma Turkcell ,ve Telekom şarj sorunu yaşayanlar diye konu açsam aynı hurafeler konu altına yine yazılır
  • Demek ki bölgendeki vodafone istasyonu sayısı az, çok olduğu yerde 6 ay 1 sene voda kullanmaya çalış mobil verisini aç kullan bak bakalım o zaman telefonda batarya diye bir şey kalıyor mu?

Konuyla bir alakası yok fakat o s7 orijinal mi veya çakma batarya mı taktırdınız bilmiyorum ama annem 3 sene s7 edge kullandı (orjinal pille) kötü kullanım sonucu bataryanın çabuk gitmesi hariç sorun yaşanmadı. 5 5 gitme sorunu olmadı bizde.

Benim de önceden kullandığım s6 edge plus evde duruyor bazen kurcalıyorum cihazı batarya ve hor kullanım sonucu biraz ısınması hariç sorun çıkarmadı. Gerçi bu cihazlar eskidi artık günümüz uygulamalarında(basit uygulamalar hariç), oyunlarında ısınıp kasması normal.

Not: Gerçi artık samsungdan sıkılmaya başladım oppo veya iphone alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 6 Mart 2021; 17:20:1 >
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    S serisi tamamen çöp hepsini denedim ,geriye bakincada nasilca çöplük şeyleri son model diye satmışlar bizlere 😂 sarjlari su gibi gidiyor hatta şuan bir arkadaşımda Samsung egde gibi çöp bir cihaz var yarım saatte şarjı bitiyor telefon ateş gibi ısınıyor durup dururken ,bu istasyon çoklugu azlığı şarjın daha fazla az gitmesi hepsinde var farkedilmeyecek kadarda az oynamalar oluyor şarjda ,dediğim gibi birtek superbox hattı şarjı su gibi emiyor vodafonede şarj yeme gibi bir durum yok şuan 3 tane hattım var superbox ,normal Turkcell ses hattı birde ,Vodafone sınırsız hat ,superbox hattı 5000 MH li Xiaomi cihaza takili normal hatla 2 buçuk giden şarj 10 saat gidiyor superbox hattiyla ,bazen Vodafone ve Turkcell hattıni aynı telefonda aynı anda kullanıyorum onda bile şarjım aynı iniyor .
  • Bugün hattımı bir tane tablete taktım mobil veri açık denedim sarj normal gitti 4g de. İnternette dolaşırken ısınma sorunuyla da karşılaşmadım. Bence bir gelişme var sarj konusunda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Bencede var hocam. Oppo A15 kullaniyorum hattım Vodafone. 7-8 dakikada yüzde 1 gidiyor şarjım.

Bu saatten sonra düzeldiyse bile değeri yok, kaç kere denedik hep ağzımız yandı, artık üstüne para verse bir daha Vodafone macerası istemem ben...
  • hala sorun ayni vodafonde

• band sabitlemesi yapın.
    carrier aggregation (band birleştirme) şarjı yok ediyor.

• Selam,

Kardeşim geçen ay Vodafone'a geçti. Şarjın çok çabuk bitmesinden şikayetçi. Farklı illerde denedi , değişen bir şey yok.

• namre3kutuk kullanıcısına yanıt

Cihaz neydi? Tespit ettiğim kadarıyla eski telefonlarda Vodafone hatlarla hem sarj hem ısınma sorunu yaşanırken yeni cihazlarda bu tarz sorunlar olmuyor.

Kendim poco x3 pro kullanıyorum ilk 1 haftayı vodafone hat geri kalan 2.5 ayı telekom hatla geçirdim, ne ısınmada fark oldu, nede sarj konusunda.

Hala bu sorun devam ediyorsa da yazıklar olsun ne diyeyim ki bunlara.

iPhone X

• Vodafone'a geçeli 2 gün oluyor

Normalde eve dönerken %30 şarjım kalırken Vodafone ile %15 kalıyor

Cidden Vodafone'da şarj sorunu mevcut

Bunu kendim gözlemledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desident

Vodafone'a geçeli 2 gün oluyor

Normalde eve dönerken %30 şarjım kalırken Vodafone ile %15 kalıyor

Cidden Vodafone'da şarj sorunu mevcut

Bunu kendim gözlemledim.

Yaklaşık olarak 1,5 yıl evvel aldığım telefonuma kutusundan çıkar çıkmaz Vodafone hat takıldı. Yeni telefonun pili daha uzun gider, değil mi? Bu telefonla 7 ay kadar Vodafone kullandım, son 8 aydır da BİMcell kullanıyorum. Aynı kullanımla şarjım daha uzun gidiyor. Pildeki 1,5 senelik yıpranmaya rağmen durum bu.

Bu durumu abartı görüyordum, gözle görülür bir etkisi olmadığını düşünüyordum fakat bizzat tecrübe edince gerçek olduğuna şahit oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.