Şimdi Ara

Vodafone 200 Mbps 165₺.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu tarife Türk Telekom altyapısını kapsıyor mu ve yeni gelen indirimli halde mi sunuldu acaba ?

Vodafone 200 Mbps 165₺.

Link: https://www.vodafone.com.tr/Net/fiber-internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benizakura -- 27 Haziran 2022; 0:54:39 >

• Vodafone tt fiberi kullanmıyor sanırım
  • Benizakura kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kendi altyapısında sadece. Süperonline altyapısında maks 100 veriyor hala. Bir sorun isterseniz.
  • sol altyapısında 200 verebiliyor artık. Sorgulamada 200 çıkıyor önceden 100 çıkardı 200 için sadece vodafone altyapısı derdi.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    İyi olmuş ama biraz geç kaldı, beni kaybetti :)

500 ve 1000 vermiyordu superonline , az önce yazdığını görüp sorgulama yaptım 150tlye 200mbps veriyor vodafone , sanırım 190 liraydı turkcellin kendisinde sanırım hiç başvuru işleriyle 500 veya 1000 almaya uğraşmadan şuan kullandığım 100lüğü 200 e arttırıcam , upload kaç bu tarifede 10 mu yine ?

ekleme : şimdi aradım altyapım 100 ün üzerini kaldırmıyormuş , superonline a başvurmanız gerekiyor dedi kadın , şimdi site yönetimi superonline uğraş dur bakalım :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boomcu -- 4 Temmuz 2022; 16:40:10 >
  • Boomcu kullanıcısına yanıt

Binanızda superonline fiberi FTB şeklinde var sanırım. Yani gpon sistem değil bina giriş/depoya cihaz koyuyorlar oradan eve bakır veya cat kablo geliyor. Bu durumdaysa 100 mbps üstü desteklemesi için süperonline'ın cihazı güncellemesi lazım yeni ekipman takacaklar.

evet binamızın altında cihazlar var oradan evlere cat kablo çıkıyor yarın yönetime inip derdimi altıp başvuru yapılmasını talep edicem galiba 540 daire var sitemizde , telekom altyapısında da vdsl kullananlar var hem telekom hem turkcell başvuruları talep edicem bakalım

• Çok uzun süredir vodafone net müşterisiyim, 100 mbit kullanıyorum aylık 81 liraya.
    Acaba müşteri hizmetleri tarafından aranıp 200mbit teklif edilen oldu mu? Pek ala şekilde 100 ü 200 e çıkarmaları mümkün artık, teklif gelen var mı onu merak ediyorum.
  • ben epey uğraştım 200mbit için, hiç bir şekilde bağlamadılar.

• Vodafone internette teklif 125 4ay 8ay 160tl ekimde bittiyor tahhütün sizce iyi mi 50bit sınırısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zühtü bektaş -- 28 Temmuz 2022; 14:40:34 >
  • Aylık 125 tl 24 ay 100mb tarife var..

• hal33 H kullanıcısına yanıt

merhaba

Bu tarife yeni abonelikleri kapsıyor mu ?

• Evet..

• hal33 H kullanıcısına yanıt
    Hangi tarife bu? Superonline altyapısı ile faydalanabiliyor muyuz? Modem ücreti dahil mi?
  • Binamızda Superonline Fiber FTTB sistem var. Vodafone dan hangi hızları alabileceğimi sorguladığımda 200 mbit hızları da gösteriyor. Bir yanlışlık var mıdır yoksa gerçekten destekliyor mu. Şaşırdım birden. Turkcell maximum 100 diyordu çünkü.

• Vodafone'u tercih ederken Turkcell ve Telekom'a kıyasla deneyimlemek, araştırmak ve test etmek gibi konularda temkinli olmak daha iyi olacaktır. Türk Telekom Mobil'de sırf taahhüt döneminde yeni abonelere kıyasla daha cazip olmayan bir tarife sunduğu ve Turkcell ile agresif rekabeti sebebi ile hiçbir iş birliği, iş ortaklığı yapmadığı ek olarak VoWifi benzeri yeni teknolojileri entegre etmede hantal, isteksiz olduğu için Vodafone'a geçtim mobilde. Fakat bariz hız ve kapasite eksikliği problemleri var.

Evde olsun, İzmir'in bir çok merkezi yerinde olsun Türk Telekom ile mobilde ortalama hızlar 30-40 Mbps iken Vodafone'da 5-10 Mbps'ler LTE gibi bir teknoloji üzerinde üzüyor. Diğer bir üzen şey, Vodafone global, köklü bir firma isteseydi veya fizibil görseydi bu iki devle ciddi baş edebilecek yatırım ve aksiyonları alabilirlerdi fakat ticari anlamda böyle bir şey görmedikleri için Telekom veya Turkcell ile rekabet edecek düzeyde bir gayretleri, çalışmaları yok gibi gözüküyor.

Vodafone 200 Mbps 165₺.

Kaynak: https://btdunyasi.net/vodafone-turkiyeye-yatirimda-sinifta-kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 14 Ağustos 2022; 15:14:6 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.