Şimdi Ara

Vodafon eski İphonunu getirene indirim yapıyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
10
Favori
24.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realistspary

Yahu bu iPhone 5C ne yaptı size VODAFONE! niye adam yerine koymuyorsun 5C'yi?

haklısın 5c niye almammışlar sonuçta ıphone 5 in yerine çıkan bir model ancak aldıkları telefonları ikinci el olarak pazarlama stratejisi içerisindeyseler eğerki 5c lerin ikinci eli zayıf olabilir o yüzden almamışda olabilirler.
  • Bugun Ankara panora vodafone a gittim. Telefonum s3. Benden imei numarasini istediler. Telefonum Almanyadan faturali bir cihaz. Gorevli tek bir soru sordu: Cihazin suyla teması oldu mu? Olmamıştı. Sonuç: Bana soylenen ;
    Cihazim icin toplamda 840 tl indirim alacağım ve
    Note 4 için 70 tl +65 tl = 135 tl ödeyeceğim. Normalde ise 70 + 100= 170 tl ödeyecekmisim.
    Kesin tarife için 70 tl mi ödeyeceğim sorusuna yanit: Evet, zira rekabet kanunu geregi bir kisi üzerinde ayni olay için iki farklı taahhüt olamazmış.
    Gelelim hesaba:
    Ben zaten vodafone red icin 50 tl ödüyorum. Dun bana bir telefon geldi ve 55 tl olacagi söylendi.
    Bu durumda kampanyaya dahil olmazsam red icin 55 ödeyeceğim. Zarar= 15 tl x 24 ay= 360 tl
    cihaz icin odebecek tutar 65 tl x 24 ay = 1560 tl
    Buna tarife icin odenecek fazladan 360 tl yi de ekleyince telefon 1920 tl ye geliyor. Benim iki yıllık s3 u de 300-350 desek toplam yaklaşık 2300 tl ye geliyor.
    SONUC: BANA GORE BENIM ICIN BURADAKI TEK AVANTAJ 24 AY TAKSIT OLMASI....

ZATEN RED KULLANMAYAN YADA COK DAHA AZ FATURA ODEYEN ARKADASLARIN HIC TARTISMASINA BİLE GEREK YOK BENCE....ZARAR OLUR...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangeziyor

Bugun Ankara panora vodafone a gittim. Telefonum s3. Benden imei numarasini istediler. Telefonum Almanyadan faturali bir cihaz. Gorevli tek bir soru sordu: Cihazin suyla teması oldu mu? Olmamıştı. Sonuç: Bana soylenen ;
    Note 4 için 70 tl +65 tl = 135 tl ödeyeceğim. Normalde ise 70 + 100= 170 tl ödeyecekmisim.
    Kesin tarife için 70 tl mi ödeyeceğim sorusuna yanit: Evet, zira rekabet kanunu geregi bir kisi üzerinde ayni olay için iki farklı taahhüt olamazmış.
    Gelelim hesaba:
    Ben zaten vodafone red icin 50 tl ödüyorum. Dun bana bir telefon geldi ve 55 tl olacagi söylendi.
    Bu durumda kampanyaya dahil olmazsam red icin 55 ödeyeceğim. Zarar= 15 tl x 24 ay= 360 tl
    Buna tarife icin odenecek fazladan 360 tl yi de ekleyince telefon 1920 tl ye geliyor. Benim iki yıllık s3 u de 300-350 desek toplam yaklaşık 2300 tl ye geliyor.

ZATEN RED KULLANMAYAN YADA COK DAHA AZ FATURA ODEYEN ARKADASLARIN HIC TARTISMASINA BİLE GEREK YOK BENCE....ZARAR OLUR...

Olay tam olarak budur hocam. Ama anlamadigim neden red kullanildigi freezone varken?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Red tarifesinde Vodafone ve sabit hatlar Sınırsız diğer yönlere 1000 dk 1000 SMS 2 gb internet. Ayrıca arayınca beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz. Onun dışında 70 tl dışında başka ek Ücretler gelmiyor. Değişik marka avantajları var. Mesela en basit olanı sinema bileti haftasonu gözetmeden bir adet bedava. Havaalanında Fırsatlar falan da var. O Yüzden freezone la karşılaştırmak gereksiz. Ha sana 500 dk yetiyordur o Yüzden senin kullanmana gerek yoktur ama sen kullanmıyorsun diye de diğerlerine neden siz kullanıyorsunuz diye manasız bir soru sormak da pek Anlamsız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cydonianknight

quote:

Bugun Ankara panora vodafone a gittim. Telefonum s3. Benden imei numarasini istediler. Telefonum Almanyadan faturali bir cihaz. Gorevli tek bir soru sordu: Cihazin suyla teması oldu mu? Olmamıştı. Sonuç: Bana soylenen ;
    Gelelim hesaba:

Olay tam olarak budur hocam. Ama anlamadigim neden red kullanildigi freezone varken?

Bir önceki arkadaşın anlatımı hoşuna gitmiş ve olay tam olarak budur demişsin. Neden Red kullanıldığı ile ilgili de ben yorum yapayım belki bu da hoşuna gider.

Red kullanıyorum çünkü;

Çok yoğun biriyim ve özel destek hattından ne istersem yaptırabiliyorum. Sinema rezervasyonundan tut, %50 indirimli araç rezervasyonuna. Bu 2 örnek en kolay örnekler.

İstanbul'un X semtinde açık bir anahtarcı lazım diyorum TAK DİYE SÖYLÜYOR.

CAM'ın kırıldı, anahtarın içeride kaldı ve kapıda kaldın diyelim yılda 2 kez bedava hizmet veriyor. Ki ben bu yıl her iki bedava çilingir hakkımı da kullandım. Bunların normal fiyatı 70*2 = 140 lira. 140/12=11,66 Faturadan düşen aylık tutar gibi düşünebilirsin bunu.

Sinemaya sıkça gittiğimden 1 bilete 1 bilet bedava veriyor.

Sık uçuyorum ve bedava LOUNGE hizmeti var PrimeClass'da. (Hoş bu hizmeti bazı kredi kartlarım da vermekte)

İşyerim var ve sabit hatlarla bedava konuşuyorum. Büyük olay. (Sabit hattım var en düşük paket ve sadece fax amaçlı)

Şimdi söyleyeceğim şu, eğer öğrenciyseniz lütfen herkesi öğrenci gibi görmeyin. Zira bu tarifeyi kullanmak için öyle zengin olmaya falan gerek yok, orta direğe de fazlasıyla hitap eden bir tarife bu.

Esen kalın.

• tsmsk kullanıcısına yanıt
    Ben cevaplayana kadar siz yazmışsınız bile, elinize sağlık.. :)
  • Red tarifelerini hesaplanırken dakika sms internet olarak bakacaksanız siz 14 TL'lik avea paketlerini kullanın 2600 liralık telefonla.

Ben red tarifesi sayesinde izmire uçup ücretsiz Lounge hizmetinden yararlanıp Budget'dan %50 indirimle aracımı kiralayıp Çeşme'nin en ünlü plajlarına %50 indirimle girdim 1 hafta boyunca.

• mur@t_333 kullanıcısına yanıt
    Ben Red tarifesi ile iPhone 4 almıştım kontratlı (hatta daha ucuz) fiyattan sunmuştu. Paket içeriğinde 1 Gb sınırsız internet vardı. (2011 Eylül 30-35Tl 18 Ay)
  • Merhaba arkadaşlar

Bende elimde fazla olan iphone 4 için kampanyadan yararlanmayı düşünüyorum. Yanlış anlamadıysam çalışan cihazı verip 70tl red classic +65 lt cihaz ücreti veriyoruz 24 ay ekstra başka
    bir ödememiz yok değilmi. (135*24=3240 Toplam cihaz ve tarife ) Bu hesapla 3240-2350= 890 tl tarife bedeli kalıyor değilmi?

Aslında elimde note 3 de var ama ekran arızası için servise verdim kırık olarak çok para vermiyorlar yaptırıp belki onunla kampayaya katılırım. Yarın vodafone merkezlerinden net bilgi almaya çalışıyım.
  • Arkadaslar suan vodafone merkezinden ciktim yarin aktif olcakmis kapanya benim iphone 5s cihazimi 1800 tlye sayiyolar ve iphone 6 plus alcam dedim tahut ile 1800 ustune odiyecegimi soylediler sizcede cok degil mi 24 ay tahut aylik 70 tl dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: cydonianknight

quote:

Gelelim hesaba:

Hocam, benden önceki arkadaşlar avantajlı noktalarını anlatmışlar. İlave edeceğim iki şey olacak;benim kayınbirader Almanya da yaşadığı için istediğimiz an dakikalarımızla onun telefonu arayabiliyoruz ve ilave bir şey ödemiyoruz. İkincisi ise benim oğlan zaten halihazırda kullanıyor freezone u. Eşim için kimliğini kullanarak yapabilirmiyiz diye bayi sorgulamasında kabul etmedi sistem. Bu yüzden freezone şansım yok. Olsa da Red tüm yönleriyle düşündüğünüzde kötü ve pahalı bir tarife değil kesinlikle... İyi akşamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangeziyor -- 26 Ekim 2014; 18:51:47 >

• Samsung Galaxy S3 Cihazım İphone 6 16GB İçin verdikleri teklif şu şekilde

24ay taahhüt
    1000dk 1000sms 4gb 75lira+65lira cihaz
    4000dk 4000sms 4gb 85lira+60lira cihaz

Vodafone geçtiğimiz günlerde beni arayarak 4000dk olan tarifeyi 12 ay taahhüt 65 liraya vermişti

sizce teklif nasıl arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Samsung Galaxy S3 Cihazım İphone 6 16GB İçin verdikleri teklif şu şekilde

24ay taahhüt
    1000dk 1000sms 4gb 75lira+65lira cihaz
    4000dk 4000sms 4gb 85lira+60lira cihaz

Vodafone geçtiğimiz günlerde beni arayarak 4000dk olan tarifeyi 12 ay taahhüt 65 liraya vermişti

sizce teklif nasıl arkadaşlar?

Yukarıda anlattığım gibi, bence 24 ay taksit dışında bir cazibesi yok. Bu sizin için önemliyse o zaman değerlendirebilirsiniz...
  • Arkadaşlar 4 yıldan fazladır iPhone kullanan biri olarak söylemek istiyorum.

16 gb lık 5c kullanıyorum ve alacaksanız mutlaka en az 32 hatta 64 gb bir telefon alın. Iphone 6 da 16 64 128 var yanlış bilmiyorsam.

Yetersiz hafıza uyarsını almaktan nevrim döndü.

Büyük hafızalı telefonlar da burada olmadığı için pek tavsiye etmiyorum diyebilirim.

Saygılar...
  • Arkadaslar iphone 5s icin hesap yapabilcek yok mu cihazimi 1800 tlye aliyolar
  • Arkadaşlar turkcell faturalı hat kullanıcısıyım , vodofone gecıs yapınca oluyor mu acaba ? Bılgınız var mı birde iphone4 ile 4s i bir niye tutolar

• Amiral34 A kullanıcısına yanıt
    Ben bugun sordum kimligini getir hattin vodafone olunca gel cihazini al dediler

Not: ben faturaliyim faturasizlar ilk faturalilar nasil oluyor bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lifevita

Ben bugun sordum kimligini getir hattin vodafone olunca gel cihazini al dediler

Not: ben faturaliyim faturasizlar ilk faturalilar nasil oluyor bilmiyorum

Hocam emın mısın kımı gecıs olmuyor faturalı vodofon kullanıcısı olman lazım ve 5 aylık faturanda 300 tl olması lazım gıbı gıbı seyler uretıolar birde ufacık gozukmucek turden cızıgı bıle cam kırıp sayıyolar

• ben avea lıyım. 1000dk 1000sms 2gb internetim var faturam aylık 25tl. önce banada bu kampanya avantajlı gibi geldi ama şöyle bi hesap yaptım yanılıyormuyum.

70tl tarife + 50tl tel bedeli => 120x24= 2880 yapar hem iphone 6 telefonum olur hemde şu an zaten aveada kullandığım dakikalarım vs. aynı olur.

avea 25tlx24= 600tl yapar aynı süre boyunca. ayrıca iphone alsam 2250, mevcut tarifemle birlikte ikisi toplam 2250+600=2850 yapar.

yani aynı fiyata denk gelir neredeyse.

ama

vodafone a mevcut telefonumu veriyorum (iphone 5), avea da kalsam mevcut telefonum elimde kalıyor. yani telefonumu satıp aveada kalsam ve iphone 6 alsam vodafonun kampanyasına göre daha karlı oluyorum. karlı olacağım tutarda iphone 5 imi kaça satarsam o kadarlık bi tutar.

yanlışmıyım? tabi telefon için 24 aylık taksit imkanım olmayacak o ayrı mesele. ama iphone 5 i en kötü 800 satsamda 800tl karlı çıkmış olurum

• sonuç olarak taahhüt yaptığımız halde red klasik tarifesi 55 liraya düşmüyorsa hiç bir mantığı yok
    55 olursa bu kampanyadan yararlanacağız diye mail atsak bi işe yararmiki
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.