Şimdi Ara

Vodafon eski İphonunu getirene indirim yapıyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
24.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @dn@n

sonuç olarak taahhüt yaptığımız halde red klasik tarifesi 55 liraya düşmüyorsa hiç bir mantığı yok
    55 olursa bu kampanyadan yararlanacağız diye mail atsak bi işe yararmiki

Düşmüyor, 70 lira oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dusmemesinin sebebi de aynı anda iki taahhüt verip iki indirimden birden yararlanılmasının yasak olması.

• kısa bir hesapla pek işime gelecek bir durum yok.

Turkcell kullanıyorum ama bir arkadaşım avea'da 1000dk+100sms+2gb internetli paketi 25TL'den kullanıyor.
    Aynı tarife RED tarifelerinde 70 TL. Kısaca her ay 45 TL fazla alarak 24 ayda (1080 TL) zaten telefonu elimizden alıyorlar.
  • pek bir şey anlamadım :)

elimizde note 3 var temiz.

şimdi ben bu note 3 ü verip , note 4 almak istesem telimi ne kadara sayacaklar ? tarife + ek ödeme için her ay toplam kaç para verecem.

Not : Her yöne 1000 dakika , 1000 sms , 4 gb internetli bir tarife olmalı.
  • Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kere bu kampanya bence iphone 5, 5s, note 3, s5 falan gibi halen oldukça iyi olan cihazlar için tam saçmalık. Sonuçta sizin note 3 ünüz varken red tarifesine 12 aylık taahhüt verdiğinizde 55 tl iken bu kampanyada 70 tl ödemeniz gerekecek. Böylece zaten kafadan yaptıkları indirimin 24*15=360 Tl si gitti. Üstüne bir de sizi 24 ay bağlamış olacak. Bence S3, S4 için belki düşünülebilir çünkü artık o cihazlara 2.elde alıcı bulma şansı pek yok. Onlar için 300-400 tl indirim bile eh işte denebilir. Öbür türlü çok anlamsız olmuş kampanya.
  • Ben cayma bedelini sordum 1560 tl dediler yani cayma Hakk'ını kullanıp tarife değişirsen daha Karlı olur

• Turkcell 1000 dk 1000 sms 4 gb 70 lira ödüyorum bunu 24le çarpınca 1680 lira yapıyo.
    Aynı paket vodafone olunca 75çarpı24 1800 lira oldu.
    Bende 5s var yeni gibi :) (1400e satıyosun piyasada )üstüne 850 tl gibi bi rakam ödeyip 6 16 gb alıyosun .
    Vodafone kampanya bedeli aylık 35 tl çarpı 24 ay olunca üstüne 840 ödemiş oluyosun 24 taksitle yani kampanya aslında cazip ama turkcell bırakılır mı onu tartışırız.

• uurgn kullanıcısına yanıt
    Yalnız Hocam kampanya haricinde taahhüt verdiğinizde o tarife 75 TL değil 65 TL. Dolayısıyla aslında 850 + 240 TL ödemiş oluyorsunuz.
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    doğrudur belki 100-200 fiyat farkı olabilir ikinci eli yada sıfırı oynadığı gibi tarifedede oynar.

Turkcell kalitesi bırakılıp geçilmez ama telefonu satmıyım kredi kartına bulaşmıyım taksitle öderim diyenler için aslında uygulanabilir.

• Bence hiç bir cazibesi yok kampanyanın.

1000 dk+1000 sms+ 4 GB internet için konuşuyorum.

Normalde bu tarifeyi Vodafone'a 12 ay taahhüt verip 65 liraya alabiliyorsunuz. Bu kampanya için 75 TL ödeyeceksiniz. 240 lira ek maliyet.

Yeni gibi veya kullanılmış iphone 5 verirseniz 50 lira ek ödemeniz gerek. 50*24= 1200 buradan. 1,440 lira etti.

iPhone 6 2,350 lira. iphone 5 16 GB zaten 900 lira edecektir satmak istediğinizde. Hele ki temiz 16'lık veya 32-64'lük modeller ise daha bile iyi fiyata satarsınız.

Sonuç olarak ortada herhangi bir indirim yok. Telefonu 24 ay taksitli alma durumu var sadece; ancak 24 ay aynı tarifeye bağlı kalmak hele ki pahalı bir tarifeye bağlı kalmak pek avantajlı değil.

Hesapta bir yanlışlık var ise kusura bakmayın.
  • vodafone red müşteri hizmetlerini aradım.

yurt dışı kayıtlı note 3üm olduğunu belirttim.

iphone 6 16 gb için 1800 tl indirim verdiklerini belirttiler.

benim için güzel kampanya zaten red için 65 tl ödüyorum.

aylık ekstra 40 tl fazla gelecek faturam.

40*24= 960 tl ye iphone 6 müthiş fiyat
  • Arkadaslar simdi vodafone musteri hizmetlerini aradim iphone 5s cihazim oldugunu soyledim iphone 6 plus icin odiyecegim fiyat 40 tl + 70 tl tarife toplam 110 tl oldu 110 x 24 :2640 tl odiyecegim yani vodafona benim cihazimda belese gitmis oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

Ben cayma bedelini sordum 1560 tl dediler yani cayma Hakk'ını kullanıp tarife değişirsen daha Karlı olur

Tam anlamadım ne demek istediğinizi, biraz açar mısınız lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esperante

quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

Ben cayma bedelini sordum 1560 tl dediler yani cayma Hakk'ını kullanıp tarife değişirsen daha Karlı olur

Tam anlamadım ne demek istediğinizi, biraz açar mısınız lütfen?

Kampanyaya katıldınız taahhütü hemen bozdunuz telefon için ödeyeceğiniz tutar o. Yani nakit o parayı öder sonra istediğiniz tarifeyi kullanır yada indirimli taahhüt verebilirsiniz. Ben iPhone 4 verdim şimdi taahhütlü bozsam nakit o kadar para ödeyeceğim. Sonra 1 yıllık taahhüt verip 55 tl fen tarifeyi kullanabilirim böylelikle kaba taslak iPhone 4 ü yaklaşık 1200 tl ye satmış oluyorum Vodafone a

• quote:

Orijinalden alıntı: uurgn

Turkcell 1000 dk 1000 sms 4 gb 70 lira ödüyorum bunu 24le çarpınca 1680 lira yapıyo.
    Aynı paket vodafone olunca 75çarpı24 1800 lira oldu.
    Bende 5s var yeni gibi :) (1400e satıyosun piyasada )üstüne 850 tl gibi bi rakam ödeyip 6 16 gb alıyosun .
    Vodafone kampanya bedeli aylık 35 tl çarpı 24 ay olunca üstüne 840 ödemiş oluyosun 24 taksitle yani kampanya aslında cazip ama turkcell bırakılır mı onu tartışırız.

Hocam duygularıma tercüman olmuşsun...bende benzer durumdayım. .Note3 sahibiyim i6 düşünüyorum. .fakat turkcell süper kaliteli. .bırakabilir miyim?tüm operatörlere denemiş birisi olarak turkcell açık ara önde...bugün turkcell mail attım benzer kampanya talep ettim belki birlikte olursak turkcel de böyle bir kampanya yapabilir

• Şu anda kullandığınız tarifenize aylık 50TL ve üzeri ödeme yapmakta iseniz bu kampanya cazip olabilir. Çünkü iPhone 4 ve 5 için belirledikleri indirim fiyatı, piyasa fiyatının 400-500 TL üzerinde. Vodafone RED için minimum ayda 70 TL ödeneceğine göre, 24 X (70-50)= 480 TL. Bu para taksitle ödeneceği ve alım satımla uğraşılmayacağı için tercih edilebilir.
  • esperante E kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi çok yoğun ve aktif birinin mutlaka çok sık kullandığı bir özelliği atlamışsınız: Tarifenizle 22 ülkeyi ek ücret ödemeden arayabilmek.
  • aksaray1 kullanıcısına yanıt
    Gayet açıklayıcı olmuş teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyaya ozellıkle avea dan cevap beklıyorum. Mutlaka daha cazip olacaktır

• Avea'dan cihaz vs vermeden tarifeme ek 121 tlye note 4 alabiliyorun.bu daha sicak gibi
    tarlfe lse her yone 5000 dk 1000 sms 4gb net 22 tl +cihaz ucretl aylik 121 tl.
    Vodafonedan daha iyi gibi.uste iphone 5im bende kaliyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.