Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.151
Cevap
54
Favori
162.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cronos10

Emre bey merhaba,
    bir kaç ay önce almıştık yatağımızı ama nihayet düğünümüzü yaptık ve iki haftadır da kullanmaktayız.
    160x200 cm silver modelini almıştık tavsiyeniz üzerine.
    yalnız sabah uyandığımda zaman yattığım tarafın iyice içeri gömüldüğünü fark ettim ve çukurlaşan bölge akşam olmasına rağmen tam olarak düzleşmedi.
    yani ikinci gece yattım yer yumuşakken, yatağın orta tarafında kalan bölgeler daha sert kalıyor. sebebi ne olabilir?
    yatağın sabaha kadar bu kadar çukurlaşması normal midir? bir sonraki güne kadar tam olarak eski formunu alamaması normal midir?

Merhabalar;

Normal bir durum değil bu. Bana pm olarak adres bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi yazarsanız servis işlemi gerçekleştirelim hemen.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

Emre bey merhaba,
    bir kaç ay önce almıştık yatağımızı ama nihayet düğünümüzü yaptık ve iki haftadır da kullanmaktayız.
    160x200 cm silver modelini almıştık tavsiyeniz üzerine.
    yalnız sabah uyandığımda zaman yattığım tarafın iyice içeri gömüldüğünü fark ettim ve çukurlaşan bölge akşam olmasına rağmen tam olarak düzleşmedi.
    yani ikinci gece yattım yer yumuşakken, yatağın orta tarafında kalan bölgeler daha sert kalıyor. sebebi ne olabilir?
    yatağın sabaha kadar bu kadar çukurlaşması normal midir? bir sonraki güne kadar tam olarak eski formunu alamaması normal midir?

Merhabalar;

Normal bir durum değil bu. Bana pm olarak adres bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi yazarsanız servis işlemi gerçekleştirelim hemen.

PM attım, ilginiz için çok teşekkür ederim.

• Emre Bey'in yardımlarıyla High Plus model yatağımızı ve bazamızı aldık. Güzel indirimlerde yaptı kendisi. Haftaya teslim alacağız. Teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dude

Emre Bey'in yardımlarıyla High Plus model yatağımızı ve bazamızı aldık. Güzel indirimlerde yaptı kendisi. Haftaya teslim alacağız. Teşekkür ediyorum.

İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Herhangi bir durumda çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. :)

• immortALance merhaba,

evde misafirlerimizin yatması için 2 adet 80*200 yataga ihtiyacım var. Sadece misafir gelince yatacak yıl boyu toplam 60 gün kullanılır kullanılırsa bana uygun bir yatak önerebilir misiniz. PM olarak fiyatlarını da gönderebilirseniz memnun olurum. yakın zamanda almaz zorundayım çünkü misafirlerim gelecek..
    saygılar,
  • Emre Bey iyi günler, baza ebatımız 140*200 eşimle birlikte herhengibir ortapedik sorunumuz olmamakla beraber mümkünse biraz sert yatak tercih etmekteyiz.
    Ben 76 eşim ise 54 kg civarındayız.
    Halen kullanmakta olduğumuz yatağımız 20 cm kalınlığında.
    Bu verilere göre baktığımda öncelikle sizin önerilerinizi dikkate almakla beraber 2 yatak gözüme çarptı.

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-bamboo.html

ve

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-air-hole.html

Bana önerebileceğiniz başka bir modelinizi ve fiyat seçeneklerinizi öğrenmek isterdim.
    NOT: İzmir (merkez) de ikamet etmekteyim.

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarhansb

immortALance merhaba,

evde misafirlerimizin yatması için 2 adet 80*200 yataga ihtiyacım var. Sadece misafir gelince yatacak yıl boyu toplam 60 gün kullanılır kullanılırsa bana uygun bir yatak önerebilir misiniz. PM olarak fiyatlarını da gönderebilirseniz memnun olurum. yakın zamanda almaz zorundayım çünkü misafirlerim gelecek..
    saygılar,

MErhabalar;

PM yolluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lucifer366

Emre Bey iyi günler, baza ebatımız 140*200 eşimle birlikte herhengibir ortapedik sorunumuz olmamakla beraber mümkünse biraz sert yatak tercih etmekteyiz.
    Ben 76 eşim ise 54 kg civarındayız.
    Halen kullanmakta olduğumuz yatağımız 20 cm kalınlığında.
    Bu verilere göre baktığımda öncelikle sizin önerilerinizi dikkate almakla beraber 2 yatak gözüme çarptı.

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-bamboo.html

ve

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-air-hole.html

Bana önerebileceğiniz başka bir modelinizi ve fiyat seçeneklerinizi öğrenmek isterdim.
    NOT: İzmir (merkez) de ikamet etmekteyim.

Teşekkür ederim.

MErhabalar;

Her iki model de iç yapı olarak aynı kılıf olarak farklı yapıya sahiptir. Benim size tavsiyem kilonuzu da göz önüne alırsak içerisindeki hava kanalları kapsamında daha iyi esneyebielcek Airhole modelidir.

Fakat bir daha sert olsun derseniz 80 dansite modeller ideal olacaktır. HighpLus modelimiz daha ideal olur tokluk açısından. Bir bamboo kadar esnek yapıdadır hava kanalalrı sayesinde ve biraz daha etkili bir üründür. Bamboo yerine onu düşünebilirsiniz.

Fiyat olarak da pm gönderiyorum size özel indirimlerle birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 8 Haziran 2014; 16:50:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

160x200 için fiyatınız nedir?

Fiat alabilirmiyim.sert olandan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek kişilik yatak, baza için fiyat alabilirmiyim.

• Fiyatlar neden gizli saklı yazılıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Fiyatlar neden gizli saklı yazılıyor acaba?

Merhabalar;

Liste fiyatları bellidir ürünlerin.www.viscoyatakmerkezi.com adresinden inceleyebilirsiniz. Burada foum üyelerine özel indirimler uygulanmaktadır fakat bunlar dönemsel değişiklikler göstermektedir. Ayrıca bir ürün için bir kaç içerisinde bir kaç farklı fiyat oluşacaktır ve oldukça kafa karıştıracaktır. Ama asıl sebebi biraz daha farklı. Burada yazdığımız bir fiyat 1 yıl sonra sanki hala o fiyatmış gibi görülmektedir. Fakat o fiyatlar çoktan değişmiş olmaktadır. :) Bu da kullanıcı gözünde bir bağlayıcılık yaratıyor. Bu sebeple indirimli fiyatları pm olarak göndermekteyiz. :)

• Merhabalar;

Kişinin özelliklerine göre farklı yataklar farklı tepkiler vereceklerdir. Bu sebeple kilo durumunuz, varsa fiziksel problemleriniz varsa ve istediğiniz-istemediğiniz ekstra özellikler varsa bildirirseniz daha doğru bir yatak seçebiliriz. :)

• quote:

quote:

Merhabalar;

Liste fiyatları bellidir ürünlerin.www.viscoyatakmerkezi.com adresinden inceleyebilirsiniz. Burada foum üyelerine özel indirimler uygulanmaktadır fakat bunlar dönemsel değişiklikler göstermektedir. Ayrıca bir ürün için bir kaç içerisinde bir kaç farklı fiyat oluşacaktır ve oldukça kafa karıştıracaktır. Ama asıl sebebi biraz daha farklı. Burada yazdığımız bir fiyat 1 yıl sonra sanki hala o fiyatmış gibi görülmektedir. Fakat o fiyatlar çoktan değişmiş olmaktadır. :) Bu da kullanıcı gözünde bir bağlayıcılık yaratıyor. Bu sebeple indirimli fiyatları pm olarak göndermekteyiz. :)

Gerçekten merak ettiğim için sormuştum,yeni evleneceğim için yatak almayı düşünüyorum. Yanıtınız oldukça aydınlatıcı olmuş,teşekkür ederim :) Bu arada bende 180 boy 80 kg,165 boy 58 kg lık bir çift olarak öneri ve fiyat bilgisi alabilir miyim sizden özel mesaj yoluyla. İlginiz için teşekkür ederim...

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Gerçekten merak ettiğim için sormuştum,yeni evleneceğim için yatak almayı düşünüyorum. Yanıtınız oldukça aydınlatıcı olmuş,teşekkür ederim :) Bu arada bende 180 boy 80 kg,165 boy 58 kg lık bir çift olarak öneri ve fiyat bilgisi alabilir miyim sizden özel mesaj yoluyla. İlginiz için teşekkür ederim...

Merhabalar;

Kilolarınız oldukça dengeli bir durumdadır. Bu sebeple bir çok modeli kullanabilirsiniz.

Farklı alternatiflerde şu şekilde öneride bulunabilirim.

Eğer soft bir ürün isterseniz size Silver modelini önerebilirim.

Eğer orta sertlikte bir ürün olsun derseniz Air modeli daha ideal olacaktır. Yazları sıcak bir odanız oluyorsa Air modeli bu konuda daha iyi performans verecektir.

Aşırı terleme gibi bir probleminiz mevcutsa ve yatağın orta sertlikte olmasını istiyorsanız Le-Mans modelini tavsiye ederim.

Diğer bir alternatif ise sert bir yatak istiyorsanız HighPlus modelidir.

Yatak ebatınızı ve istediğiniz ürünleri belirtirseniz size fiyat olarak da iletebilirim.

Farklı soruarlınız olursa da cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• immortALance kullanıcısına yanıt
    Baza satısınız varmi

• le mans 160x200 için fiyat alabilir miyim? hayırlı satışlar.
  • Merhaba,

Bende kendilerinden yatak almak için PM'den konuştuk. Öncelikleri kendileri ilgili ve yardımsever bir arkadaş. mesajlarıma hızlı bir şekilde cevap verdi ve yönlendirdi. Fakat kendisine de söylediğim kafa karışıklığım oldu. 3 gün önce bana bir fiyat verdi.başka yataklar üzerinde konuştuk. 3 gün sonra aynı yatağa çok daha düşük bir başka bir fiyat verdi. Neden böyle olduğunu sorduğumda;

Bu modellerle ilgili olarak son adetler bazında ciddi indirimler uygulayabiliyoruz dünden buyana. Bu sebeple oluşan bir durum. :)

diye yazdı. Olabilir ama benim kafam karıştı belki iyi bir şey yapmak istiyor ama ben rahatsız oldum 3 gündeki fiyat değişikliğinden. Satın alma yapmadım.

Sonuçta bu forum böyle bilgilendirmeler için...

isteyene PM sayfasında yazıştıklarımı gönderebilirim.

saygılar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

Baza satısınız varmi

Gecikmeli cevap için kusura bakmayınız. İl dışında olduğumdan dolayı fazla ilgilenme fırsatı bulamamadım. :)

http://www.viscoyatakmerkezi.com/viskolar/baza-fiyatlari linkindne ürünlere ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

le mans 160x200 için fiyat alabilir miyim? hayırlı satışlar.

GEcikmeli cevap için özür dilerim. Pm gönderdim.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.