Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.152
Cevap
54
Favori
162.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak
    Ürünler İçin:
    www.yatakveyatak.com.tr
    0541 962 12 32

1-Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo.
    2- Bir Çok İlde Kata Teslim ve Montaj İmkanı.
    3-Ürünler Faturalı ve Garantilidir.
    TÜM TÜRKİYE'YE ücretsiz kargo ve kredi kartına taksitlendirme yapılabilir. Kampanyalarımız devam edecek ve sürekli olarak buradan duyurulacaktır.

Yataklarla ilgili sorularınızı iletirseniz cevaplamaktan onur duyarım.

Kampanyanın Geçerliği Olduğu Şubeler:

İnternet Sitesi

Yatak & Yatak

Yenibosna KOÇTAŞ AVM Mağaza
    Fevzi Çakmak Mah. Yıldırım Beyazıd Cad. No:1 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul
    0212 625 0 444

Marmara Forum AVM
    Osmaniye Mahallesi, Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy/İstanbul
    0212 466 63 51

Beylikdüzü Koçtaş AVM Mağazası
    Barış Mh. Sakarya Cad. No:2 E-5 Yanyol Beylikdüzü/İSTANBUL
    0212 852 28 48

Merkez Mağaza
    Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No:39/9 Hasoğlu Plaza Kavacık-Beykoz/İSTANBUL
    0216 - 322 1 322

Kozyatağı Carrefour Mağaza
    İçerenköy Mh. Çayır Cd. No:1 Carrefour Market İçi Ataşehir/İSTANBUL
    Bakırköy/İSTANBUL 0551-391 37 28

Antalya Agora AVM
    Yakında

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak

Detaylar İçin Tıklayınız!!!

Tüm İdaş Modelleri Konseptimize Dahil Olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 24 Aralık 2018; 8:31:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Waterlatex'e denk gelen ürün var mı bunların içinde?
  • Aslında çok ayrı konsept sayılır bunlar. Fakat Latex & Coolmax yatağımızı inceleyebilirsiniz. Yine üstün hava sirkülasyonu sağlayan Visco & Air veya Outlast modelimizi de inceleyebilirsiniz.

• Sorun hava sirkülasyonu değil. Visco yatak bel fıtığına önerilmiyor ancak Waterlatex visco gibi yumuşak malzeme değil ve özellikle bel rahatsızlığı olanlara öneriliyor. Ona istinaden sormuştum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanATASOY

Sorun hava sirkülasyonu değil. Visco yatak bel fıtığına önerilmiyor ancak Waterlatex visco gibi yumuşak malzeme değil ve özellikle bel rahatsızlığı olanlara öneriliyor. Ona istinaden sormuştum..

İlginç. Halbu ki fıtık için doktor tavsiyesiyle gelen pek çok müşterimiz oldu. Tıbbi ortopedik üründür halbuki. Fıtık için önermeyenlerin fıtık nedir biraz araştırması lazım gelir diye düşünüyorum fakat vardır elbet onların da bildikleri. Tabii "Sert yatak" gibi kulaktan dolma veya eskiden kalma bilgileriyle söylememişlerse.

• 31 mayıs tarihine kadar Ankara için siparişleri alabiliriz. Eğer 3 Kişi oluşturabilirsek ankara için kapıda Kredi KArtı ile Vade FArksız 12 Ay;'a varan Taksit ve daha fazlasından oluşan hizmet seçeneklerimizi gerçekleştirebiliriz.

Taksit seçeneklerimiz içinTıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 23 Mayıs 2010; 11:39:47 >

• Ankara ve İzmir için 2 Kişi kaldı....

• koskoca forumda yokmu İzmirden alışveriş yapacak birileri...
  • Msakdoğan çıkarsa erteleme imkanlarını izmire getireceğiz. Biraz Siyasetçi gibi dedim ama :)

• Hadi bakalım hayırlısı, böyle kaliteli ürünleri uygun fiyata almak güzel olur..
  • Son 5 gün kaldı kampanya için. İnşallah sayıyı bulur hizmeti ayağınıza kadar getirebiliriz. Diğer türlü erteleme imkanları olmadan çekim yapmak zorundayız.

• Kampanyamızda son 3 Gün. tüm kartlarınıza 12 taksit ve Axess kartta 4 ay (Ekim'de Ödeme) Bonus kartlarınızda 3 ay (Ağustosta Ödeme) imkanlarıyla. Ücretsiz teslimat, kapıda ödeme.

• Kampanya bugün bitiyor. Siparişler için son gün.

• 6 Haziran 2010 Pazar günü Ankara iline kapıda kredi kartı ile vade farksız 12 ay taksitle ödeme imkanıyla satış yapılacaktır. alacak arkadaşların en geç 5 Haziran 2010 C.tesi Saat 18:00'a kadar sipariş vermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

• Selam
    İzmirle ilgili bir gelişme varmı...Yoksa ben yakın zamanda İzmir bayisinden çözmeyi düşünüyorum.
  • Henüz İzmir'den bir müşteri daha bulamadık ne yazık ki. Temmuz ayının başında tekrar Ankara'ya gideceğiz.

• Bugün immortALance'ın mağazasından Visco High modelini satın aldık. Kendisi oldukça hoşsohbet ve gerçekten ama gerçekten sabırlı bir satıcı. 1-1,5 saat gibi mağazada o mu olsun bu mu olsun diye kararsızlıklarla dolu sayısız soru sorduk ancak kendisinde en ufak bir sıkılma belirtisi bile yakalayamadım. Şüpheleriniz varsa gidin yerinde görün konuşun derim.

Açıkçası ya visco alacaktık ya da eşimin ısrarla istediği sert yataklardan birini. Reklam olmasın ama özellikle İşbir'in latex (visco değil ama yaysız) sert yatağı bu konuda hem fiyat (630 TL) olarak hem de sert olması açısından ciddi bir alternatif oluşturmuştu bizde.

Bana kalsa kendime göre belirlediğim fiyat/performans kriterlerime uygun herhangi bir visco alıp geçecektim. Ama haliyle eşimin de fikirleri çok önemliydi. Onun sert yatak takıntısını gidermek için biraz uğraşmam gerekti. Mağazada yaptığımız birkaç uzanma denemesiyle ben zaten ikna olmuştum. Eşimin aklında hep bir "ama" vardı. Halbuki kendisi de yatağın farklı olduğunu bana söylemişti ve beğenmişti.

Eve geldiğimizde 45 dakika 1 saat kadar uzandık üzerine. Ne kadar anlatsam boş. Değişik bir yatak çünkü. Denemeniz lazım. Sert değil, yumuşak değil. Ne bileyim tuhaf birşey sizi sarıyor ama kesinlikle rahat ve bildiğimiz yataklara benzemiyor. Eşim de ev ortamında yatağın gerçekten rahat olduğu itirafında bulundu. Tabi bunlar ilk izlenimlerimiz. Henüz üzerinde uyku çekmedik. Fakat sinyaller olumlu yönde. Umarım sırtımızı ağrıtmaya başlayan, bizi uyurken yoran emektar yatağımızdan kurtulmak için iyi bir adım atmışızdır.
    immortALance, memnun kalmadığımız takdirde 15 gün içinde değiştirme imkanımızın olduğunu da söyledi. Bu da eşimi ikna eden önemli bir etkendi. Yani bizi memnun etmek çaba sarfedeceğinin sözünü verdi. Umarım böyle birşeye gerek kalmaz. İlerleyen günlerde yatağın rahatlığı ya da rahatsızlığı konusunda daha objektif yorumlar yapabilirm.
    Peşin ödemede güzel bir indirim de yapıldı kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. Ayrıca iki de hediye yastığımız oldu.

Yatak satın almak gerçekten zor iş. Çünkü denemeden bilinmez. Memnun kalınmayan ürünün, ki kendileri memnun kalınacağından eminler, değiştirilebilme seçeneği biz alıcılar için gerçekten iyi bir hizmet.

• İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. :)

• Kampanyamıza göstermiş olduğunuz bu yoğun ilgi karşılığında mevcut kampanyamızı bir süre daha uzatmaya karar verdik. Bu kısa süre içerisinde siparişleri yarım kalan müşterilerimiz siparişlerini tamamlayabilirler.

Teşekkürler...

• OUTLAST ürününüz gerçekten vücudu serinmi turtuyor ben Antalya'da yaşıyorum malum yazın buralar çok sıcak.Bende istikbalin visco yatağı yazın gerçekten terletiyor birde 1.5 sene oldu alalı ilk günkü gibi vücudun şeklini almıyor.Acaba outlast alsam terleme yapmazmı serinmi tutar?Yoksa hiç visco ile uğraşmayıp normal bir yatakmı alsam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.