Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.152
Cevap
54
Favori
162.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tarhansb

Merhaba,

Bende kendilerinden yatak almak için PM'den konuştuk. Öncelikleri kendileri ilgili ve yardımsever bir arkadaş. mesajlarıma hızlı bir şekilde cevap verdi ve yönlendirdi. Fakat kendisine de söylediğim kafa karışıklığım oldu. 3 gün önce bana bir fiyat verdi.başka yataklar üzerinde konuştuk. 3 gün sonra aynı yatağa çok daha düşük bir başka bir fiyat verdi. Neden böyle olduğunu sorduğumda;

Bu modellerle ilgili olarak son adetler bazında ciddi indirimler uygulayabiliyoruz dünden buyana. Bu sebeple oluşan bir durum. :)

diye yazdı. Olabilir ama benim kafam karıştı belki iyi bir şey yapmak istiyor ama ben rahatsız oldum 3 gündeki fiyat değişikliğinden. Satın alma yapmadım.

Sonuçta bu forum böyle bilgilendirmeler için...

isteyene PM sayfasında yazıştıklarımı gönderebilirim.

saygılar....

Merhabalar;

Bahsettiğiniz üründe son stoklarımızın satışından mütevellit oldukça dip fiyatlar uygulanmaktadır. Bahsettiğimiz model Medical modelidir. Şu anda 150X200 ve 140X190 ebatlarında kaldı. İsteyen olursa link üzerindeki fiyattan Peşin ödemede %39 indirim uygulanmaktadır. Gizli saklı olan bir durum değil.

Fiyatlarda dönemsel kampanyalar olmakta. Mesele anneler gününde Tüm Visko Love ürünlerinde %32 indirim uygulandı. Sadece 30 saat kadar süren bir kampanyaydı. Burada art niyetli bir durum aramayınız lütfen. Mesela şu anda o fiyatları sadece bu 2 ebatta verebilmekteyiz.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam hiç visko yatak kullanmadım. yanma filan yapar mı bu visco yataklar? çok yumuşak olmayan 180-200 e bir yatak tavsiye eder misiniz? ben 173-73, eşim 165-55. muğlaya ücretsiz kargonuz var mı?
    @immortALance
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

hocam hiç visko yatak kullanmadım. yanma filan yapar mı bu visco yataklar? çok yumuşak olmayan 180-200 e bir yatak tavsiye eder misiniz? ben 173-73, eşim 165-55. muğlaya ücretsiz kargonuz var mı?
    @immortALance

Merhabalar;

Visco Yatakları Tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak göndermekteyiz. Şu anda Ege-Akdeniz ve Marmara bölgesine koltuk-mobilya-baza-üniteler gibi havaleli ürünlerimizi ücretsiz kendi araçlarımızla teslimat ve montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz.

http://www.viscoyatakmerkezi.com/ege-ve-akdeniz-ucretsiz-teslimat-montaj-kampanyasi

Kilo dengeniz oldukça ideal. Visco yataklar yakma gibi bir durum yaratmaz fakat kilo fazlaysa ve çevre ısısı yüksek bir yer ise sorunlar oluşabilir. Bahsettiğiniz bölge biraz sıcak bir bölge. Bu durumda latex daha ideal bir çözüm olabilir. Özellikle terleme problemleriniz varsa ilk önceliğiniz olabilir.

İki çeşitte de size önerim şu şekilde olacaktır.

Visco yatak olarak isterseniz eğer size Air modelini tavsiye edebilirim. Farklı alternatiflerde latex olarak da Le-Mans modeli ideal olacaktır.

Fiyatları ise PM olarak size gönderiyorum.

Farklı sorualrınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

Baza satısınız varmi

Gecikmeli cevap için kusura bakmayınız. İl dışında olduğumdan dolayı fazla ilgilenme fırsatı bulamamadım. :)

http://www.viscoyatakmerkezi.com/viskolar/baza-fiyatlari linkindne ürünlere ulaşabilirsiniz.

KOCAELİYE GÖNDERİYORMUSUNUZ? BAZA VE BAŞLIK EKONOMİK OLANDAN ALMAK İSTİYORUM FİYAT SÖYLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.

• emre bey merhabalar..
    tek kişilik yatak + baza fiyatı nedir?bir kaç opsiyon sunarsanız memnun olurum
  • quote:

quote:

quote:

Baza satısınız varmi

Gecikmeli cevap için kusura bakmayınız. İl dışında olduğumdan dolayı fazla ilgilenme fırsatı bulamamadım. :)

http://www.viscoyatakmerkezi.com/viskolar/baza-fiyatlari linkindne ürünlere ulaşabilirsiniz.

KOCAELİYE GÖNDERİYORMUSUNUZ? BAZA VE BAŞLIK EKONOMİK OLANDAN ALMAK İSTİYORUM FİYAT SÖYLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.

Merhabalar;

Kocaeli'ne ücretsiz teslimatlarımız mevcuttur. Üç farklı standartta ürünümüz mevcut. Ekonomik, solid ve lüks standartlarda ürünler vardır.http://www.viscoyatakmerkezi.com/viskolar/baza-fiyatlari linkinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ekonomik yazan model hariç diğer tüm modellerde kalite ve işçilik en üst seviyededir. RAhatlıkla isteğinize ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Bu konuda biraz zevk söz konusu olduğu için model önerisinde bulunamıyorum maalesef.

Beğendiğiniz modelleri ve ebatlarını da bildirirseniz size fiyatladnırmaları da çıakrtabilirim.

• Emre Bey merhaba,

Ben normalden biraz daha fazla terleyen bir insanım, aqua jel modelinizi inceledim fakat bütçemi aşıyor,

Bana bu yönde önerebileceğiniz başka bir model var mı acaba?

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim
  • Mernaba
    160x200 lamborghini monza yatak için fiyat alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre Bey

160x200 yatak ihityacımız vardır. Yumuşak bir yatak istiyoruz. 175 boy 75 kg,170 boy 65 kg lık bir çift olarak öneri ve fiyat bilgisi alabilir miyim sizden özel mesaj yoluyla.

Selamlar
  • merhaba, sizden aldığımız 160x200 silver modeli yatak ile ilgili yaşadığımız sorunu size iletmiştim Emre Bey.
    servis kaydı oluşturacağınızı söylemiştiniz. ne servisten, ne sizden bir dönüş yapılmadı. konuyla ilgili açıklama bekliyorum Emre Bey.
    teşekkür ederim.
  • Merhaba,
    Yaklaşık 4 ay önce Visco Love Highplus modelini Emre bey'den satın aldım, fakat yatağa bir türlü alışamamıştım,çok aşırı olmamakla beraber biraz sert bir yatak olduğu
    için,ayrıca kılıf desen yapısından dolayı kılıfında ufak kabartmalar mevcut,ve ben bu kılıfa bir türlü alışamadım,çok rahatsız edici bir şey, Visco Love yataklarındaki modellerin hiç birinde
    buna benzer başka bir kılıf yok,merak ediyorum acaba arge bölümü böyle bir kılıf yapabilmek için çok uğraşmışlar mı? Ayrıca biraz da terleme problemi yaşamıştım,bunun üzerine
    Emre bey'den yatağı değiştirmesini rica ettim,kendisi hiç bir sorun yaratmadan yine kendisinin önerdiği aradaki fiyat farkını ödeyerek Lamborghini Le Mans latex yatak ile değiştirdi,
    ilk başlarda yatak bana biraz soft gelmişti fakat sonradan alıştım,şu anda da gayet memnunum,kesinlikle terleme sıkıntısı yaratmıyor,bana göre tek dezavantajı kılıfının çıkartılamaması.
    Buradan Emre beye ilgi ve alakasından dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokoy -- 26 Haziran 2014; 1:18:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ruhi13

Emre Bey merhaba,

Ben normalden biraz daha fazla terleyen bir insanım, aqua jel modelinizi inceledim fakat bütçemi aşıyor,

Merhabalar;

Bu durumda size daha çok latex yatakları öneririm. Aqua jel daha çok yatağa bağımlı kişiler için ideal oluyor. Baskı yaraları ve aşırı ısınmanın önüne geçmekte. Latex Yataklar sizin şinizi rahatlıkla görecektir. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fikret34

Emre Bey

160x200 yatak ihityacımız vardır. Yumuşak bir yatak istiyoruz. 175 boy 75 kg,170 boy 65 kg lık bir çift olarak öneri ve fiyat bilgisi alabilir miyim sizden özel mesaj yoluyla.

Selamlar

Merhabalar;

Pm gönderiyorum.

• 160 200 cok yumusak olmayan serte yakın yatak istiyorum fiyat verebilir misiniz .183 100 kilo ve 160 53 kilo çift için ne öneriyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassin -- 25 Haziran 2014; 21:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

merhaba, sizden aldığımız 160x200 silver modeli yatak ile ilgili yaşadığımız sorunu size iletmiştim Emre Bey.
    servis kaydı oluşturacağınızı söylemiştiniz. ne servisten, ne sizden bir dönüş yapılmadı. konuyla ilgili açıklama bekliyorum Emre Bey.
    teşekkür ederim.

Merhabalar;

Fabrika ile görüşme sağladım ve değişim yazdıklarını ürünü değiştireceklerini belirttiler bana. Daha sonra sanırım size dönüş yapmadılar. Yarın ortalama zamanı ile ilgili bilgi alacağım. Size ileteceğim.

Ekleme: Size dönüş yapamadığım için atladığım için özür dilerim. Son dönemde aşırı bir yoğun program içerisindeyim fakat görüşmeleri gerçekleştirdim. Aksaklık için tekrar özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 25 Haziran 2014; 21:40:40 >

• immortALance kullanıcısına yanıt
    bana yastık önerir misiniz?

Yalnız şekli normal yastık gibi olsun, boyun destekli olanlarda sıkıntı çekiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokoy

Merhaba,
    Yaklaşık 4 ay önce Visco Love Highplus modelini Emre bey'den satın aldım, fakat yatağa bir türlü alışamamıştım,çok aşırı olmamakla beraber biraz sert bir yatak olduğu
    için,ayrıca kılıf desen yapısından dolayı kılıfında ufak kabartmalar mevcut,ve ben bu kılıfa bir türlü alışamadım,çok rahatsız edici bir şey, Visco Love yataklarındaki modellerin hiç birinde
    buna benzer başka bir kılıf yok,merak ediyorum acaba arge bölümü böyle bir kılıf yapabilmek için çok uğraşmışlar mı? Ayrıca biraz da terleme problemi yaşamıştım,bunun üzerine
    Emre bey'den yatağı değiştirmesini rica ettim,kendisi hiç bir sorun yaratmadan yine kendisinin önerdiği aradaki fiyat farkını ödeyerek Lamborghini Le Mans latex yatak ile değiştirdi,
    ilk başlarda yatak bana biraz soft gelmişti fakat sonradan alıştım,şu anda da gayet memnunum,kesinlikle terleme sıkıntısı yaratmıyor,bana göre tek dezavantajı kılıfının çıkartılamaması.
    Buradan Engin beye ilgi ve alakasından dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

Merhabalar;

Bizim için mesafeler önem arzetmeden hizmeti her şekilde elimizden geldiği kadar sunmaya çalışıyoruz. Yatağa alıştığınıza sevindim. Son görüşmemizde tekrar alışamadığınızı belirtmiştiniz. Yine değiştirebielceğimizi belirtmiştim. Bundan sonra da herhangi bir sorun yaşarsanız çekinmeden benimle irtibata geçebilirsiniz. :) Gerçekten keyifli bir modeldir Le-Mans modeli. İtalyanlar için pek fazla önemli değil kılıfın çıkması vs. :) Onlar kullanışlılığa genellikle dikkat etmiyorlar. Daha çok konfor ve sağlık üzerine yoğunlaşıyorlar.

Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

bana yastık önerir misiniz?

Yalnız şekli normal yastık gibi olsun, boyun destekli olanlarda sıkıntı çekiyorum.

MErhabalar;

V1206 modeli sizin için ideal olacaktır.

http://www.viskolove.net/V1206,PR-141.html

• immortALance kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, çok yüksek değildir bu değil mi? Sertliği falan nasıldır?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ruhi13

Emre Bey merhaba,

Merhabalar;

Bu durumda size daha çok latex yatakları öneririm. Aqua jel daha çok yatağa bağımlı kişiler için ideal oluyor. Baskı yaraları ve aşırı ısınmanın önüne geçmekte. Latex Yataklar sizin şinizi rahatlıkla görecektir. :)

Teşekkür ederim Emre Bey ilginiz için,

Fiyat alabilir miyim sizden önerdiğiniz yataklarla ilgili..

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.