Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.152
Cevap
54
Favori
162.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Fiyatlar baya bütçemin dışında.En fazla 1200 tl ye kadar ne önerirsiniz ?

Merhabalar;

TEk yatak olarak mı yoksa yatak+baza+başlık olarak mı?

Sadece yatak hocam,tek kisilik olacak.

Merhabalar;

Latex olarak düşünebilirsiniz. Megal-9 modeli ya da Bambi Infinity olabilir. Alternatiflerden birisi ise İdaş Mira Pocket yataktır.

Merhabalar pm attım ilgilenirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emre bey forumu ve konuyu bırakmış sanırım, cep telefonunu iletir misiniz?

• Emre bey sanırım askere gitmiş diğer numarada ki arkadaş ta firmayı bırakmış

• Herkese merhabalar;

Bir askerlik arası vermek zorunda kaldım fakat bitti ve buradayım çok şükür. :) Anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• immortALance kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda mısınız?

Ciddi derece boyun düzleşmem var. Visco yastık kullanmalıyım.

179 boy 77 kilo

Ne önerirsiniz? Orta sert alacağım

• kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayınız geç cevap için. Hala ihtiyacınız var mı?

• Mağazamızn ismi Yatak & Yatak olarak değişmiştir. Küçük bir güncelleme yaptık kendimize. :) Biraz daha mağaza açtık, Bursa ve Antalya'da da hizmete başlıyoruz.

• immortALance kullanıcısına yanıt
    https://www.idas.com.tr/urun/bostonlatexhttps://www.idas.com.tr/urun/clima-mira-pockethttps://www.idas.com.tr/urun/millenniumhttps://www.idas.com.tr/urun/altinortopedikdeluxepedli

merhabalar emre bey, geçen gün idaşı gezdim bu modeller hoşuma gitti. 160=200 ebatında orta sert bir yatak almayı istiyorum
    yukardaki modeller hakkında bilginiz varmı varsa hangisini tavsiye edersiniz

• Merhabalar;

Foruma fazla ulaşamayabiliyorum fakat eğer ki cevap yazmadıysam 0541 962 12 32 numaralı telefondan arasanız sevinirim.

• Buradaki konu ve yorumlara aldanarak N11 üzerinde bir adet tek kişilik 100*200 yatak siparişi verdim siparişim teslim edildi ama kullanıma engel olmayan küçük defosu vardı. iletişime geçtim önemli değil ama isterseniz servis kaydı oluşturalım dedi kabul ettim.

bir süre sonra yine 7 mayıs tarihinde tek kişilik 90*200 yatak siparişi verdim yatak en geç 16 mayısta kargolanır şeklindeydi ancak zamanında kargolanmadı 17 mayıs tarihinde iletişime geçtim tedarik konusunda sıkıntı yaşadıklarını hafta içerisinde çözüleceğini söyledi. bir hafta geçmesine rağmen haber yoktu ve 24 mayıs tarihinde tekrar iletişime geçtim ama şahıs mesajlarıma cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı. bugün tekrar mesaj atıp ürünü gönderemiyecekse iptal edeceğimi bildirdim yine tedarik konusunda sıkıntı yaşadıklarını bir hafta içerisinde çözüleceğini bildirdi ama beklemekten çok mağazanın ilgisizliğinden dolayı siparişimi iptal ettim.

Şimdi birinci olarak mağaza ürünleri stokladığını ve hemen gönderdiğini söylemesine rağmen (n11 mağaza kapak resminde de görebilirsiniz) 20 gündür ürünü tedarik edemedi.

ikinci olarak da ilk aldığım yatakla alakalı servisle ilgili herhangi bir gelişme olmadı ne arayan var ne soran.

ben böyle bir deneyim yaşadım bu mağazadan alacaklar yazdıklarımı dikkate alarak alışveriş yapsınlar.

• Ben alım yaptım ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım, münferit bir olaydır diye düşünüyorum açıkçası

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.